Oyuncu Kadrosu

Vuslat Fırat Kim? (Feride’nin Kardeşi) Fırat’ın Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Vuslat dizisi trt 1 ekranlarının yeni dizileri arasında. TRT 1 ekranlarında bu sezonda başlayacak olan üç diziden biri olan Vuslat dizisi konusu ile beğeni alırken oyuncu kadrosuyla da adından söz ettirmekte.

Vuslat dizisi Fırat karakteri de bunlardan bir tanesi olacak hiç kuşkusuz. Peki Vuslat dizisi Fırat kimdir, Vuslat dizisi Fırat’ın gerçek adı ne gibi soruların yanıtları yazımızda sizlerle.

Vuslat Dizisi Fırat Kim? Vuslat Fırat’ın Gerçek Adı

Yeni diziler denilince akla gelen dizilerden bir tanesi de TRT 1 ekranlarında başlayacak olan vuslat dizisi oyuncuları gün geçtikçe netlik kazanmaya da devam etmekte. Devrim Özkan’ın Feride karakterine hayat vereceği dizide Feride’ın ailesi için verdiği mücadeleyi izlerken hepimizi duygu yüklü sahneler beklemekte.

Feride’ı bu güzel hikayede sadece mücadele değil aşk da beklemekte. Aziz adında holding sahibi bir gence aşık olan Feride imkansız olan bu aşk için de mücadele edecek. 

Feride’ın bur süreç içerisinde yanında olan kardeşi Fırat da dizinin ana karakterlerinden bir tanesi olarak seyirciyle buluşacak. Vuslat dizisinde Fırat’ın gerçek adı Baran Bölükbaşı.baran bölükbaşı resmi 1Baran Bölükbaşı 1994, İskenderun doğumlu. 1,75 boyunda ve 71 kilo olan oyuncu Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Daha önce ekranlarda olduğu dizi Adı Efsane dizisi olmuştur. Bu dizide Fiko karakterine hayat vermiştir. Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Sevda’nın Bahçesi adlı dizide rol aldıktan sonra Show Tv’de Servet adlı dizide Korkmaz karakterine hayat vermiştir.

Henüz ilkokulda iken babası onun ilgilerini gözlemlemiş ve hediye olarak bir gitar almıştır. Gitar ile tanışması bu şekilde olan oyuncu “Adı Efsane” dizisinde Fikret bir diğer deyişle Fiko karakteriyle hafızalara kazınmıştır. Küçük yaşlardan beri oyunculuğa meraklı olduğunu dile getiren genç oyuncu, her karakter için farklı bir psikolojiye bürünmenin ona iyi geldiğini söylüyor.

Her role sıcak baksa da aksiyon dizilerinde rol almaktan mutlu olduğunu anlatan Bölükbaşı, müziği hayatının bir parçası olarak görmekte. Canı sıkıldığında gitar çalarak rahatladığını söyleyen oyuncunun rol aldığı diziden kareler ile oyuncu hakkındaki bilgilerimizi burada sonlandırıyoruz. Oyuncuya Vuslat dizisinde de başarılar dileriz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

11 Yorum

 1. GAMZELİMMM

  Sabah okula gidip Ahmet’i aldım eve gelirken sınıf arkadaşımız bir futbol okulundan bahsetti. Bizde eve gelir gelmez hazırlanıp orya gittik bir kaç saatimiz orda geçti.

  Evede geldik çok acıkmıştık Ahmet Serhan arkadaşına da ısrar etti oda geldi. Makarna yaptık yedik.

  Ahada yarı gece oldu

 2. Şimdi namaz vakti çay faslı

  eşim geldi yemek yedi.

  Bende işler klasik ev koşturmacası. Yarında Ahmet Serhan’ın etüt merkezi var okuldan sonra orya koştur koştur gidecez eve gel iş hüç toparla bir ymk at aha akşam oldu zamanın mı bereketi yok yoksa ben uyuyarak mı öldürüyorum zamanı bilmiyorum

 3. GAMZELİMMM

  Salihamın interneti bitmişti. Enson Melek hastaydı hastanedeydiler sonra kzın interneti bitince haber verdi sağolsun gitti. Geçenlerde yine msj atmıştı internet almadım henüz diye.

  Akşamda yazan yokki GAMZELİMMM bir ben bir sen

  ???????????????

 4. Aha şimdide bir ben yine ben hep ben ???? neyse bende kaçıyorum sonra bakarım yine gelmişmisin diye

 5. Çocuklar insanın tüm hayatını gasp ediyor NURDANIM çok normal durumun ? Ama uyku da etkiliyor tabi. 8de uyanan biriyle 12de uyanan biri için gün aynı geçmez ?? Ha fırsat varsa uyunmalı tabi o ayrı..

 6. NURDANIM geldim işte ben ??
  Ya ben de Kanal-d deki İlk öpücük u izliyordum ama hakkaten kızın oyunculuğu iğrenç ??
  Bugün bir sürü kasımpatı aldım çiçekçiden NURDANIM tüm renklerinden ya nasıl güzel kokuyorlar. Sen sever misin kasımpatı ??

 7. Vallahi GAMZELİMMM uyuyorum 12 ye kadar bıraksalar ???

  Esma okula gidince ben kursa falan gideceğim İnşaAllah uykuya öldürmek istemiyorum zamanı. Ahirette hesabı var. ????

 8. Sevmem mi GAMZELİMMM

  Mis kokar canlı çiçeklerin yaratılışı ayrı bir mucize GAMZELİMMM rayhası rengi duruşu. Yüce SANATKARIN ESERİ ????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu