Kim Kimdir

Uyanış Efruz Kimdir? Efruz Hekim Gerçek Adı

Uyanış Efruz Kimdir? Efruz Hekim Gerçek Adı. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Efruz Hekim herkesin merak ettiği karakterlerden bir tanesi. Peki Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Efruz Hekim kimdir, gerçek adı dizileri sizlerle!

TRT 1 ekranlarında her Pazartesi yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Efruz Hekim, Batinilere hizmet eden bir hekimdir. Bakın Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Efruz Hekim rolüne hangi usta isim hayat vermekte!

Uyanış Büyük Selçuklu Efruz Hekim Gerçek Adı Dizileri

Kerem Tanık Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Efruz Hekim rolüne hayat vermektedir. 14 Ağustos 1985 tarihinde dünyaya gelen oyuncu yönetmenlik tecrübesi olan isimlerden biri.uyanis efruz resmi

Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden 2014 yılında mezun olan oyuncu, İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda pek çok oyunda rol alan oyuncu, “Meteler” adlı sinema filmiyle dikkat çeken oyuncu daha önce “Diriliş Ertuğrul” dizisinde rol almıştır. Bu dizide bir şamana hayat vermiştir.

kerem tanik resmi

Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Vatanım Sensin” dizisi oyuncu kadrosunda da yer alan, son olarak “Hekimoğlu” dizisine konuk oyuncu olarak katılan Kerem Tanık Uyanış Büyük Selçuklu dizisiyle kariyerine devam etmektedir. Bu dizide Efruz Hekim rolüyle büyük beğeni almaktadır.

Kerem Tanık Evli Mi?

Uyanış Efruz Hekim rolüyle dikkat çeken Kerem Tanık, Ecem Tanık ile evlidir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu