Yalancı Bahar 21. Bölüm Detaylı Özeti #Rk Madhubala’yı Kurtarır

Yalancı Bahar  21. bölümde Neler Olacak? Yalancı Bahar 19 aralık’ta Neler Olacak? Madhubala Rk’nin baskılarına nasıl karşılık verecek? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Yalancı Bahar 21. Bölüm Detaylı Özeti

Kanal 7 de yayınlanmış belkide en iyi ilk diziler arasına giren (Bir Garip Aşk,Sensiz Olmaz, Ah Kalbim) Yalancı bahar Dizisinin 19 Aralık‘ta ekranlara gelecek olan 21. Bölümünde, RK yalanda olsa eşi Madhubala’yı herkesin önünde rezil etmişti. Rk hiç bir şeyi umursamayan tavırlarla bir çocuk gibi almış televizyonda oyun oynayıp keyif yaparken annesi Rodha, Madhubala’nın hiç bir suçu yokken sen onu hem dostlarımızın hem de basının önünde küçük düşürdün, Madhubala’nın hatası neydi söyle bana diye ısrar eder. Rk annesinin konuşmasını bitirmeden çekip gitmek ister. Anne Rodha Rk’ya iyki ölmüş baban suçsuz bir kızı böyle rezil ettiğini görmedi. Eğer yaşasaydı senin yaptıklarından dolayı intihar ederdi diyerek Rk’nın kendisine gelmesini ister ama nerede, Rk yardımcısı Bittu’yu çağırıp annesi Rodha’yı odadan çıkarmasını ister.

Yalancı Bahar 21. Bölümde Rodha, Rk’ya kızıyor

Madhubala ise herkesin içerisinde rezil olmanın verdiği duygu ile odasında ağlar. Rk annesi Rodha’nın söylediklerini düşünür.Yaptıklarından dolayı özür dilemek için Madu’nun odasına gider. Ancak Madu odasından gitmiştir. Trishna Malik(Madhubala’ın babası) hastanede kendisine gelir. Kızı Madhubala’nın yaptıklarını öğrenir. Anne Padmini kızının yaptığı çok doğru bir davranış olduğunu hastane masraflarını bu halimiz ile nasıl karşılayabilirdik yoksa diyerek kızına destek olur. baba Malik gene de olayı kabullenmek istemez ve Roma’dan ilaçlarını getirmesini isteyerek konuyu değiştirir. Madhubala dışarıda yağmur yağmasına rağmen babasının evine gelir. Bu sırada arka planda “Jag Soona Soona Lage” şarkısı çalmaktadır.

Madu kardeşi ile yaşadıklarını hatırlar. Bir kat daha üzülür. Bu sırada Rk her yerde Madu’yu aramaya başlar. Yardımcısı Bittu’yu hastaneye gönderir. Kendisi de gidebileceği yerleri aramaya başlar. Rk ilk olarak baktığı yer tabi ki annesinin evi ancak Madu orada da yoktur. Madu, set çekimlerinin yapıldı yere gelir. Güvenlik görevlisi gitmesine engel olmak ister ancak kayıp düşer. Güvenlik görevlisi hemen telefona sarılıp yardım ister Ancak yağıştan dolayı hatlarda sorun vardır.

Matu adım adım kendinden geçmiş bir şekilde ilerlerken küçük köprüden geçerken köprünün boşluğundan ayağı sıkışır ve küçük havuza düşer. Bu sırada üst tarafta elektirk kablosu kopmak üzere olduğunu fark eder. Kablo eğer suya düşerse elektrik çarpıp ölüm ile burun buruna gelmesi an meselesi iken Birden Rk gelip elinden tutar ve kurtarır. Madu Rk’nın kendisini kurtardığı için çok kızar. Rk da merhamet gösterdiğim için hata ettim git ve öl der. Bu sırada arka planda “Chaahat” şarkısı çalmaktadır.

Rk set çekimlerinin yapıldığı yerden çıkmak ister ama elektrikler kesik olduğu için kapı sıkışmıştır. Rk güvenlik görevlisine kapıyı açması için bir çare bulmasını ister. Rk artk daha fazla dayanamayarak bayılır. Rk Madhubala’yı yere düşmeden yakalar. Rodha Matu’nun bulunduğunu annesi Padmini’ye haber verir. Rodha, kızı Madhubala için çok güzel şeyler söyler.

bu sırada Rk Madu’yu alıp ıslak olmayan bir yere getirir. Baygın olan Madhubala’nın ateşi olup olmadığını kontrol eder. Bu sırada arka planda “Kuch To Baaki Hai” şarkısı çalmaktadır.

Madhubala kendine geldiğinde Rk ayaklarına kan gitmesi için ovaladığını görür ve hemen toparlanır. Rk üzeri ıslak olduğu için Madhubala’ya üzerini değiştirmesini ister. Kendi kuru ceketini giymesini ister. Madu kabul etmez. Rk zorla değiştirmemi istemezsin sanırım diyerek Madu’nun üzerini değiştirmesini zorla da olsa yapmasını sağlar. Madhubala daha fazla yürümemek için kenara oturur. Çünkü köprüde ayağı incinmiştir. Rk bunu fark eder ve ayağına pansuman yapıp Madu’nun ayağını sarar.

Sabaha kadar ikili ateşin yanında birbirlerine sarılarak uyurlar. Sabah olduğunda Madu Rk’nın cüzdanını düşürdüğünü görüp Rk’ya verir. Bu sırada eski defterler açılır. Madu babası ile olan resmini basına kendisi vermediğini söyle de de Rk hırsını ve öfkesini Madhubala’dan çıkarır. Bittu ise kapıyı güç bela açtırır. Rk, Madhubala’nın kuruyan giysilerini giymesini söyler. Bu sırada arka planda “Darmiyan” şarkısı çalmaktadır.

Madhubala üzerini giyindikten sonra dışarıda duran araca doğru gitmek ister ancak akşam ayağını incittiği için sekerek gitmeye çalışır. Rk daha fazla acı çekmemesi için Madhubala’yı kucağına alıp götürür. Bu sırada arka planda “Chaahat” şarkısı çalar. Basın mensupları dışarıda Rk’yı ve müstakbel eşini beklemektedir.

Rk ilk başta Madhubala’nın annesinin yanına getirip kızının iyi olduğunu gösterir. Daha sonra kendi evine getirir. Rk ve Madhubala eve geldiğinde bir süpriz ile karşılaşır. Deepali (Rk’nın eski sevgilisi) Londra’dan dönmüştür. Deepali kendisini Madhubala’ya karşı bu ailenin gelini olarak tanıtır.

Yalancı Bahar 22. Bölüm Özeti için Lütfen TIKLAYINIZ

Yalancı Bahar 21. Bölüm Fragmanı

Yalancı bahar 21. Bölüm Fragmanı henüz yayınlanmamıştır

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 17 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yalancı Bahar 21. Bölüm Detaylı Özeti #Rk Madhubala’yı Kurtarır (12 Yorum)

  • AYNUYOR AMA HAFTA DA ÜÇ GÜNDEN İKİ GÜNE DÜŞÜRDÜLER DİYE DUYDUM YAKINDA YERİNİ FEDA ALACAK

 1. Günaydın Tatlım Eməl ve bütün site arkadaçlarım nasılsınız canlarım? Hepinize yeni haftada güzəl günlər diliyorum öpdüm

 2. Merhabalar YALANCI BAHAR ailesi.Gununuz aydin olsun
  Evet kizlar size katiliyorum.Bu diziyi sevmemek mumkun diyil.Opdum her kesi.

 3. Aaa en sevdiğim hint dizisi filiz abla teşekkür ederim. Madhubala çok güzel hayranım ona. Bu arada beni soran herkese teşekkür ederim Allah a emanet olun

 4. Merhaba Talım ben burdayım haklısın bu dizi sevilməzmi ya ben bu diziyi çooook seviyorum özelikle RK çok şirin bu diziye bakdımda kendimden geçiyorum çok güzel Filizim özetler içi saol birtanesin sizi öpüyorum canlar♡♡♡

 5. Ya Filizcim en sevdiyim fotoraflari koymussun.Sen heo benim sevdiyim fotoralri koyuyorsun.Ah Kalbimdede.Aana nasil tesekkur etsem az.

 6. Merhaba arkadaslar kimse yokmu.Ya bu diziyi sevmemek okurmu ben bu diziye bayiliyorum.Filizcim tekraren sag ol.Cok guzel olmus.Sahane.Bu dizi hic bitmesin.Bu askda.
  ARIKEY RK♥MADHUBALA KUNDRA