Haberler

Vatanım Sensin & Ver Elini Aşk Düellosu

Vatanım Sensin dizisinin izlenmesi ile Ver Elini aşk dizinini izlenmesi yakın olması nedeni ile aralarında reyting düellosundan hangisi galip çıkacak. (Şiddetli analiz içerir.)

Q3 Medyanın yapımcılığını yaptığı, Senaryosunu  Nuran Evren Şit’in kaleme aldığı, Yönetmen koltuğunda Yağmur ve Durul Taylan ikilisinin oturduğu Vatanım Sensin geçen sezon Perşembe günleri saat 20:00 da yayınlanmıştı.

vatanım Sensin

Salacak medya’nın yapımcılığını üstlendiği, Senaryosunu Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem’in kaleme aldığı, yönetmen makamında Deniz Yılmaz ile Hakan Eren olduğu Ver Elini Aşk ilk bölümü ile seyirci karşısına çıkmış ve olumlu tepkiler almıştır.

ver elini aşk dizi resmi

Kanal D Vatanım Sensin ile Ver Elini Aşk dizilerini aynı gün ve saatte yayınlayamayacağı iki dizi arasında seçim yapmak zorunda kalacak. Vatanım Sensin gerçekten tutmuş ve seven kitlesi oluşturmuş ve Perşembe günlerinin vazgeçilmez dizileri arasına girmeyi başarabilmişti. Ver Elini Aşk adlı dizi daha ilk bölümleri yayınlanmaya başlandı. Yavaş yavaş da seven kitlesi oluşturmaya başladı.

Kanal D yetkilileri yeni yeni tutmaya başlayan Ver Elini Aşk adlı diziyi yine perşembe günü Vatanım Sensin adlı diziden hemen sonra yayınlarsa reytinglerinde düşüş yaşanabilir. Bu süreci etkileyecek en önemli faktör Vatanım Sensin adlı dizi ekimin 3. Haftası yayına girecek. Bu zamana kadar olan beş haftada Ver Elini Aşk adlı dizinin reytingleri, sosyal medya desteği gibi faktörler hangi dizinin Perşembe günleri saat 20:00 yayınlanacağını gösterecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu