Tv Programları

Ver Elini Aşk Final Mi Yapıyor? Neden Bitti?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Ver Elini Aşk Final mi yapıyor? Ver Elini Aşk Perşembe Günü Neden Yok? Ver Elini Aşk Neden Final Yapacak? bu soruların cevabı yazımızın devamında bulabilirsiniz

Ver Elini Aşk Final Kararı Mı Aldı?

 Kanal D ekranlarına 7 Eylül Perşembe günü ekranlara merhaba diyen Ver Elini Aşk dizisi  hakkında kısa bilgi vermek gerekirse; Ver Elini Aşk dizisi seyirci kimi kez hüzünlendirdi kimi kez de güldürmeyi başardı. Güçlü kadrosunda Ali İl ve Sevda Erginci’nin baş rollerini paylaştığı dizinin hikayesi ise Kaan ve Ayperi’nin bir anda kesişen kaderidir. Kaan Amerika’ya gittiğinde tek gecelik ilişkisinden bir bebek sahibi olur. Annesinin yalnız bıraktığı tatlı bebek Su ile İstanbul’a dönen Kaan çocuğunu dadılara emanet edip yine gece hayatına devam eden bir karakterdir. Ayperi ile de bu nedenle kaderleri kesişir.

ver elini aşk dizi resmi

Antep’den ablasını bulmak için gelen Ayperi Su bebeğe dadılık yapmaya başlar. İşin aslı ise onların kaderinin Kıbrıs Savaşı gibi çok eski bir savaşta birleşmiş olmasıdır. Peki Ver Elini Aşk Final Yapacak Mı? veya Ver Elini Aşk Neden Final Yapacak? bu soruları gene reyting ile anlatmak gerekecek. Ver Elini Aşk İlk bölümünde 4.14 reyting puanı ile total sıralamasında kendisini 3 sırada buldu. Dizi ikinci bölümünde Ülkemiz takımlarından Medipol Başakşehir’in UEFA maçının olmasına rağmen 4.44 retying değeri ile yine 3. sırasını korumayı başardı. Dizi 21 Eylülde yayınlanan 3. bölümünde bir atak yaparak 5.08 reyting değerine ulaştı ama sıralamada yerini değiştiremedi. Bu dizinin son sıçrayışı oldu 28 Eylülde ekranlara gelen 4. bölümünde 3.44 reyting değeri ile 9. sıraya geriledi.

Ver Elini Aşk Dizisi Resmi

Artık dizi inişe geçmeye başlamıştı derken 5. Bölümünde tekrar 4.10 reyting değeri ile 6. sıraya yükseldi. dizi son reyting puanını 2 kasım Perşembe günü 3.75 reyting puanı ile kendisini 11 sırada buldu. Dizi yayına girdiği andan itibaren bir kere sıçrayışa geçmiş ondada anca bir önceki haftanın yerini koruyabildi. Ver Elini Aşk Final yapacak mı? Kanal D bu reyting değerleri kabul etmeyip diziden daha fazla başarı beklemekte bunların daha önce örneklerini gördük dizi en az totalde 4 reyting değerine ulaşmalı ve ilk beşin içersinde olmalı aksi takdirde dizi kanalda hayat bulamıyor. Ver elini aşk adlı dizi bu reyting değerleri ile masrafını karşılamalı üstüne para kazandırması gerekmekte. O yüzden Ver Elini Aşk Final Yapacaktı.  Ver Elini Aşk dizisi 11. Bölümü ile Ekranlara veda edecekken kanal yetkilileri diziye bir şans daha verdi. Şimdilik final yapmıyor sadece gün değişikliğine gitti, Salı günü yayınlanacak. Reytinglerde 4 ve üstüne çıkarsa Ver Elini Aşk bitmeyecek. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu