Oyuncu Kadrosu

Uyanış Büyük Selçuklu Yalman Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Uyanış Büyük Selçuklu Yalman kimdir, Uyanış Büyük Selçuklu Yalman gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı, kaç yaşında işte merak edilen tüm bu sorularınızın yanıtları yazımızda sizlerle!

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Uyanış Büyük Selçuklu ilk bölümüyle reyting tablosunda zirvede yer aldı. Dizide yer alan karakterler ise herkesi merak ettikleri arasına girdi.

Bu karakterlerden bir tanesi de Yalman karakteri. Peki Uyanış Büyük Selçuklu Yalman karakterine hayat veren oyuncu kim? İşte bu sorunun yanıtı!

Uyanış Büyük Selçuklu Yalman Gerçek Adı Yaşı Dizileriuyanis buyuk selcuklu yalman resmi

Uğur Güner Uyanış Büyük Selçuklu Yalman rolüyle TRT 1 ekranlarının sevilen dizisinde. 1992 yılında Bursa’da dünyaya gelen başarılı oyuncu, Akademi 35,5’ta oyunculuk eğitimi almıştır. Nişantaşı Phoenix Pilates Stüdyosunun sahibi olan ve sporcu yönüyle dikkat çeken oyuncu oyunculuk konusunda da seyirciden tam not almıştır. ugur guner resmi

Harika Uygur Bu Rol Senin Atölye, Hilal Saral’dan Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi alan genç oyuncu, daha önce yine TRT 1 dizisi olan “Vuslat” dizisinde rol almıştır. Bu dizide Talat rolüne hayat vermiştir.

Uğur Güner’in yer aldığı bir diğer dizi ise Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan ve yine tarihi dizi özelliğiyle dikkat çeken “Vatanım Sensin” dizisidir. Bu dizilerin ardından Uyanış Büyük Selçuklu Yalman rolüyle dikkat çeken oyuncu Mu Menajerlik oyuncusudur.

Uğur Güner Dizileri ve Filmleri (Uyanış Büyük Selçuklu Yalman)

  • Uyanış: Büyük Selçuklu (Yalman)
  • Vuslat (Talat)
  • Vatanım Sensin

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu