Ufak Tefek Cinayetler

Ufak Tefek Cinayetler (UTC) Kadrosuna Ushan Çakır Dahil Oldu? UTC Ne Zaman Başlayacak?

Ufak Tefek Cinayetler oyuncu kadrosuna bu yıl yani 2018-2019 sezonunda yeni isimler dahil oldu. Bu isimlerden basına yansıyan isim kim? Hangi oyuncu UTC kadrosunda yer alacak? UTC yeni sezon ne zaman başlayacak?

UTC Oyuncu Kadrosuna Kim Dahil Oldu? UTC Yeni Sezon Başlama Tarihi 

24 Ekim 2017 Salı günü ilk yayın tarihine başlayan Ay yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen, dizinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturmakta. Senaristliğini Meriç Acemi’nin yaptığı UTC çekimlerin mekanı olarak Zekeriya köy bölgesi tercih edildi. Seyirciden tam not alacağına inandığımız dizi 2018 – 2019 yayın tarihi hakkın alt kısımda açıklama yapacağız.

Önce diziye yeni sezonda dahil olan oyuncu kim hangi rolü canlandıracak? onlardan bahsedelim. 5 haziran 2018 Salı günü ilk sezonu noktalayan Ufak Tefek Cinayetler yeni sezonda bomba gibi isimler kadroya dahil oluyor. İlk olarak bu sena dizi kadrosuna dahil olan oyuncunun adı Ushan Çakır oldu. Ushan Çakır kimdi kısaca bir hayat hikayesine bakalım.

Ushan Çakır Kim? Hangi Dizilerde Oynadı

Mayıs 1984 yılında Ege’nin en büyük şehri olan İzmir de hayata gözlerini açan Ushan Çakır Boğa burcudur. Kamera karşısına ilk kez 2003 yılında yayınlanan “Bir İstanbul Masalı” adlı dizi ile olmuştur. Aynı yıl evlat adlı dizide Savaş karakterini de başarı ile canlandıran Ushan Çakır 2005 yılında belalı baldız, 2007 yılında Kuzey rüzgarı adlı dizilerde kendisini göstermeyi başarmıştır. İlk kez 2008 yılında oynadığı sinema filmi ise “Başka Semtin Çocukları” adlı filim ile bu sektöre de giriş yapmıştır.

Yıldızının parlaması tabi kişiden kişiye değişebilir. Bana göre TRT 1 ekranlarında 2011 – 2012 yılları arasında yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisinde Arda karakterinin hakkını vererek canlandırmıştı. Bu rolden sonda Ushan Çakır’ı daha sık ekranlarda görmeye başladık. Son olarak UTC kadrosuna dahil olmadan önce en son yer aldığı proje ise sonu hüsran ile biten Masum değiliz dizisi olmuştu.Ufak Tefek Cinayetler Ushan Çakır Resim 1

Sadece oyunculuk yapmayan aynı zamanda seslendirme ve set arkasında ışık şefi de olarak çalışan Erhan usta bu sektörün tozunu yutmuş isimlerdendir. Ufak Tefek Cinayetler kadrosunda hangi karakteri canlandıracağı ve karakterin özellikleri şu an sır gibi saklanmaktadır. Kısa zamanda karakter hakkında bil vereceğiz. 

Ufak Tefek Cinayetler Ne Zaman Başlayacak? 

Aslında bu sorunun cevabı Star TV  dizinin sezon finalinden hemen sonra verdiği fragmanda UTC ne zaman başlayacağını söylemişti. Ancak son günlerde dizinin fanları sosyal medyada UTC ne zaman başlayacak diye sıkça sormaya başladılar. Aldığımız habere göre 18 Eylül 2018 tarihinde başlayacak. Bir iyi haber daha verelim UTC yayın günü olan Salı gününü değiştirmiyor.

Yine aynı kanalda ve aynı saatte yayınlanacak. Dizi sezon finaline gitmeden önce reytinglerin düşüklüğü konusunda oldukça çok fazla konuşulmuş hatta ve hatta final yapacağını söyleyenler bile olmuştu. Ancak dizi yeni sezona merhaba demeye hazırlanıyor ve önünde reyting canavarını yenmek zorunda olduğunu belirtmem gerekir. UTC yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı. Alt kısımda islemek isteyenler için link verilmiştir.  

UTC Yeni Sezon İlk Fragman (33. Bölüm Fragmanı)

https://www.youtube.com/watch?v=XtcICirhXG4

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu