Ufak Tefek Cinayetler

Ufak Tefek Cinayetler Yeni Gelen Oyuncular (2018-2019 Yeni Sezon)

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi UTC (Ufak Tefek Cinayetler) yeni sezonda ekranlarda olacak. Peki yeni sezonda UTC’ye yeni gelen oyuncular kimler olacak? İşte tam olarak bu sorunuzun cevabı yazımızda.

UTC Yeni Gelen Oyuncular Kimler? 

Ay Yapım geçtiğimiz sezonda adından söz ettiren yapımlara imza atmıştı. Bunlardan biri kuşkusuz Star Tv ekranlarına her salı gelen Ufak Tefek Cinayetler adlı dizi olmuştu. Sarmaşık Vakası olarak adlandırılan bir cinayetin etrafında dönen olayları gizemli bir dille anlatan dizide sürekli heyecan söz konusuydu.

Kadınların neler yapabileceğini de izlediğimiz, yeri gelip güldüğümüz yeri gelip hüzünlendiğimiz dizi yeni sezonda yer alacağı müjdesi ile sevenlerini mutlu etmişti.

Yeni sezonda oyuncu kadrosuna oldukça popüler oyuncuları da katan UTC yine ekranların sevilen dizilerinden olma yolunda ilerleyecek. İşte diziye yeni gelen oyuncuların gerçek adları ve oyuncular hakkında detaylı bilgiler.

Ushan Çakır

Mayıs 1984 yılında İzmir de hayata gözlerini açan Ushan Çakır kamera karşısına ilk kez 2003 yılında yayınlanan “Bir İstanbul Masalı” adlı dizi ile geçmiştir. Aynı yıl Evlat adlı dizide Savaş karakterini de başarı ile canlandıran Ushan Çakır 2005 yılında Belalı Baldız, 2007 yılında Kuzey rüzgarı adlı dizilerde kendisini göstermeyi başarmıştır. İlk kez 2008 yılında oynadığı sinema filmi ise “Başka Semtin Çocukları” adlı film ile bu sektöre de giriş yapmıştır.Ufak Tefek Cinayetler Ushan Çakır Resim 1Leyla ile Mecnun dizisinde Arda karakterinin hakkını vererek canlandırmıştı. Bu rolden sonda Ushan Çakır’ı daha sık ekranlarda görmeye başladık. Son olarak UTC kadrosuna dahil olmadan önce en son yer aldığı proje ise sonu hüsran ile biten Masum değiliz dizisi olmuştu.

Osman Sonant

Başarılı oyuncu 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. İstanbul Bahçelievler Tiyatrosunda oyunculuk üzerine eğitim alan oyuncu bir süre Nöbetçi Tiyatro’da görev yapmıştır. Ardından İstanbul Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümünden mezun olmuştur.

Uzun yıllar tiyatro ile uğraşan oyuncu 2009 yılında Pandoranın Kutusu adlı yapımda canlandırdığı Mehmet rolünü öylesine başarılı oynamıştır ki Altın Kozada ödül sahibi olmuştur. Yine adından söz ettirdiği bir diğer yapımda TRT1 ekranlarının unutulmaz dizilerinden olan Leyla ile Mecnun adlı dizi olmuştur. Bu dizide Mecnun’un arkadaşı olan Hırsız Yavuz karakteri ile gönüllere taht kurmayı başaran oyuncu Kurtlar Vadisi Irak, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Türk Malıi Ustalar, Alimler ve Sultanlar adlı yapımlarda rol almıştır.ufak tefek cinayetler osman sonant resmi2011 yılında ise Yangın Var adlı sinema filminde Koşman karakteri ile ödüle layık görülen başarılı isim Osman Sonant, Ben De Özledim, İtirazım Var, 91.1, Beş Kardeş, Kırık Kalpler Bankası, Memleket, Son Takla, Yolsuzlar Çetesi adlı yapımlarda rol almıştır. Geçtiğimiz sezon Fi dizisinde Sadık karakterine hayat veren oyuncu ayrıca Görünen Adam adlı dizide İsfendiyar adlı karaktere hayat vermiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu