Vatanım Sensin

Vatanım Sensin Yayın Tarihi Belli Oldu

İzlenme oranları hep ilk sıralarda yer alan Vatanım Sensin adlı dizinin yayınlanma tarihi netlik kazandı. Kanal D ekranlarında başlayacak olan Vatanım Sensin dizinin 32. bölüm başlama tarihi ve daha fazlası yazının devamında…Vatanım Sensin Dizi Kapak Resmi

Vatanım Sensin Son Bölümde Neler Yaşanmıştı 

Son bölümünde yani 31. Bölüm de Cevdet ailesi ile kendi canı arasında komutan vasili tarafından tercih yapmak zorunda bırakılmıştı. Ancak Cevdet akıl dolu planı ve öğrendiği bir gerçek ile yıllarca oğlu olarak büyüttüğü Ali Kemal’in aslında Komutan Vasili’nin yangında öldüğünü zannettiği Dimitri olduğunu komutan Vasili’ye söyler. Vasili’nin elinde kuvacılarla birlikte tutuklu olduğu için Vasili oğlunu bir daha kaybetmemek için Cevdet ile işbirliği yapar ve oğlu Ali Kemal yani Dimitri’yi nezarethaneden çıkarıp arka kapıdan kaçırmaya çalışır.

Tüm bunlara Cevdet yardım ediyor gibi görünür ancak arkada başka plan vardır. Cevdeti yargılamaya gelen disiplin ve ceza heyeti komutanı Vasili’nin Ali Kemal’i kaçırdığını Cevdet’in sayesinde uzaktan canlı canlı izlerler. Ali Kemal Kaçar kaçmaz Vasili Yunan ordusuna ihanetten tutuklanır. Yeni Sezonda Vasili’nin asılıp asılmayacağı Veronikanın ve Ali Kemal’in Tercihleri ne yönde olacağını aksiyon dolu sahneleri ile hep birlikte keyifle izleyeceğiz

Vatanım Sensin Vasili Resmi

Vatanım Sensin Yeni Sezon Yayın Tarihi

Vatanım Sensin adlı dizi 2017-2018 yılında ne zaman yayına gireceği merakla bekleniyordu. Sevenlerini daha fazla bekletmek istemeyen Vatanım Sensin yapımcıları ve Kanal d yetkileri ortak bir tarih belirlediler. gün olarak tam netleşmese de hafta olarak 25 Eylül’de çekime başlaması Ekim ayının 3. haftası yayına gireceği planlanıyor.

Vatanım Sensin Oyuncu Kadrosu Ali Kemal Resmi

Vatanım Sensin adlı dizinin günü olarak gene perşembe günü saat 20:00 olacağı netlik kazanmış değil. Rakipleri karşısında rekabet edebilmesi ve reyting konusunda rakip olabilecek bir yapımla karşılaşmak istemediklerinden ince eleyip sık dokuyorlar. Vatanım Sensin adlı dizinin 9 kasımda yeni sezona başladı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu