Vatanım Sensin

Vatanım Sensin’den Final Haberi #Vatanım Sensin Ne Zaman Final Yapacak?

Vatanım Sensin dizisinden final haberleri gelmeye başladı. Gerçekten dizi final mi? yoksa yeni sezon onayı aldı mı? İşte Detaylar…

Vatanım Sensin Final mi yapacak? Vatanım Sensin Ne Zaman Final Yapacak? Vatanım Sensin niçin Final Yapıyor? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Vatanım Sensin Vatanım Sensin Final Mi Yapacak?

Q3 Medyanın yapımcılığını yaptığı, Senaryosunu  Nuran Evren Şit’in kaleme aldığı, Yönetmen koltuğunda Yağmur ve Durul Taylan ikilisinin oturduğu baş rollerini  Bergüzar Korel, Halit Ergenç’in olduğu Ayrıca Boran Kuzum, Miray Daner, Onur Saylak, Okan Yalabık, Celile Toyon, Pınar Deniz ve Fatih Artman gibi başarılı oyuncuların bulunduğu Vatanım Sensin yeni sezona 9 Kasım Perşembe günü yeni sezonda seyirci karşısına çıktı. İlk bölümü ile reytingde kendisine 6.10 reyting değeri ile 3. sırada kendisine yer buldu. Vatanım Sensin adlı dizi aslın ekim ayında ekranlara gelmesi bekleniyordu. Bu konuda bir çok haber yapıldı. Ancak en güzel cevabı dizi kasım ayında aynı gününde ve aynı saatinde ekranlara gelerek verdi. İzleyicilerin dizi hakkında ilk bölümü anlayamadıklarını bittiği yerden değil çok ileri bir yerden yayınlandığını şeklinde eleştirilerde bulunmuştu.

vatanım Sensin

 

Ancak yeni sezon 2. bölümü ile seyircinin aklında kalan soruların bir çoğunu cevaplandırırken reyting 5.41 puan ile yine kendisine 3. sıra yer buldu.  Vatanım Sensin geçen yıl 31. bölümü ile ara vermişti. Bu sene final yapma haberi ben dahil bir çok kişi şaşırmış duruda. Ancak Vatanım Sensin Neden Final Yapacak? diye aklımıza soru da gelmiyor deyil yani. Bu yönde yapımcının açıklamasını takdir etmek gerekir. Yapımcı ortaya çok harika bir eser koyduklarını ancak bu diziyi tadında bitirmek gerektiğini söylemiş. Gerçekten takdir ediyorum. Bu hareketi diriliş Ertuğrul senaristi ve yapımcısı olan Mehmet bey diziyi tadında bırakmak gerektiğini söyleyip diriliş için şimdiden final haberini duyurmuştu. Aynen Mehmet bey gibi Vatanım Sensin’in yapımcısı da aynı düşünce ile dizinin tadında kalmasını istediklerini söyledi. Vatanım Sensin ne zaman final yapacak?

vatanım sensin resmi

Tahminimize göre haziran ayı içerisinde final yapacaktır. Vatanım Sensin Neden Final kararı aldı? Başkaca bir sebebi var mıydı? Dizinin işlediği bu yılki konusunu “Payitaht Abdülhamit” adlı dizi geçtiğimiz yıl konu olarak ele almış ve halkın gözünde de önemli bir yere sahip oldu. Vatanım Sensin muhtemelen aynı dönem ve konuyu işlemek istemedi. Bir yönden doğru bir kara olsa da bir taraftan tarihe farkı insanların gözünde de bakmak gerekirdi diye düşünüyorum.  Q3 medya ve yapımcıya şimdiden final haberini duyurmasından dolayı teşekkür etmek gerekir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu