Oyuncu Kadrosu

Uyanış Büyük Selçuklu Keşiş Bakın Kim! Abisi De Aynı Dizide!

Uyanış Büyük Selçuklu Keşiş kimdir, Uyanış Büyük Selçuklu Keşiş gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı, işte Uyanış Büyük Selçuklu Keşiş hakkında merak ettiklerinizin yanıtları!

Pazartesi günü denilince ilk akla gelen dizi haline gelen Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Keşiş dikkat çekti.uyanis buyuk selcuklu kesis resmi

Uyanış Büyük Selçuklu Keşiş rolüne hayat veren kişinin abisinin de Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde olduğunu biliyor muydunuz? İşte Uyanış Büyük Selçuklu Keşiş rolüyle izlediğimiz oyuncunun gerçek adı ve bilgileri!

Uyanış Büyük Selçuklu Keşiş Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Volkan Uygun Uyanış Büyük Selçuklu Keşiş rolüyle seyirciyle buluşmaktadır. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Hasan Sabbah rolüyle izlediğimiz Gürkan Uygun ile kardeş olan oyuncu 1 Ocak 1982 tarihinde dünyaya gelmiştir.volkan uygun resmi

180 cm boyunda, 74 kg ağırlığında olan oyuncu, Kocaeli doğumludur. Daha önce Gürkan Uygun’un kadrosunda olduğu “Kurtlar Vadisi: Gladio”da yapım asistanı olarak çalışmış olan oyuncu, “Çanakkale Yolun Sonu” adlı sinema filmi yapım ekibinde yer alan isimlerden biridir.

“Kurtlar Vadisi” dizisinde abisi Gürkan Uygun’un canlandırdığı Memati karakterinin gençliğine hayat vermiştir. “Söz” dizisinde Kibar rolüyle ekranlara gelen oyuncu son olarak TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi “Payitaht Abdülhamid” dizisinde rol almıştır. Dizide Garo karakterine hayat vermiştir.

Erdem Ergüney Menajerlik oyuncusu olan Uygun, Uyanış Büyük Selçuklu Keşiş karakteriyle yeniden TRT 1 ekranlarında!

Volkan Uygun Dizileri ve Filmleri (Uyanış Büyük Selçuklu Keşiş)

  • Uyanış Büyük Selçuklu (Keşiş) – 2020
  • Payitaht Abdülhamid (Garo) – 2018 / 2019
  • Şahsiyet (Vural) – 2018
  • Söz (Kibar) – 2017
  • Kurtlar Vadisi Pusu (Genç Memati) – 2004

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu