Survivor

Uğur Pektaş Kimdir? [2020 Survivor Türkiye Ünlüler Yarışmacısı]

Uğur Pektaş dediğimiz de hemen hemen bir çok kişinin aklına Arka sokaklar dizisinde Murat komiser akla gelmektedir. Ancak bizler Uğur’u ilk olarak o zamanlar Kanal D ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasında kendisini tanımıştık.

16 Nisan 1979 yılında dünyaya gelmiştir. Yakışıklı oyuncumuz ilk olarak efsane yarışma programı survivor da gördük. Hayatta kalma yarışması survivor da birinci olarak çok iyi bir başarıya imza atmıştır. Sonrasında kameralara uzak bir yaşamın aksine televizyon dizisi sektörüne adım atmıştır.

=> Survivor Uğur Pektaş Neden Yok? Cevabı için tıklayınız.

Yarışmadan hemen sonra Arka Sokaklar dizisinde oyunculuğa başlayan Uğur, gerçekten çok iyi bir oyunculuk örneği sergilemiştir. Daha önce de sanki bu işi yapıyor gibi o dönem ekranları başındakileri adeta büyülemiştir.

Arka Sokaklar dizisinde Murat Komiser karakterine can verdikten sonra, dizinin yönetim kadrosu ile anlaşmazlık yaşayarak, Arka Sokaklar dizisine veda etmiştir.

=> Bu arada 2020 Survivor Ünlüler Takımı tam liste için tıklayınız.

Uğur Pektaş Kariyeri

Survivor 2020 Ünlüler yarışmacısı Uğur Pektaş, 19 Haziran günü 2008 yılında aynı dizide partneri olan gamze Özçelik ile hayatlarını birleştirmişlerdir. 2010 senesinde Gamze Özçelik ile bir erkek evlatları olan Uğur, Arka Sokaklar dizisinden sonra herhangi bir dizide filmde yer almamıştır.Uğur Pektaş - Oyuncu - Manken - 2020 Survivor Yarışmacısı

Yeniden doğduğu platformda yarışmacı olarak geri dönen ve adını efsaneler arasına yazdırmayı başaran usta oyuncu, şimdi yeniden Survivor şampiyonu olmaya geldi. Artık daha güçlü bir ekiple karşı karşıya geleceğinin farkında olan uğur verdiği röportaj da aynen şu cümleleri kullanıp iddiasını göstermiştir.

“Issız bir ada fikri, beni endişelendirmiyor. Aramızda kalsın. Kod adım Issız Adam” 2020 Survivor Ünlüler Yarışmacısı Uğur Pektaş

Sözleri ile aslında bu yolu ben çoktan geçtim. Tecrübeli bir isim olarak benden korkun demek istemiş. Şu an 41 yaşında olan başarılı oyuncu, düzenli spor yapmaktadır. Bu kondisyonu sayesinde yarışmada çok iyi puanlar elde edecektir.

Uğur Pektaş’ın Yer Aldığı Yapımlar (Survivor Ünlüler 2020 Yarışmacısı)

  • 2005 – Düşler Ve Gerçekler – Orhan
  • 2006 – Kuş Dili Yunus
  • 2006-2015 Arka Sokaklar – Murat Ateş

Survivir 2020 Ünlüler takımı arasına girmeye hak kazana Uğur Pektaş, adını en çok Arka Sokaklar dizisinde Murat komiser rolü ile duyurmuştur. Efsane kadro arasına girse de bazı nedenlerden dolayı kadrodan ayrılmak durumunda kalmıştı.

Bunların dışında ünlü oyuncu hakkında bir çok soruların cevapları da kısa kısa alt kısımda açıklanmıştır.

Uğur Pektaş Murathan Pektaş

Uğur ile Gamze’nin oğludur

Uğur Pektaş nereli

İstanbullu

Uğur Pektaş Umre

Kendisine ait, hac ve umre organizasyonu yapan şirketi var

Uğur Pektaş Eşi

Şu an ünlü oyuncu evli değil.

Uğur Pektaş oğlu

Murathan Pektaş

Uğur Pektaş ve Gamze Özçelik yeniden evlendi mi?

Hayır. Yeniden evlenmediler

Uğur Pektaş Kaç Yaşında

41

Uğur Pektaş doğum tarihi

16 Nisan 1979

Uğur Pektaş'ın Burcu

Koç burcudur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu