Vatanım Sensin İsmet Paşa Kim? Gerçek Adı Ne?

Vatanım Sensiz 39. Bölümde İsmet Paşa Rolünü Kim Canlandırdı? Vatanım Sensiz Dizisinde 28 Aralık’ta İsmet Paşa Karakterini Kim Oynadı? Bu soruların Cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Vatanım Sensiz İsmet Paşa Kim?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin dizisi 28 Şubat Perşembe günü 39. Bölümü ile ekranlara gelecek. Vatanım Sensin de olaylar iyice hızlandı. Miralay Cevdet artık kendini bu hala düşüren Teyfik’i yakalar. Cevdet hep bunların hayalini kurduğunu söyleyerek bu sahneyi açıklar. Cevdet, bu tayfik yüzünden arkasından iki kurşunla ölüme terk etmesine rağmen Yunan askerleri tarafından kurtarılıp yıllarca esir kalmıştır. Cevdet esir olmasından kurtulmak ve ülkesine karşı kurulan tuzakları bertaraf etmek için o gün paşam dediği kişinin adamları kendilerini öldürmesini ve kaçmalarını gambazlamasını ister.

Cevdet hiç de istemese de orada bulunan askerleri şehit edip Yunan askeri olmuştur. İzmire geri dönmüş ama artık görünüşte karşı tarafın askeri olmuştur. Azize başta olmak üsere annesi ve kızı hilal babasından nefret ederken Yıldız kızı babası Cevdet’ten nefret etmez ama eski samimiyetleri de kalmaz. Yani anlayacağınız Cevdet bu Tayfik yüzünden annesinden çocuklarından eşindan ayrı kaldığı yetmezmiş gibi bir de nefretlerini kazanmıştır. İşta bu yüzden Cevdet kendisini bu hale düşüren Teyfikê bu günü bekledim derken içinde öfkeden başka bir şey yoktur. Bu arada vatan topraklarında milli mücadele ruhu canlanmaya başlamıştır. Cevdet ise Bu konudan dolayı İsmet Paşa ile özel bir görüşme yapar.

Vatanım Sensin Dizisinde İsmet Paşa karakterine kimin canlandırdığı da merak konusu oldu. Bizde sizler için araştırdık. Vatanım Sensin dizisinde İsmet paşa rolünü Ahmet Saraçoğlu canlandıracak. Ahmet Saraçoğlu kimdir? Daha önce hangi dizilerde oynadı Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ahmet Saraçoğlu (Vatanım Sensin İsmet Paşa)

Vatanım Sensin adlı diziye 39. Bölümünde  İsmet paşa Rolü ile Ahmet Saraçoğlu dahil oldu. Ahmet Saraçoğlu 1975 Elylül ayında başkentte dünyaya gelir. Bizler Ahmet Saraçoğlu olarak bilsek de gerçek de tam adı Ahmet Yelan Saraçoğlu’dur. Usta oyuncu oyunculuk alanında eğitimini “Müjdat Gezen Sanat Merkezinde” almıştır. Ahmet ilk tv karşısına 1995 yılında yayınlanan “Çiçek Taksi” adlı dizide sapık rolü ile karşımıza çıkmıştır. Ahmet’in dizi sektöründe Parlaması “Yedi Numara” adlı dizideki “Mustafa” karakteri ile Avrupa yakası adlı dizideki “tarık” rolü ile olmuştur. Oyunculuk adına en çok tanındığı dizi ise “Yaprak Dökümü” adlı dizide “Tahsin” rolü ile olmuştur.

Vatanım Sensin 28 Aralık Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın