Savaşçı

Uyanış Markus Kimdir? Romalı Savaşçı Gerçek Adı

Uyanış Markus kimdir, Uyanış Markus gerçek adı ne, hangi dizide oynadı sorularının yanıtları Uyanış dizisi fanlarını yazımızda bekliyor!

Akli Film imzalı TRT 1 ekranlarında her Pazartesi yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu dizisine Markus damga vurmaya geliyor. Romalı bir savaşçı olan Markus rolüne ise bakın hangi başarılı isim hayat verecek!

Uyanış Markus Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Kaan Taşaner Uyanış Markus rolüyle ekranlara gelmektedir. “Şahin Tepesi” dizisinde Erkan canlandırmış olan oyuncu Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde rol almaktadır.uyanis markus resmi

Kaan Taşaner, 1979 yılında Antalya ilimizde hayata gözlerini açmıştır. Boğa burcudur. Başarılı oyuncunun çocukluğundan beri oyunculuk alnına ilgisi vardır, ailesi de bunu fark eder.  1996 yılında tiyatro kursuna katılır. Burada kendisini geliştirse de oyunculuk eğitiminin lisans düzeyinde almak için Konya ilimizde bulunan Selçuk Üniversitesi Tiyatro bölümünden 2000 yılında mezun olmuştur.kaan tasaner resmi

Mezun olduktan sonra tiyatro ile başladı bir çok tiyatrolarda görev aldı. 2004 yılında ilk tv karşısına “Büyük Buluşma” adlı dizide rol aldı. Ancak ülke çapında tanınan bir oyuncu olması yani yıldızının parlaması Öncelikle 2010 yılında yayınlanan “Fatmagül’ün Suçu Ne?” adlı dizide “Erdoğan Yaşaran” karakterini canlandırması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Ardından 2013 yılında “Kayıp” dizisinde “Kemal Özdemir” karakteri ile ve “Kuzey Güney” Dizisindeki Komiser rolü ile artık ülke çapında tanına bir oyuncu olur. Ancak, Diriliş Ertuğrul dizisindeki “Gündoğdu” rolü oyuncu açısından çok daha farklı olsa gerek. Başarılı oyuncu ayrıca”Mehmetçik: Kutül-Amare” dizisinde Süleyman Askeri rolünü canlandırmıştı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu