Vatanım Sensin

“Vatanım Sensin” Oyuncu Kadrosundaki Değişiklikler

Kanal D’nin sevilen dizisi Vatanım Sensin’den müjde dolu haberler var. Uzun süredir başlasın diye sevenlerinin dua ettiği Vatanım Sensin daha önce Halit Ergenç’in de söylediği gibi çekimlere start verdi. Vatanım Sensin’e veda edip başka dizilere geçen isim olduğu gibi yeni sezonda seyirciye merhaba diyecek yeni yüzler de diziye dahil oldu. İşte detaylar…

vatanım sensin resmi

Uzun süredir başlaması beklenen, Kanal D’nin tanıtım filminde var olan Vatanım Sensin epeydir problemlerle boğuşmaktaydı. Zira senarist değişikliği nedeniyle oldukça sancılı bir süreçten geçen Vatanım Sensin, yeni sezonda hemen başlamayınca seyircide acaba dizi bitti mi başlamayacak mı gibi soru işaretlerine neden olmuştu. Şükür ki Kanal D tanıtım filminde Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çiftini göstererek mutlu haberin sinyalini verdi. Ancak tanıtım filminde olmasına rağmen başlamaması bir problem olduğunun işaretini de vermiş oldu. Senarist değişikliği nedeniyle ekranlara gelemeyen Vatanım Sensin, yeni senaristi Uygar Şirin ile yeni sezon çekimlerine başladı.

ali kemal resmi

Geçtiğimiz sezonun reyting rekortmeni olan Vatanım Sensin oyuncu kadrosunda da değişiklikler yaşandı. Dizinin sevilen karakteri olan Cevdet’in bulup oğlu gibi yetiştirdiği oğlu Ali Kemal karakteri seyirciye veda etti. Ali Kemal’i canlandıran Kubilay Aka yeni bir dizi ile ekranlarda olmaya devam etse de artık Vatanım Sensin oyuncu kadrosunda bulunmuyor.

Ufuk Bayraktar

 


ufuk bayraktar resmi

Vatanım Sensin kadrosuna veda eden isim olduğu gibi yeni gelen bir isim de bulunmakta. Daha önce Ezel dizisinde Tuncel Kurtiz’in genç yaşlardaki haline hayat veren, Sevda Kuşun Kanadında dizisinde rol alan isim olan Ufuk Bayraktar diziye dahil oldu. Vatanım Sensin‘de canlandıracağı karakter olan Dağıstanlı ile oyuncunun dizide oyunculuğu ile adından söz ettireceği kesin.

Berker Güven (Teğmen Aleksi)

 

berker güven resmi

Yeni sezonda Vatanım Sensin ekibine dahil olan bir diğer isim ise Berker Güven oldu. Başarılı oyuncu en son sinemalarda yerini alan Çetin Tekindor, Melisa Şenolsun, Erkan Kolçak Köstendil ile Babam filminde başrolde yer aldı. Vatanım Sensin’de ise Yunan Teğmenlerinden olan Teğmen Aleksi‘ye hayat verecek.

Levent Can (Filipos)

Leven Can Filipos resmi

 

Vatanım Sensin adlı dizi 2017-2018 sezonunda diziye dahil olan bir diğer oyuncu ise Levent Can oldu. Levent bey Ağustos 1971 doğumlu olan oyuncu 46 yaşındadır. Levent Can Vatanım Sensin  dizisinde Filipos karakterine hayat verecek.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu