Oyuncu Kadrosu

Uyanış Büyük Selçuklu Livya Kimdir? [Uyanış Livya]

Uyanış Büyük Selçuklu Livya karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? Bizans komutan Markus için çalışan Uyanış Livya karakterini hangi güzel oyuncu hayat veriyor? Hepsi ve daha fazlasının bu yazımımda bulaşabilirsiniz.

TRt 1 ekranlarında başladığı ilk bölümden itibaren pazartesi günün reyting rekortmeni olan dizide yer alan oyuncular oldukça dikkat çekmeye başladı. En son kadroya katılan oyuncularla Uyanış Büyük Selçuklu oyuncuları e karakterleri oldukça dikkat çekmeye başladı.

Bu yazımızda daha önce kadroya katılan Uyanış Markus karakterinin istihbarat bilgileri sağlayan ve ajan gibi çalışan Livya karakterinden bahsedeceğiz. Zira Markus defalarca Livya’nın verdiği bilgilerle Melikşah’ı alt etmiştir. Ancak son bölümde Markus Bizans tarafından kazandığı başarılar nedeni ile konumu yükseltmesi sonucunda Livya’nın emrinden çıkıp, Livya’yı emri altına almıştır.

Uyanış Livya kimdir (Buçe Buse Kahraman ) resmi

Livya bu duruma isyan etse de Bizans’ın habercisi bu durumu doğrulayıp Livya’nın itaat etmesini istemiştir. Liavya manevi babası ile birlikte bir anda Marcus’un esiri olacak. Livya bunda sonra Bizans imparatorluğuna çalışmayı bırakıp Melikşah’a yardım edecek. Gelecek bölümler de Uyanış dizisi Livya karakteri oldukça önem kazanacak.

Uyanış Büyük Selçuklu Livya Kimdir

202 yılın da başlayan Uyanış dizisine 2021 yılında katılan ve dizide Uyanış Livya karakterine hayat veren güzel oyuncunun gerçek adı Buçe Buse Kahraman’dır.

Uyanış Büyük Selçuklu Livya resmi

En son Fox TV ekranlarında Yasak Elma dizisinde Lila katrakterişbni canlandıran güzel oyuncu dikkatleri bir anda üzerine çekmeyi balarmıştır.

Buçe Buse Kahraman Kimdir

1996 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir. Lisans mezunu olan Buçe; Dokuz eylül üniversitesi güzel sanatlar fakültesi oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Cem Tatlıtuğ menajerliğin oyuncusu olan Buçe, ilk defa kamera karşısında 2017 yılında “Kütü Çocuk” isimli sinema filminde çıkmıştır.

İlk defa 2018 yılında Çarpışma dizisinde canlandırdığı karakter ile dizi sektörüne adım adan Buçe, Buse Kahraman 2019 yılında Yasak Elma dizisndeki Lila karakteri ile popüler bir oyuncu olmuştur.

Şimdi Buçe Buse Kahraman Uyanış Büyük Selçuklu Livya karakteerini canlandırmaktadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu