Ver Elini Aşk 12 Ekim 6. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Ali İl ve Sevda Erginci’nin başrollerinde olduğu Ver Elin Aşk her hafta perşembe günleri saat 20:00’da Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşmakta. Ver Elini Aşk’ın 12 Ekim perşembe günü yayınlanacak olan bölümünde Kaan ve Ayperi’yi farklı olaylar beklemekte. İşte Ver Elini Aşk’ın 12 Ekim perşembe günü yayınlanacak olan bölümü ile ilgili detaylar…

Geçtiğimiz bölümde olayların iyice karıştığı Ver Elini Aşk’ta, Ayperi Antep’e dönmeyip Kaa’nin yanında kalmak için ona bir takım şartlar öne sürer: aynı yatakta yatmamamak, karı kız peşinde koşmaması ve çocuğunu annesiz bırakmaması için helal süt emmiş bir kız ile evlenmesi… Kaanın dedesi Emin Ağa Kaan ve Ayperi için imam nikahı kiydirmaya karar verir ancak şahit olmadığı için nikah önce kiyilamaz. Lalin ve Oğuz mafya babasının kafasına testi yi vurunca öldürdüklerini düşünürler. Lalinlerin evine gelince Oğuz teslim olmak için polisi arar , polis eve gelince mafya babasının adamları tarafından rehin alınmış Nazmiye teyze ve oğlunu görür. Polis hepsinin ifadesini almak için merkeze götürür ve mafya babasının ölmediği anlaşılır. Kaanın anne ve babası Emin Ağa’nın antika ibriğini güzel bir fiyata satarlar ve parayla Paris’e gitme planları yaparlar onların durumundan şüphelenen antikacı polise haber verir.


Kaan ayperi ve kaanın arkadaşı mesut nikah işinden nasıl kurtulacaklarını düşünürler ve sahte bir imam bulmaya karar verirler. Mesut mahalle kahvesinden uygun bir sahte imam bulmaya gider fakat sahte imam için gösterilen kişiyi değilde yanlışlıkla başka bir adama nikah işini anlatır. Adresi alan adam ertesi gün için gelebileceğini bildirir. Nazmiye ve lalin de İstanbul’a Kaanın evine gelir. Nazmiye teyze olan biteni başlarına gelenleri Emin ağaya anlatır ayrıca Emin Ağa’nın tarihi ibriğinin kaybolduğunu da söylemeyi unutmaz.


Mesut sahte imam bulayım derken gerçek bir imam bulduğunu anlar ama iş işten geçmiş olur çünkü imam çoktan evin yolunu tutmuştur, yanında telefonu da olmadığı için arayıp haber veremez ve tüm ailenin huzurunda Kaanın ve Ayperinin sahte zannettiği imam mihir olarak üstüne basa basa ağırlığınca altın vermeye razı olur ve nikahları imam tarafından kıyılır.


Fulyanin muhasebe dosyalarını alıp apar topar şirketten gitmesi Kaanı endişelendirir ve şirket hesaplarınada göremediğini fark eder. Bilgisayarın şifresini kırması için lalini şirkete çağırırlar. Mesut imamın gerçek olduğunu Kaana bi türlü soyleyemez ancak Ayperi nin ablası Kiraza anlatır. Emin ağa Ayperi ve Kaanı yalnız bırakmak için tüm aileyi toplayarak diğer konağa gececeklerini söyler . Bu durum Ayperi nin çok da hoşuna gitmez. Bilgisayarın şifresi kırılır ve şirket hesabından yüklü bir paranın Fulya nin hesabına geçtiği görülür ve bunun da Kaan tarafından yapıldığı görülür. Kaan bu duruma çok üzülür ve bu durumu dedesinin duymaması gerektiğini düşünür. Ayperi başlarına gelen bu olumsuz olayların hep sahte nikahtan kaynaklandığını düşünerek üzülür ancak Mesut nikahın gerçek olduğunu söyleyince Kaan bütün bu olumsuzluklar karşısında yıkılır ancak tam bu sırada kızı Su perisinin kendine baba dediğini duyması bütün olumsuzlukları üstünü kapatir.

12 Ekimde yayınlanacak olan bölümünde ise Kaan şirketteki para işini dedesine hissettirmeden halletmeye çalışsa da dedesi onun bu durumunu öğrenip yardımcı olmak isteyecektir. Ayrıca Kaan ve arkadaşı Mesut Fulya nin peşine düşüp bu olanların hesabını sormak isteyecekler. Kaanın bu zor günlerde en yakın destekçisi tabii ki Ayperi olacaktır. Bu durum ikisinin birbirine daha çok yakın olmasını sağlayacaktır. Ayperi nin ablası Kiraz Mine ve Fedai beyden aldığı paraları borsaya yatırıp güzel bir kazanç elde edecek gibi gözüküyor. Belki de bu para Kaanın bile işine yarayacak. Lalin ve Oğuz arasındaki bu tatlı atismalarda yerini aşka bırakacaktır

Ver Elini Aşk 12 Ekim Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın