Ver Elini Aşk 28 Eylül Perşembe Özeti ve Fragmanı

Kanal D yeni sezona bomba dizilerle merhaba dedi. Bu bomba dizilerden biri de Ver Elini Aşk dizisi.  Kanal D’ nin Perşembe günü saat 20:00’de seyirciyle buluşacak olan dizisi Ver Elini Aşk seyirci kimi kez hüzünlendirirken kimi kez de güldürmeyi başaracak türden. Güçlü kadrosuyla da seyirciyi kendine bağlamaya hazırlanıyor. Ali İl ve Sevda Erginci’nin baş rollerini paylaştığı dizinin hikayesi ise Kaan ve Ayperi’nin bir anda kesişen kaderidir.

Kaan Amerika’ya gittiğinde tek gecelik ilişkisinden bir bebek sahibi olur. Annesinin yalnız bıraktığı tatlı bebek Su ile İstanbul’a dönen Kaan çocuğunu dadılara emanet edip yine gece hayatına devam eden bir karakterdir. Ayperi ile de bu nedenle kaderleri kesişir. Antep’den ablasını bulmak için gelen Ayperi Su bebeğe dadılık yapmaya başlar. Kaan’ın dedesi ise onun evlenmesi ister ve Kaan’ı Antep’e getirmek için İstanbul’a gidince Su bebeği ve Ayperi’yi görür.

Ortalık iyice karışmıştır. Ama çözüm bulunur.  Dede ve Kaan Antep’in yolunu tutar. Her şeyi itiraf eden Kaan dedesinin fenalaşmasına neden olur. Dede kendine gelir ama tek farkla hafıza problemi vardır. Kaan’ın dediklerini hatırlamaz. Kaan ise yeni bir plan yapar ve söylediklerini tekrar söylemez. Ayperi’yi arar ve durumu anlatır. Ayperi ise yaptıklarından dolayı Kaan’a çok kızgındır. Ama yine de kabul eder. Dede İstanbul’a Kaan ile gelir, Ayperi de yapılması istenileni yapar ve ona göre davranır.

Uzun zamandır ablasını arayan Ayperi ablası hakkında arkadaşı ile konuşur. Fotoğrafına bakıp aşık olduğu kadını karşısında gören Ayperi’nin arkadaşı şok olur. Sarhoş olan Ayperi’nin arkadaşı onun kucağında uyuyakalır. Kendine gelince onunla konuşurken onu tanıdığını fark ettirince işler karışır. Ama sonunda Ayperi ablasına kavuşur. Ayperi’ye giden ablası orada Emin Ağa’yı görünce şok olur. 

4.Bölümde ise işler iyice karışacak. Ayperi de Kaan da Emin Ağa’nın dualarına amin derler. Ayperi edilen duadaki bebelerle doldur evimizi lafına takılsa da deşifre olmamak adında amin der. İşlerin gerçek yüzünü Ayperinin ablasına da anlatırlar. Bu arada ablasına özel olarak bir şeyler daha söyleyecekken onları dinleyen Kaan düşer. Komik duruma düşer. Kaan’ın kız kardeşinin aşk hayatında da olaylar dur durak bilmez.

Ver Elini Aşk 4. Bölüm Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 21 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın