Vuslat Dizisi Çakal Necmi Kim? Vuslat Necmi Karakterini Canlandıran Oyuncunun Daha Önce Oynadığı Dizi Ve Filmler

2019 Ocak veya şubat ayında başlaması beklenen, A23 meydanın yapımcılığını üstlendiği TRT 1’in yeni dizisi Vuslat oyuncuları kimler olduğunu tanıtmaya ve sizlerle tanıştırmaya devam ediyoruz.

Bu yazımızda Vuslat Çakal Necmi olarak izleyeceğimiz, Kurtlar Vadisi dizisinde Cerrah Paşalı Halit karakterine hayat vermiş olan usta oyuncu canlandıracak. Şimdi oyuncunun oynayacağı Vuslat Necmi nasıl bir karakter olduğunu ve oyuncunun gerçek ismi ne olduğunu açıklayalım.

Vuslat Dizisi Çakal Necmi Kim? Nasıl Bir Karakter?

Trt 1’in yeni dizisi, yeni sezonda aşk ve entrika üzerine kurulu olan bir birini seven ama kavuşamayan olayları konu alacak olan Vuslat dizisinde en dikkat çeken karakterlerden biri olacak olan Vuslat dizisi Çakal Necmi‘yi bu gün sizlere tanıtacağız.

Her dizide illaki kötü, acımasız bir karakter olmazsa olmazlardan olduğu için bu dizide kötü ve acımasız karakter tabi ki de Çakal Necmi olacak. Peki neden Çakal karaktere çakal demişler? Tıpkı hayvan Çakallar gibi belli bir hiyerarşi içinde olan avını yada öldüreceği kişinin güçten düşmesini ve sonrasında saldırmayı tercih eden ve hiç bir zaman tek takılmayan çevresinde her zaman onun için canını feda edecek adamlarla çevrili olan karanlık ve bir o kadar psikopat bir karakter olarak Vuslat Necmi karakterini izleyeceğiz.

Oyuncu daha önce buna benzer bir karakter canlandırmış ve oldukça beğenilmişti. Kurtlar Vadisi dizisinde Polat’a posta koyan Cerrah Paşalı Halit olarak hafızalarımıza kazıdığımız oyuncunun gerçek simini ve daha önce hangi dizilerde rol aldığını hemen  yazımızın devamında sizleri beklemektedir.

Vuslat Çakal Necmi Karakterini Canlandıran Oyuncunun Gerçek İsmi

TRT 1 ekranlarında yeni yıldan itibaren pazartesi günleri yayınlanacak olan Vuslat dizisinde Necmi karakterine hayat veren oyuncunun gerçek ismi Mehmet Özcan Varaylı‘dır. Ağustos 1963 yılında İstanbul ilimizde hayata gözlerini açan oyuncu Aslan burcudur. Oyunculuk üzerine alaylı tiyatro da eğitim alan Mehmet Özcan Varaylı ilk kez kamera karşısına 1985 yılında “Şahadet” isimli sinema filminde rol alarak bu sektöre adım atmıştır.Vuslat dizisi necmi - cakal necmi - (Mehmet ozcan Varaylı) resim 1

Bundan 17 yıl sonra yeniden kamera karşısına geçen Özcan bey “Gülbeyaz” isimli dizide “Aziz” karakterini canlandırmıştır. Böylelikle ilk dizi deneyimini de bu dizi sayesinde yaşayan Özcan Varaylı, ülke çapında popüler bir oyuncu haline gelmesi Kurtlar Vadisindeki Cerrah Paşalı Halit karakteri sayesinde olmuştur. Bu rolden sonra bir çok dizi ve filmlerde rol alan usta oyuncu Vuslat dizisi Necmi karakterini canlandırmadan önce en son, 2018 yılında “İnsanlık suçu” dizisinde “Asaf” karakterine hayat vermiştir.

Vuslat Çakal Necmi Karakterini Canlandıran Oyuncunun En Meşhur Olduğu Sahne

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın