Ufak Tefek Cinayetler

Ufak Tefek Cinayetler Tunç Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Ufak Tefek Cinayetler Tunç kimdir? Gerçek adı nedir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Bu sorularınızın cevabı haberimizin devamında sizlerle…

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Tunç Kimdir?

Star tv ekranlarının en sevilen dizilerinden olan Ufak Tefek Cinayetler oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil oldu. Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde Tunç karakteri dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Peki gerçek adı nedir daha önce hangi dizilerde rol almıştır nerelidir bu sorularınızın cevabı haberimizde…

taylan resmi 2

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Tunç, Tomurcuk Özel Okulu’nda öğretmen olarak çalışmaktadır. Pelin’in zengin biri olduğu herkes tarafından bilinmekte ve bunu Tunç da çok iyi bilmekte. Eşi ile sıkıntılı bir dönemden geçmekte olan Pelin her gözyaşı döktüğünde yanında Tunç öğretmeni bulmakta. Tunç da fırsattan istifade  Pelin’i kendine çekmek için onun güzelliğine iyiliğine vurgu yapar. Hatta Pelin ile eşinin arasının açılmasına da sebep olur. Tunç’un gerçek adı ise Cihan Yenici.

taylan resmi 1

1983 senesinde kültür başkentimiz İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu İstanbul Üniversitesi Fizik Bölümünden mezun olmuştur. 1,82 boyunda 70 kilodur. Daha önce Kavak Yelleri, Bir Lise Defteri, Canım Ailem, Bir Dilim Aşk, Yaban Gülü, Huzurum Kalmadı, Hicran Yarası, Kaçak Gelinler adlı dizilerde rol almıştır. En son yer aldığı dizi olan Kaçak Gelinler adlı dizide Ege karakterine hayat vermiştir. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde de Tunç, Bade İşçil’in canlandırdığı Pelin’e daha da yakınlaşarak saçlarını okşar, ona sarılır. Pelin’e olan ilgisiyle eşinin hata yaptığı ona haksızlık yaptığı yönünde konuşan Tunç aslında Pelin’den hoşlansa da daha çok onun zengin bir aileden gelmesine zengin olmasına ilgilidir.

cihan yenici resmi 1

Merve’nin evini satın alıp evde partiler veren Pelin zafer sarhoşu gibidir. Merve ise eşi Serhan’ın suçsuzluğunu kanıtlayıp eski gücüne kavuşmaya başlayınca Merve’nin ilk isteklerinden biri Pelin’in evini satıp eski günlerine geri dönmektir. Pelin ise hiç de evi vermeye niyetli değildir. Ama Merve’nin bir kozu vardır:herkesin gizlediği bir gerçek vardır. Bu mesajla Tunç ile yakınlaşmasını kullanacağı mesajını veren Merve Tunç’a dediğini yaptırır ve Pelin ve eşine ders verir. Pelin Merve’nin bu oyunu nedeniyle şok olur. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu