Vatanım Sensin

Vatanım Sensin Kadrosuna Yeni Bir İsim Dahil Oldu #Çağrı Çıtanak

Vatanım Sensin Kadrosuna Çağrı Çıtanak Dahil Oldu? Çağrı Çınak Kimdir? Çağrı Çıtanak daha önce hangi dizide rol aldı? Bu soruların cevabı yazımızın devamında bulunabilirsiniz

Vatanım Sensin Kadrosunda Yeni Bir İsim

Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin bu sene yani 2017-2018 sezonuna 9 Kasımda başladı. Dizi kaldığı yerden değil sanki başka bir yerden başlamış gibi seyircinin aklında bir çok soru oluştu?. 16 Kasımda yayınlanacak olan bölümde bu soruların büyük bir bölümü cevap bulacağını söyleyebiliriz. Vatanım Sensin bu sene bir çok yüzü kadrosuna eklemişti Bunlar Filipos karakterine hayat veren Levent Can, Teğmen Aleksi’ye hayat veren Berk Güven, Dağıstanlı karakterine hayat veren Ufuk bayraktar, Seher karakterine hayat veren Şükran Ovalı, Refik bey karakterine hayat veren Serhat Özcan dizinin ilk bölümünde yeni yüzler olarak karşımıza çıkmıştı.

ağrı Çıtanak Resmi3

Son olarak Vatanım sensin adlı dizinin kadrosuna yeni bir isim ve yüz olarak Çağrı Çıtanak dahil oldu. Çağrı Çıtanak Vatanım Sensin adlı dizide hangi rolü canlandıracak? rütbesiz Yunan askerini canlandıracak?  Çağrı Çıtanak önceleri acımasız zalim bir askerken sonraları yaptıklarının yanlış olduğunu  Miralay Cevdet farklı yollarla zalim askere yaptığının yanlış olduğunu görmesini sağlayacak. Zalim asker daha sonra Milli mücadele askerlerine  yardım edecek. Ama bu o kadar çabuk olmayacak. Peki Çağrı Çıtanak daha önce hangi dizide oynamıştı? Çağrı Çıtanak Kaç yaşında? Nereli?  Çağrı Çıtanak (27 Yaşında) 1990 yılında Künefesi ile ünlü Hayat’da dünyaya gelmiştir.

ağrı Çıtanak Resmi5

Oyunculuk eğitimini yine Hatay Şehir tiyatrosunda alan yakışıklı oyuncu il Tv karşısına 2011 yılında “Bizim Yenge” adlı dizi ile karşımıza çıkmıştı. Ancak Çağrı Çıtak’ın yıldızının parlamaya başlaması 2013 yılında “Babam Sınıfta Kaldı” adlı dizide “Kaan” Karakterine hayat vermiş ve bu rolü ile beğenilmiştir. Daha sonra 2015 yılında “Acil Aşk Aranıyor”  adlı Tv dizisinde 1. ve 2. Sezon “Engin” Karakterine hayat verdi. Son olarak 2017 yılında “Ateş Böceği” adlı dizide “Teo” karakterine hayat verdi. Ateş böceği dizisi erken final yapınca Vatanım Sensin kadrosuna dahil oldu.

Çağrı Çıtanak Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu