Yalancı Bahar 20. Bölüm Detaylı Özeti #Rk Madhubala’yı Rezil Etti

Yalancı Bahar 20. bölümde Neler Olacak? Yalancı bahar 18 Aralık’ta Neler Olacak? Rk Madhubala’ya nasıl Oyun Oynadı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Yalancı Bahar 20. Bölüm Detaylı Özeti

Kanal7 ekranlarında yeniden yayınlanmaya başlayan Yalancı Bahar dizisini sitemizin değerli üyelerinin isteği üzerine Yalancı Bahar dizisinin 20. Bölümünde itibaren tüm özetlerini sitemizde yayınlama kararı aldık. Yalancı Bahar 20. bölümünde Rishabh Kundra (RK), filim çekimleri sırasında Madhubala Rk’ya karşı gelip set çalışanları karşısında isteklerini yerine getirmez. Rk kayın babası ile yaşadığı olay ile ilgili olarak bunları yaptığını bildiğini söyler. Rk karısı Madhubala’dan kahve getirmesini emreder. Madhubala düğün ritüellerini tam olarak yapılmadığını film setinde isteklerini hiç yapmayacağını evdede eş olarak görevlerini eksik yapacağını söyler. Madhubala Rk’ya ders vereceğini yüzüne söyler. Rk kendine o kadar güveniyor ki Madhubala’nın söylediklerini dikkate bile almaz.

Bittu, patronuna madhubala çok ciddi olduğunu söyler. Rk asıl oyunun şimdi başladığını söyler. Madhubala set çekimlerini izin almadan dışarı çıkıp gider. Ancak Rk’nın bağırmasını duyabilecek kadar da yakındır. Rk madhubala’nın dışarı çıkmasına musade edenleri işinden kovmaya başlar. Sıra güvenlik görevlisi bay şarmaya gelir. Rk bay Şarmaya tokat atacağı sırada Madhubala durdurup gitmediğini burada olduğunu ve kimseyi işinden kovmamasını söyler. Rk birini zayıf düşüren vücudun sol tarafında bulunan şeyin adını sorar. Madu buna cevap vermez. Rk yürek der. Rk, Madu’ya bir yüreğin (Kalbin) olduğu zaman Rk olamazsın der. Akşam set çekimleri bitince Eve gelirler. Evde Rk’yı filim yapımcısı Bay Nk Nayır beklemektedir. Kendi yazdığı senaryoda Rk’nın oynamasını istemektedir.

Rk havalı bir şekilde senaryoyu anlatmasını ister.  Ancak oturuşu ve halleri hiç de filim yapımcısını dinliyor havasında değildir. Filmin sonunu anlatmasını ister. Bu sırada Madhubala oradan geçer. Rk yapımcıyı orada bırakıp Madhubala’nın arkasına gider. Yapımcı kendinin sözü bitmeden gittiğine çok sinir olur ama nede olsa Rk ünlü bir film yıldızıdır. Rk odada Madhubala ile tartıştıktan sonra tekrar salona gelir. Yapımcının hala gitmediğine şaşırır. Yapımcı kaldığı yerden filmin zirve noktasını anlatır. Baş rol oyuncusu odaya girdiğinde babası ölü olarak kendini asmış olarak bulur diyince Rk elinde içtiği bardağı düşürür. Çünkü Rk’nın öz  babası yıllar evvel kendini asmıştır. Rk’nın abisi Rk’nın daha da üstüne gider. Rk’nın abisi de oyuncu olmak ister Ancak bir türlü başaramaz.

Madhubala, Rk’nın  sette yaptıklarına ders vermek için evde olan tüm içkileri evdeki görevlilerle birlikte dökerler. Rk içkilerin döküldüğünü görünce çok sinirlenir. Madhubala artık evde içki içilmesini yasakladığını o yüzden içkileri döktüğünü artık bu evde süt içileceğini söyler. Rk bunun acısını Madhubala’dan alacağını kendine söz verir. Rk tüm medya ve basın mensuplarına haber verip düğününü kutlamak istediğini söyler. Bittu ise rk’nın üvey babası ve kardeşine cezaevi temalı resepsiyon vereceğini söyler. Bhatia ve kardeşi Sıkandar resepsiyona biri asker biri suçlu kıyafeti ile gelir. Rk’nın abisi de oyuncu olmak için şekil yapmak ister. Ancak giydiği kıyafeti ile tüm basına rezil olurlar. Madhubala ise davete gelmez.

Rk odaya çıkar ve yardımları keseceği tehdidi yapınca zorla gelmek zorunda kalır.  Madhubala merdivenden inip Rk ile karşılaştığı sırda arka planda “Teri Meri” Şarkısı çalar.

Rk intikam almak için Madhubala’yı önce karısı olarak tanıtır sonra da garson gibi zorla herkese servis yaptırır. Bir de basın önünde karı koca olmadıklarını söyler.

Kızlar ilk defa yazdığım için yanlış olan bir yer varsa yazar mısın?

Yalancı Bahar 21. Bölüm Özetine Ulaşmak İçin Tıklayınız

Yalancı Bahar 20. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yalancı Bahar 20. Bölüm Detaylı Özeti #Rk Madhubala’yı Rezil Etti (9 Yorum)

  1. Merhaba arkadaslar.Nasilsiniz.Simdi nasil mutlu oldugumu anlamayacaksiniz.
    FILIZCIM canim sana coooooooook tesekkur ederim.Opuyorum seni.Canim elerine saglik her sey cok guzel ve dogru.Nasil var oylede yazmissin.Kizlar bu sayfada en cok yorum yazan ben olucam.Cunki aramizda en cok bu diziyi ben seviyorum.Bayiliyorum ya.Canim benim seni kucak dolusu opuyorum kendine iyi bak.