Vuslat Dizisi Ne Zaman? Hangi Kanalda? Hangi Gün Yayınlanacak? Vuslat Dizisinin Detayları Ortaya Çıkmaya Başladı

A23 meydanın yapımcılığını üstlendiği TRT 1’in yeni dizisi olan Vuslat ne zaman başlayacak? Kaç bölüm olacak? ve belkide en önemlisi hangi gün yayınlanacağı kesinlik kazananlar arasında. Şimdi sizleri daha fazla bekletmeden haberimizin detaylarını aktarmak istiyorum.

Artık TRT 1 dizileri ile adından söz ettirmeye başladı. Dirilişin başarısından sonra, bu çıtayı düşürmek istemeyen TRT 1 yetkilileri bir biri arkasına yeni projelere imza atıyor. Her biri üzerinde çok düşünülmüş, tutacağı konusunda kanaat getirdikleri dizileri piyasaya süren TRT 1,  yeni dizisi olan Vuslat dizisi hangi gün yayınlanacak? ve oyunculardan bazıları kimler olduğu netleşmeye başladı.

Vuslat Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Hangi Gün Yayınlanacak? 

TRT 1 özellikle diziler ile gündem olma noktasında çok büyük projelere bir bir imza atmaya devam ediyor. Gelecek sezona damga vuracak iki diziden biri olacak olan Vuslat dizisinin şimdiler de cast çalışmaları devam etse de kadroda olması kesinleşen, Vuslat oyuncuları;  Kadir doğulu, Devrim Özkan, Baran Bölükbaşı, Erdem Akakçe, Şeyla Halis, Osman Alkaş, Sennur Nogaylar, Murat Karasu, Canan Mutluer, Özcan Varaylı ve Gamze Süner Atay oyuncularının dizide yer alacağı kesin gözü ile bakılıyor. Tabi dizi sektörünce hiç bir şey garanti olmadığından dolayı her değişiklikte bu sayfamızı güncelleyeceğiz. 

Oyuncuların büyük çoğunluğu kesinleşen (en azından elimize ulaşan kadroya göreVuslat dizisi ne zaman başlayacak? Aldığımız bilgiler çerçevesinde cast çalışmaları kısa süre içerisinde tamamlayıp çekimlere geçeceğini öğrendiğimiz dizi yeni yıldan itibaren yani 2019 Ocak, en geç Şubat ayında ekranlara gelecek. Bildiğini üzere Vuslat dizisi TRT 1 kanalında yayınlanacak

Bir dizisinin devam etmesi hikayesinden çok aldığı reytinglerde doğru orantılı olduğu için, gerçi TRT yeni dizilere diğer kanallara nazaran daha fazla şans verse de aldığı reytinglerin düşük olması nedeni ile tutmayan dizinin devam etmeyeceği de açık olduğundan dolayı yeni yılda TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Vuslat dizisi hangi gün yayınlanacağı ise oldukça önemli. Rekabet düzeyi düşük bir  yada iki gün olduğunu düşündüğümüzde TRT 1 yetkilileri kılı kırk yararcasına planlama yaptığını görüyorum. Aldığım bilgi çerçevesinde Vuslat dizisi 7 Ocak Pazartesi günü yayınlanacak. Vuslat dizisi ne zaman hangi kanalda dizi kapak resmi 1

Birçoğunuz kesin tutmaz yada rekabete dayanamaz dese de Pazartesi günü ekrana gelen ve biteceği konuşulan Söz dizisi konsept olarak Vuslat dizisinden çok farklı ve eğer final yaparsa ki çıkan kulis haberlerine göre final yapacağı konuşuluyor. Diğer rakibi Çukur ise konsept olarak daha çok şehir savaşlarını ekrana taşıdığı için bir birinden çok farklı kitlelere hitap ediyor. İşin aslı Vuslat Pazartesi günü tek rakibi Yasak Elma olacak. Bakalım orta sertlikteki reyting yarışında nasıl bir yerden giriş yapacak? Merakla bekliyor olacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın