Oyuncu Kadrosu

Vurgun Dizisi Kayhan Kimdir? Gerçek Adı Ve Daha Önceki Oynadığı Tüm Diziler

Fox TV ekranlarına kısa süre içerisinde başlayacağını bildiğimiz, Vurgun dizinde yer alacak oyuncular da netleşmeye başladı. Şu an için cast çalışmalarına hız veren fon’un yeni dizisinde son hazırlıkları ve karaktere uygun oyuncular seçilirken bizlerde beli olan oyuncuların oynayacağı karakteri ve oyuncunun gerçek adını açıklayalım. Bu yazımıza Vurgun dizisi Kayhan karakterini tanıtacağız. 

Boşrollerini Deniz Çakır İle Erkan Petekkaya’nın yer aldığı dizinin başlamasına çok kısa bir süre kaldı ve ilk fragman da basına verildi. Peki biz bu dizide neyi göreceğiz. Aşkın gücünü en içten işlenecek olan dizide vefa ve aşk ön planda olacak.

Vurgun Kayhan Kim? Nasıl Bir Karakter?

Geçtiğimiz yıl bütçe olarak az bir bütçe ile nice dizilerin reytinglerini geride bırakan yapımlara imza atan Fox tv her gün için iddalı projelerle gelmeye devam ediyor. Halkın ne istediğini araştırıp, ona göre yapımlar ve senaryoları ekrana getiren kanal bu sefer de vefanın ve aşkın ön planda olduğu bir proje ile karşımıza gelecek.

Vurgun dizisi Kayhan kim olduğunu anlatmadan önce kısa bir açıklama yapmak istiyorum. Daha dizi başlamadan her iki baş rol oyuncunun adının bir yerlere karıştırılmasına şahsen art niyet aradığımı ve hikayeyi gerçekten merak etmeme sebep oldu. Daha dizi başlamadan iki baş rol oyuncunun gündem olması ve kötü yönde basına yansıtılmaya çalışıldığını düşünüyorum. Tabi polis yada savcı olmadığımız için işin gerçek detaylarını elbette göremesek de benim şahsi düşüncelerimi paylaşmak istedim. Neyse asıl konumuza dönelim ve Vurgun dizisi Kayhan karakterin hakkında konuşalım. vurgun dizisi Kayhan resmi (İnanç Konukçu)

Bize bu karakter hakkında bilgi değil bilgi kırıntısı geldi desek daha doğru olur. Heniz başlamamış dizi için bu bile büyük bir şey olduğunu düşünüp Kayhan karakteri dizide acımasız bir katil ve belalı bir tipi canlandıracak.

Kayhan’ın gerçek ismi İnanç Konukçu’dur. 1985 senesinde başkent Ankara’da dünyaya gözlerini açana oyuncunun burcu akreptir. 1,74 boyunda 72 kilo olan oyuncu Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Adını en çok duyduğumuz dizi ise Behzat Ç. dizisi olmuştur. Bu dizide Hayalet karakteri ile hafızalara yer eden İnanç Konukçu Karanlıktaki Umut, Leyla ile Mecnun, Dar Elbise, Kaçak, Tuhaf Zamanlar, Kasap Havası adlı yapımlarda yer almıştır.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu