Ver Elini Aşk Dizisi Konusu Karakterleri

Ver Elini Aşk Dizisi Konusu

Kanal D yeni sezona bomba dizilerle merhaba dedi. Bu bomba dizilerden biri de Ver Elini Aşk dizisi.  Kanal D’ nin Perşembe günü saat 20:00’de seyirciyle buluşacak olan dizisi Ver Elini Aşk seyirci kimi kez hüzünlendirirken kimi kez de güldürmeyi başaracak türden. Güçlü kadrosuyla da seyirciyi kendine bağlamaya hazırlanıyor. Ali İl ve Sevda Erginci’nin baş rollerini paylaştığı dizinin hikayesi ise Kaan ve Ayperi’nin bir anda kesişen kaderidir. Kaan Amerika’ya gittiğinde tek gecelik ilişkisinden bir bebek sahibi olur. Annesinin yalnız bıraktığı tatlı bebek Su ile İstanbul’a dönen Kaan çocuğunu dadılara emanet edip yine gece hayatına devam eden bir karakterdir. Ayperi ile de bu nedenle kaderleri kesişir. Antep’den ablasını bulmak için gelen Ayperi Su bebeğe dadılık yapmaya başlar. İşin aslı ise onların kaderinin Kıbrıs Savaşı gibi çok eski bir savaşta birleşmiş olmasıdır.

Ver Elini Aşk Dizisi Karakterleri

Ali İl (Kaan)

Ver Alini Aşk Ali Resmi Oyuncu Kadrosu

Kasım 1981 yılında Türkiye’nin kültür başkenti olan İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi tiyatro bolümü mezun olan Ali İL  bir çok sinema ve filimlerde rol almıştır. bunlardan bazıları ıhlamurlar altında kırık kanatlar gibi yapımlarla yıldızı parlamıştır. yakın zamanda Poyraz Karayel adlı dizide Sadettin karakteri ile dikkatleri üzerine toplamıştır.Ver Elini Aşk dizisinde ise Kaan karakterine hayat vermektedir. Dedesinin Antep’e gel isteğine direnen Kaan dedesinin Antepli bir kızla evlenme isteğini de reddetmektedir. Oldukça çapkın ve bir o kadar da şanslı olan Kaan kızı için elinden geleni yapmaya çalışmaktadır.

Sevda Erginci (Ayperi)

Ver Alini Aşk ayperi Resmi - Oyuncu Kadrosu

1993 yılında dünyaya gelen oyuncu İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarda tiyatro hayatına başlayan oyuncu sinema hayatında da adından söz ettirmiştir. Daha önce Koyu Kırmızı, Veda, Karagül dizilerinde rol almıştır. En son olarak ise Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Sevda karakteriyle kendinden söz ettirmiştir. Ver Elini Aşk dizisinde ise ablasını aramak için İstanbul’a gelen Kaan ile yolları kesişen tatlı, iyi niyetli ve biraz da sivri dilli karakteridir.

Arven Veren (Su)

Ver Alini Aşk avren-veren Resmi Oyuncu Kadrosu

1 yaşında olan tatlı bebek 10 kilo ağırlığındadır. Leyla ve Onur Kuşatman’ın tatlı bebeği Arven seyirciyi tatlılığı ile etkileyecek bir bebek. Kaan’ın tek gecelik ilişkisinden dünyaya gelen Su bebeği annesi Kaan’ın kapısına bırakıp gitmiştir.

 

(adsbygoogle=window.adsbygoogle||[]).push({});

Köksal Engür (Emin Ağa)

Ver Alini Aşk köksal-engürü Resmi - Oyuncu Kadrosu

Kaan’ın dedesidir. Kaan’ın Antep’e dönmesini ister. Ayrıca Antepli biriyle evlenmesini istemektedir. Ancak Kaan reddetmektedir.

Asuman Dabak ([Mine)

Ver Alini Aşk Oyuncu Kadrosu asuman-dabak Resmi

Mesut Yılmaz (Mesut)

Ver Alini Aşk Oyuncu Kadrosu Mesut Yılmaz Resmi

Büşra Çam (Kiraz)

Ver Alini Aşk Oyuncu Kadrosu Büşra Çam Resmi

Duygu Karaca (Simten)

 

Ver Alini Aşk Oyuncu Kadrosu Duygu Karaca Resmi

 

 

1985 doğumlu oyuncu İstanbul’da doğmuştur. En son olarak rol aldığı dizi ise Aşk Yeniden’dir.

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ver Elini Aşk Dizisi Konusu Karakterleri (1 Yorum)