Oyuncu Kadrosu

Uyanış Büyük Selçuklu Bozkuş Kimdir? Gerçek Adı

Uyanış Büyük Selçuklu Bozkuş Kim? Daha önce hangi dizide rol aldı? Yaşı, boyu, bilgileri bu yazımızda sizleri bekliyor. İşte Sencer’in arkadaşı Uyanış Bozkuş karakteri sizlerle

28 Eylül 2020 tarihinde ilk bölümü ile seyirci karşısına çıkan sevilen dizi beklentilerin üzerinde reyting alarak yayın hayatına başladı. Melikşah ile kayıp oğlu Sencer’in hikayesinin daha yakından anlatıldığı dizide yer alan oyuncuları siz değerli okurlarımıza tanıtmaya devam ediyoruz.

Uyanış Büyük Selçuklu Bozkuş kim resmi

Uyanış Büyük Selçuklu Bozkuş; Sencer’in en yakın arkadaşıdır. Selçuklu devletinin himayesinde eğitim gören Sencer ve Bozkuş gözü kara savaşçıdır. Asıl görevi düşman askerlerini arasına sızıp devletine bilgi sağlamaktır. İlk bölümde de istihbarati bilgileri sayesinde Melikşah’ın hayatını kurtarmıştır.

Uyanış Büyük Selçuklu Bozkuş

28 Eylül 2020 tarihinde yayın hayatına başlayan ilk bölümü büyük beğeni toplayan Selçuklu döneminin en şaşalı dönemi olan Büyük Selçuklu döneminde Padişah Melikşah dönemine ışık tutan dizide yer alan oyuncular oldukça merak edildi. Sencer’in en yakın arkadaşı Uyanış Büyük Selçuklu Bozkuş karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Volkan Keskin.

Volkan Keskin Uyanış dizisi Boşkuş karakterini canlandırmadan hemen önce Payitaht Abdülhamid dizisinde Murat karakterine hayat vermiştir. Volkan Keskin 16 Ağustos 1983 yılında Samsunda dünyaya gelmiştir. Aslen Samsunlu olan yakışıklı oyuncu Aslan burcudur.

Uyanış Büyük Selçuklu Bozkuş (Volkan Keskin)

Babası polis solan genç oyuncu bu sayede bir çok il gezmiştir. Samsun 19 Mayıs üniversitesi Elektronik bölümü mezunudur. Elektronik alanında kendisini mutlu hissetmeyen Volkan aklında hep var olan oyunculuk alanına yönelmiştir. Haliç Üniversitesi tiyatro bölümünü tamamlamıştır.

2005 yılında Modellik yapmaya başladı. İlk defa kamera karşısına 2007 yılında Star TV de yayınlanan “Dağlar Delisi” dizisi ile profesyonel oyunculuk kariyerine adım atmıştır. 2017 yılında Kanal D ekranlarında yayınlan İsimsizler dizisinde “Kürşat” karakteri ile yıldızı parlamıştır.

2012 yılında Fetih 1453 filmi ile beyaz perde ile tanışan yakışıklı oyuncu ve model son olarka Direniş Karatay filminde “Olcayto” karakterini canlandırmıştır. Şimdi Volkan Keskin Uyanış Büyük Selçuklu Bozkuş karakteri ile yeniden dikkatleri üzerine çekmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu