Oyuncu Kadrosu

Uyanış Gevher Hatun Kimdir? Gerçek Adı

Uyanış Gevher Hatun kimdir? TRT 1 ekranlarında başlayacak olan Uyanış Büyük Selçuklu Gevher Hatun kimdir sorusunun yanıtı yazımızda sizlerle!

Akli Film imzalı TRT 1 ekranlarında 28 Eylül’de başlayacak olan Büyük Selçuklu Devleti dönemini konu alan Uyanış Büyük Selçuklu Gevher Hatun dizinin ana karakterlerinden birisi olacak. Uyanış Gevher Hatun rolüyle bakın hangi güzel oyuncuyu izleyeceğiz.

Uyanış Büyük Selçuklu Gevher hatun; Tapar’ın eşidir. Selçuklu meliki olan Tapar’ı sultanlığa çıkartmak için devamlı olarak eşini kışkırtmaktadır. Hırslı ve sultan elşi olmak için her yolu mübah gören birisidir.

Uyanış Gevher Hatun (Uyanış Büyük Selçuklu Gevher hatun)

Cast çalışmaları Mayıs ayınca başlayan dizinin tüm oyuncularını görebilmek için Uyanış Oyuncu Kadrosu için tıklayınız.

Uyanış Gevher Hatun Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Leyla Feray Uyanış Gevher Hatun TRT 1 ekranlarında olacak. 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü mezunudur.uyanis gevher hatun kimdir resmi

2013 yılında “Ben Onu Çok Sevdim” dizisiyle sektöre merhaba diyen Feray, 2014 yılında “Paşa Gönlüm” dizisiyle kariyerine devam etti. leyla feray resmi

“Üç Arkadaş” dizisinde rol alan oyuncunun yıldızı “Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizisiyle parlamıştır. Bu dizide Ayşe Sultan rolü oyuncunun kariyerinde önemli bir yere sahiptir.

2017 yılında “Kardeşim Benim 2” sinema filminde Leyla rolüyle dikkat çeken güzel oyuncu Netflix dizisi olan “Ottoman Rising” dizisinde Huma Hatun rolüne hayat verdi. Yeni sezonda ise Uyanış Gevher Hatun rolüyle karşımızda olacak.

Leyla Feray Dizileri ve Filmleri (Uyanış Gevher Hatun)

  • Uyanış: Büyük Selçuklu (Gevher Sultan) – 2020
  • Ottoman Rising (Huma Hatun) – 2020
  • Kardeşim Benim 2 (Leyla) – 2017
  • Muhteşem Yüzyıl Kösem (Ayşe Sultan) – 2016 / 2017
  • Üç Arkadaş – 2015
  • Paşa Gönlüm – 2014
  • Ben Onu Çok Sevdim (Sinem) – 2013

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu