Oyuncu Kadrosu

Vuslat Sevim Kim? Sevim’in Gerçek Adı Ne? Avlu’dan Vuslat’a Oyuncu

A23 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Vuslat oyuncu kadrosuna Avlu dizisinin sevilen oyuncusu dahil oldu. Vuslat dizisi Sevim karakteri ile ekranlara dönecek olan oyuncu hakkında detayları da bulabileceğiniz yazımız sizlerle.

Vuslat Sevim Kimdir? Vuslat Sevim’in Gerçek Adı Ve Bilgileri

TRT Vuslat dizisiyle adından söz ettirmek için gün saymaya devam ediyor. Sete çıkan oyuncular her geçen gün netlik kazanmaya da devam ediyor.

Devrim Özkan ve Kadir Doğulu’nun başrollerini paylaştığı Vuslat dizisinde Sevim Dilbaz karakterine hayat verecek olan oyuncu hakkında detaylara geçmeden evvel Vuslat dizisi konusuna kısaca değinecek olursak; Vuslat dizisinde Feride adında ailesi için çabalayan onlara destek olan bir genç kızın imkansız gibi görünen aşkına seyirci olacağız.

Aziz ile Feride’ın aşkları imkansız da olsa yaşanan olaylar sürekli onları karşılaştıracak ve ikili imkansız olsa da bu aşk için büyük bir mücadele verecek. Sevim Dikbaz Vuslat dizisinde kilit isimlerden bir tanesi olarak ekranlara gelecek ve davranışlarıyla da adından sıkça söz ettirecek bir karakter olacak.

Vuslat Sevim karakterinin gerçek adı Şeyla Halis. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi “Avlu”da hapishanenin kitap okumasıyla, şiirleriyle unutulmazı olan Jale karakterine hayat vermiş olan oyuncu bu dizide senaryo gereği çatışma sonrasında ölerek diziye veda etmiştir. Avlu dizisi için tarzında büyük bir değişikliğe giden usta oyuncuyu görenler şaşırtmıştı.vuslat sevim kim şeyla halis resmi Ocak 1977, İstanbul doğumlu olan tecrübeli oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Piyano Bölümü mezunudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde eğitim alan oyuncu Dormen Tiyatrosu ve Tiyatro Kılçık gibi meşhur tiyatro merkezlerinde çalışmıştır.

Rol aldığı dizilerde genelde canlandırdığı komik karakterler hafızalara yer edinen oyuncunun yıldızının parladığı diziler “Çiçek Taksi” ve “Cennet Mahallesi”dir. “Cennet Mahallesi”‘nde Menekşe karakterine hayat vermiştir.avlu şeyla halis resmi“Zengin Kız Fakir Oğlan” adlı sevilen dizi de rol almış olan oyuncu “Akasya Durağı”nda da epeyce seven kitlesine sahip olmuştur. “Yahşi Cazibe”, “Yol Arkadaşım”, “Görgüsüzler”, “Yedi Numara”, “Reyting Hamdi”, “Hastayım Doktor”, “Dadı”, “Hiç Yoktan Aşk”, “Yılan Hikayesi” adlı yapımlarda da rol alan oyuncu, son olarak “Seven Ne Yapmaz” adlı dizide Fatma karakterine hayat vermiştir. Oldukça renkli bir kişiliğe ve güzel sese sahip olan Şeyla Halis’in gelin bir de Pazartesi Sendromu adlı parçasını dinleyelim:

Şeyla Halis Vuslat Dizisi

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu