Survivor

Uğur Pektaş Survivor Neden Yok? Uğur Pektaş Elendi mi?

Uğur Pektaş Survivor 2020 neden yok? Yoksa elendi mi? İşte Merak Edilen Soruların Cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

16 Şubat Pazar günü Survivor Türkiye TV8 ekranlarında ilk bölümü ile geldi. İlk bölümde Ünlülerin daha baskın olduğunu hem ödül oyununda hem de dokunulmazlık oyununda ünlüler takımı kazandı.

İlk bölümde Uğur Pektaş; ödül oyununda görebilsek de ikinci oyunda kendisini göremedik. Bu durumu izleyenlerin fark etmesi ile biraz zaman aldı.

=> Survivor İrem Akın kim? Survivor yarışmacısı İrem Akın hakkındaki tüm bilgiler için tıklayınız.

İkinci bölümü ile 18 Şubat 2020 tarihinde başlayan yarışma programında yine Uğur Pektaş’ın olmadığını gören hayran kitlesinin aklında Uğur Pektaş Survivor yarışmasında elendi m? diye merak içinde bu sorunun cevabını aradı durdu.Uğur Pektaş - 2020 Survivor Türkiye Ünlüler Takımı Yarışmacısı

Hatta sosyal medyada ünlü oyuncunun canlandırdığı karakterle “Murat komiser survivor 2020 yarışmasından elendi mi?” şeklinde  aradıklarını görünce biraz da tebessüm ettirdi.Gelelim asıl soruya. Uğur niçin ekranlarda yer almıyor? Neden ortalıklar da gözükmüyor? İşte o sorunun cevabı.

Survivor 2020 Uğur Pektaş Neden Yok?

Acun medya öncesinde Survivor ilk olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmış ve Uğur da ilk yarışmacılardan bir tanesi olarak kendini izlemiştik. Ancak zamanla programın telif haklarını acun medya aldıktan sonra Uğur yeniden yarışmaya 2020 tarihinde katılması ile eski oyuncunun da hayran kitlesi her bölümü merakla bekliyor.Uğur Pektaş - Oyuncu - Manken - 2020 Survivor Yarışmacısı

Uğur programa katılmadan önce bağında ve belindeki sakatlıklarının yeniden nüksetmesi nedeni ile ilk bölümde kendisini çok zorladı. Bu zorlama neticesinde uzun süredir bacağındaki sakatlık yeniden nüksetmesi nedeni ile Uğur şu sıralar yarışmalardan biraz uzak duruyor. Bu durumu seyirciye çaktırmadan sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı da

Sen nasılsın Uğur Acun Ilıcalı

diye sorduğunda Uğur, acı dolu bir ifade ile popüler yarışmacının verdiği ifadeyi aynen aktarıyorum.

İdare ediyorum Uğur Pektaş

sözleri aslında her şeyi açıklıyor. Buradan Uğur’un hayranlarına sesleniyorum. Bu zaman zarfında Uğur yoğun bir tedavi içine girecek.

Kendisini yarışa hazır hissettiğinde yeniden yarışmalar arasında yer alacak. Tabi bacağındaki hassasiyet nedeni ile %100 gücünü gösteremeyebilir. Zamanla bunun üstesinden gelecektir.

Survivor Uğur Pektaş Niye yok?

Eski Sakatlığı nüksetti

Uğur Pektaş Geri Gelecek Mi?

Evet. Sadece vedalaşmak için geri gelecek.

Uğur Pektaş Ne zaman gelecek?

10-14 gün içinde arkadaşlarına veda etmek maksadı ile geri gelecek

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu