Vuslat Mahir Kim? Vuslat Dizisi Mahir’in Gerçek Adı Ne? En Son Nerede Oynadı?

Vuslat dizisi Trt 1 ekranlarında 2019 Ocak ayında ekrana gelmesi beklenen Vuslat oyuncuları hakkında edindiğimiz ve uğraş vererek bulduğumuz bilgileri siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız. Vuslat Mahir kim olduğunu ve hangi oyuncu canlandıracağını anlatırken Vuslat dizisi Mahir‘in gerçek ismi ne olduğunu ve daha önce nerede oynadığını bu yazımızda detaylıca bulabilirsiniz. Bu arada Vuslat dizisi ne zaman başlayacak diye soranlar için ise şimdilik Kasım ayının ortasında ekimlerin başlayacağı, Ocak 2019 da ise ekrana geleceğini öğrendik.

Vuslat Dizisi Mahir Kim? Nasıl Bir Karakteri İzleyeceğiz

Trt 1 ekrana getirdiği diziler ile adını iyiden iyiye duyurmaya ve reytinglerde Diriliş Ertuğrul başarısından sonra elde ettiği konumu kaybetmemek adına bir biri arkasına yeni projelere imza atmaya ve kaliteli dizileri ekrana getirmeye gayret ediyor. 2019 ocak ayınca seyirci ile buluşacağını ve çekimlerin kasım ayında başlayacak olduğunu bildiğimiz Vuslat dizisi oyuncuları ile sizleri tanıştırmaya devam ediyoruz.

Dizinin hikayesi henüz tam hatları ile belli olmasa da aldığımız bilgilere göre Vuslat dizisinin konusu; imkansız aşk işleneceğini, zengin oğlan ve fakir kız karakterlerinin yer alacağını öğrendik. Zengin oğlan olarak Vuslat Mahir karakteri dizide yer alırken, fakir ve gururlu ailesine bakmak için saçını süpürge eden kız rolü ile Vuslat karakterini Devrim Özkan  canlandıracak. Vatanım Sensin dizisinde Fatma olarak izlediğimiz Devrim Özkan çok yakında Vuslat karakteri olarak dizide karşımıza imkansız aşkın muhatabı Vuslat olarak izleyeceğiz. 

Vuslat Mahir, büyük bir holdingin üst düzey yöneticisidir. Çevresinde hep sahte ve çıkarcı insanlardan sıkılmış bir halde iken karşısına Vuslat çıkar ve ondaki saflık temiz insanlığına aşık olur. Ancak aradaki dağlar o kadar büyüktür ki onu geçmek ve Vuslatına kavuşmak nerede ise imkansızdır. Mahir imkansızın peşinden gitmeye karar alsa da aradaki uçurumlar ikiliyi bir araya getirmez. İmkansız aşkı duygu dolu sahnelerle bizler de yaşlı gözlerle yeni yılın ilk dizisi olarak izleyeceğimiz Vuslat Mahir karakterini canlandıran oyuncunun gerçek ismi de daha önce oynadığı dizilerden bahsedelim.

Vuslat Mahir Karakterini Canlandıran Oyuncu Kim?

Yapım şirketi A23 medya olan ve yapımcılığını Uğur Veli ile Raif İnan’ın yapacağı yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un yer aldığı, senaryoyu kaleme alan ise Betül Yağsağan’ın olduğu Vuslat Mahir kim? Hangi oyuncu canlandırıyor? Mahir olarak izleyeceğimiz oyuncunun gerçek adı Kadir Doğulu canlandıracak. 

Gerçek adı Abdülkadir Doğulu olan oyuncu 1982 yılında Mersin ilimizde hayata gözlerini açmıştır. Lise eğitimi dahil Mersin de alan Kadir, 2000 yılların başında İstanbul’a gelerek burada lisans eğitimi için Okan Üniversitesinde Gastronomi bölümünde eğitim gördükten sonra gıda sektöründe hayata atılmıştır. Kendisinde oyunculuk yeteneğini fark eden ve çevresinden gelen tepkiler üzerine bu sektöre 2010 yılında bölüm oyuncu olarak ilk kez kamera karşısına geçmiştir.Vuslat Mahir (kadir doğulu) resmi

Yine 2010 yılında “Çakıl Taşları” Ali karakterine hayat veren Kadir Doğulu, yıldızının parlaması ve ülke çapında tanınan bir oyuncu haline gelmesine vesile olan dizisi 2011 yılında “Pis Yedili” dizisinde “Bayram Paşalı Güney” olarak karşımıza çıkmış ve oldukça beğenilmişti. İlk sinema deneyimi ise “Bir Hikayem Var”  sinema filminde “Mert” karakterini canlandırmış ve bu sektöre de adım atmıştır.

Yakışıklı oyuncu en son 2017 yılında “Babamın Günahları” Ozan olarak çok kısa bir süre izlemiştik. Vuslat Mahir rolünde yakışıklı oyuncuya başarılar dileriz. Babamın günahları dizisinde oynadığı karakteri hatırlamak isteyenler için alt kısımda video ekledik.

Vuslat Mahir‘i Canlandıran Kadir Doğulu’nun En Son Oynadığı Dizi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın