Oyuncu Kadrosu

Uyanış Büyük Selçuklu Mahmelek Kimdir?

Uyanış Büyük Selçuklu Mahmelek kimdir, güzelliğiyle ve oyunculuğu ile dikkat çeken Uyanış Büyük Selçuklu Mahmelek rolüyle izlediğimiz oyuncu bakın kim çıktı! Daha önce de TRT 1 dizilerinden birindeydi!

Akli Film’in yapımcılığını üstlendiği TRT 1 ekranlarını süsleyen Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde yer alan karakterlerden biri de Mahmelek karakteri.uyanis buyuk selcuklu mahmelek resmi

Uyanış Büyük Selçuklu Mahmelek gerçek adı yaşı hayatı hakkında merak edilenler sizlerle!

Uyanış Büyük Selçuklu Mahmelek Gerçek Adı Dizileri

Buse Meral Uyanış Büyük Selçuklu Mahmelek rolüne hayat vermektedir. Daha önce “Elimi Bırakma” dizisinde Barış’ın kızı Damla rolüne hayat vermiş olan oyuncu TRT 1 dizisi Uyanış Büyük Selçuklu Mahmelek rolüyle yeniden TRT 1 ekranlarında!buse meral resmi

TRT 1 ekranlarında “Ege’nin Hamsisi” dizisinde Deniz’in kardeşi Derya karakterine hayat vermiş, dizi eleştirmenlerinden tam not almayı başarmıştır.

Buse Meral Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümü mezunudur. Genç oyuncunun menajeri ise Pınar Televi. 25 Temmuz 1999 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 1,67 cm boyunda ve 51 kg ağırlığında. Aslan burcu olan genç oyuncu “Egenin Hamsisi” dizisi ile ilk defa ekran karşısına çıkmıştır.

Mareşal Fevzi Çakmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden mezun olan oyuncu, mezuniyetin hemen ardından oyunculuk konusunda kendini geliştirmeye karar verip, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde eğitim almaya başlamıştır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu