Çukur

Çukur Dizisi Çağatay Kim? Çağatay Hangi Koçovalı’yı Öldürecek?

Çukur Dizisi Çağatay karakteri 3 sezon 15. bölümde Yamaç’ın düşmanı olarak kadroya dahil oldu.

Yamaç 3. sezon başında itibaren babasını öldürmesinde kimlerin parmağı varsa onları bir bir yok etmek için hakarete geçmiş. Hemen hemen hepsini de öldürmeyi yada saf dışlı bırakmayı başardıktan sonra arık, belaların kendilerine gelmesine müsade etmeyeceğini, kendisi bela olup, İstanbul’a hükmedeceğini açıklamıştı.Çukur Dizisi Çağatay - Nejat İşler

Yamaç bu yolda her taşı kaldırıp, kendisine veya Çukur mahallesine karşı her kim düşmanlık ediyor yada edecekse onları daha ile başlamadan yok ediyordu. Ancak işin sonunda hep Çağatay’ın adamları ölüyordu. Tabi yamaç da kimin adamı olduğunu bilmeden bir bir öldürdükten sonra, Çağatay’ın altınlarına el koyması ile Çağatay Erdenet, birden bire Yamaç’a yüzünü ve gücünü gösterdi.

Çukur Çağatay karakterinin yapacağı istila ile şok olmadan önce Yamaç’a karşı bir ültimatom verdi. Kendisi ile tanışmaya geldiğinde, kendisine ihanet eden gemileri boğazın ortasında bombalayarak gücünü kanıtlamış oldu. Yamaç bundan sonra yapacağı iki hamle kaldı. Ya itaat ya baş kaldırma. Elbette kahramanımız, itaat etmeyecek ve savaşı başlatacak.

Çukur Dizisi Çağatay Kimdir?

Show TV ekranlarında 30 Aralık 2019 pazartesi yayınlanana Çukur dizisinin 3. sezon 15. bölümünde Yamaç’ın en büyük düşmanı olarak kadroya dahil olan Çağatay Erdenet; güçlü bir aileden gelmektedir.Çukur Dizisinde Çağatay Erdenet

Ailesinin ortanca çocuğu olsa da tüm işleri devralmıştır. Yıllardır İstanbul’a hakim olan Çağatay, Yamaç’ı yakından takip etmektedir. Güçlü ve zengin olan Çağatay, kimi zaman silahla kimi zaman da para ile her kapıyı açtırtmayı başaran karanlık birisidir.

Çukur Çağatay Gerçek Adı (Nejat İşler)

Çukur dizisinin Çağatay’ı olarak kadroya dahil olan oyuncunun gerçek adı Nejat İşler’dir. Nejat; 29 Şubat 1972 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Şu an 48 yaşındadır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları bölümünde Oyunculuk üzerine eğitimi tamamlamıştır.Nejat İşler - Çukur Çağatay

48 yaşında olan başarılı isim, tam olarak 46 ayrı projeye adını yazdırmayı başarmıştır. İlk defa kamera karşısına 1993 yılında “Borsa” isimli dizi ile geçmiştir.

Oyunculuk kariyerine 26 yıl önce başlayan usta oyuncu, sinema sektörüne ise 1999 yılında “Eylül Fırtınası” isimli sinema filminde “Metin” isimli karaktere hayat vermesi ile adım atmıştır. Dikkatleri üzerine çekmesi, Aliye isimli dizi sayesinde olmuştur. Behzad Ç. Bir Ankara Polisiyesi isimli dizide Ercüment karakteri ile yıldızı parlamıştır. 

Çukur Dizisinde Çağatay Kimi Öldürecek?

Bu dizinin hayranları emini ki birazdan anlatacaklarımı çok iyi biliyor. 2. sezon finalinde Yamaç kendisini Aliço gibi görmüş, yeğenlerinden biri diğerini öldürdüğünü görmüştü. Arka fonda bu oyuna yani eli silah tutmaya devam ettiği müddetçe olacakları adeta göz önüne gelmişti. Senarist dizide hiç bir görüntünün boşuna verilmediğini ve zamanı geldiğinde kullanılacağını düşündüğümüz de olayları daha da anlamlı hale geliyor. Çukur Çağatay Erdenet karakteri - Nejat İşler

buradan varacağım sonuç, Akın ile Çağatay bir olacak ve Akın Çağatay’ın gücü ile Koçovalı’lardan birisini öldürecek. Bu isim babası Selim olacağını düşünüyorum. Tabi Çağatay bununla kalmayacak. Damla da Çayatay’dan nasibini alacak.

Çukur dizisinde Çağatay’ın Geldiği Bölüm

3. sezon 15. bölümde kadroya dahil olan Nejat işler Çağatay karakteri ile ana kadroya katıldı. Bu sezon sonuna kadar kadroda yer alacak oyuncunun ilk geldiği bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu