Gelinim Mutfakta

Yağnur Dalkara İşçiler Gelinim Mutfakta Yarışmasında!

Yağnur Dalkara İşçiler Gelinim Mutfakta yarışmasının best of 6. haftasında elenen Rümeysa’nın yerine programa dahil olan isim oldu.

Gelinim Mutfakta Yağnur, geçtiğimiz Cuma günü çıkan fragmanda özel aracı ile programa geldiği görünen yarışmacının kim olabileceği konusunda bir çok spekülasyonlar yapılmıştı. Yine en doğru haberi vermek adına 23 Mart Pazartesi günü Gelinim Mutfakta yarışmasına Yağnur katılacak.

=> Gelinim Mutfakta Yağmur Öz Best of konusunu okumak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Yağnur Dalkara Katıldı

23 Mart Pazartesi günü gelinim mutfakta yarışmasının 6. best of yarışında 20 Mart Cuma günü en düşük puanı alarak elenen yarışmacı Rümeysa’nın yerine programa dahil edildi.

Yağnur Dalkara Gelinim Mutfakta

Yağnur verilen fragmanda özel şoförü ile programa gelmesi konusunda yarışmacı gelinlere bilgi verdikten sonra hangi yarışmacı böyle yapabileceği konusunda fikir istedi. Genel de lüks konusunda Gülcan ismi sık kullanıldığı için Elif hemen şu sözleri sarf etti.

“Gülcan Geliyor o zaman”  Elif Akçam

Aslında kaynağımdan bilgi gelmemiş olsa şahsen ben de Elif gibi düşünürdüm. Aldığım bilgiye göre gelen isim Yağnur Dalkara İşçiler oldu.

=> Gelinim Mutfakta 23 Mart Pazartesi Puanları sonucunu ve günün birincisini görebilmek için tıklayınız.

Yağnur daha önce programa 17 Aralık 2018 tarihinde katılmış ve 5 altın bilezik kazanmıştı. Programda 5 hafta kalan Yağnur, yarışmada çok kalmak istese de maalesef başaramamıştı.

Gelinim Mutfakta 23 Mart yarışmacısı Yağnur daha önce Ben Bilmem Eşim bilir programına eşi ile birlikte katılmış ama oradan da eli boş dönmüştü.

=> Gelinim Mutfakta Yağnur hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Yağnur Dalkara İşçiler işçiler’in elendiği haftaya bir hatırlayalım. Yağnur, Sina, Ezgi ve Gülcan ile birlikte yarışmıştı. O dönem Reyhan hanım Sina’yı tuttuğu için Gülcan da kaynanasının destekleri ile iyi puanlar alması sonucunda maalesef 25 Ocak 2109 Cuma günü elenen yarışmacı olmuştu.

Gelinim Mutfakta Yağnur Dalkara İşçiler - (23.03.2020)

Yağnur’un fanları bize ve kanal D ekibine Yağnur’un yeniden katılması yönünde bir çok mesaj ve mail gönderse de bu süre zarfında Yağnur hamile olduğu için programa katılamamıştı.

Bize gelen sorular da neden yeniden Yağnur gelmiyor sorusu oluyordu. Yağnur hamile olması neticesinde bir kaç kez gelmek istese de hamileliği sıkıntılı geçtiği için yarışmaya ikinci kez katılamamıştı.

Şimdi büyük rekabetin içinde bulan Yağnur, beş altın bileziğin üstüne yenisi ekleme imkanı olacak mı? Bekleyip, göreceğiz.

Gelinim Mutfakta Yağnur’un Geldiği Bölüm (İkinci Kez)

23 Mart 2020 tarihinde Yağnur Gelinim mutfakta yarışmasında 2. defa katıldığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu