Yalancı Bahar

Yalancı Bahar 23. Bölüm Detaylı Özeti 25 Aralık 2017 #Deepali’nin Oyunu

Yalancı Bahar 23. bölümde Neler Olacak? Yalancı Bahar 25 Aralık’ta Neler Olacak? Bu soruların Cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Yalancı Bahar 25 Aralık’ta Neler Olacak?

Kanal 7 de yeniden yayınlanmaya başlayan Yalancı Bahar dizisinin 25 Aralık’ta ekranlara gelecek olan 23. Bölümünde,  Arkey’in sırrını açıklamak üzere iken Rk yetişir ve annesi  Radha söylemeden karısı Madhubalayı kendi odasına götürür. Rk Deepali hakkında ne öğrenmek istiyorsun diye sorar cevabı da kendisi verir. Bazı insanları görmezden geldiğini bunlar üvey babası ve annesi kardeşi keny ve Deepali’yi görmezden geliyorum. Bazı yaraların kapatılması gerek diyerek bu olayın üzerine gitmemesini ister. Madhubala da Rk’nın çocukluk resimleri konusunu açar ve Arkey için çok önemli olduğunu bilmediğini ayrıca basına da kendisi vermediğin söyler. Pandimi, eşi Malik’in doktoru ile görüşmeye gider. Doktor Malik’in durumunda iyileşme olduğunu yurt dışından getirilen ilaç ve makinelerin çok etkisi olduğunu söyler. Pandimi Arkey’in yeni yüzü hangisi diye düşünceye dalar.

Yalancı Bahar 23. bölüm Resmi

Deepali ise içindeki zehri Madhubala’ya akıtmaya devam eder. Bittu ise telefonda arayan kişi hakkında konuşur ve polisler ile görüştüğünü bu numaranın Sultan adlı mafyaya ait olabileceğini  söyler. Arkey, kesinlikle her işime kaldığım yerden devam edeceğini ve kimseden korkmadığını söyler. Deepali, Madhubala’yı tek bulunca çok önemli bir şey söyleyeceğini söyleyip madhubala’yı  odasına götürür. 2.500.000 Rupi vereceğini ve evliliğini para yüzünden bırakamadığını bu yüzden bu parayı Arkey’in yüzüne at ve kurtul bu esir hayatından der. Seni çok iyi anlıyorum. Bir zamanlar senin yerinde ben vardım. Beni kullanıp attıktan sonra kardeşi ile evlendirdiğini söyler.

Yalancı Bahar 23. bölüm Resmi1

Madhubala bu parayı alamayacağını söyler. Arkey ile aranda ne geçtiğini bilmediğini ve bilmekte istemediğini söyler. Aramızda geçen her şey ikimizi ilgilendirir başkalarını ilgilendirmez. Parayı kendisi aldığı için kendim ödeyeceğim der. Deepali duydukları karşısında hiç de hoşnut olmaz. Bu arada Madhubala’nın annesi Padmini eve gelir ve kızını görmek ister. Baba Malik’in durumu hakkında bilgi vermek için geldiğini söyler. Bu durumu tersine çeviren Arkey’in hastaneye aldığı makine ve ilaç sayesinde olduğunu söyler.

Yalancı Bahar 23. bölüm Resmi2

Bu sırada Arkey bu evin Madhubala’ya ait olmadığını kendisine ait olduğunu ve evden çıkmasını ister. Padmini, Radha’ya ganiş festivalinde davet eder. Arkey söylediklerimi duymadın galiba evden gitmeni istiyorum ve bu evden kimse o festivale kimse gelmeyeceğini söyler. Madhubala, annesi teşekkür etmek istediği halde konaktan kovan Arkey’e karşı çok sinir olur. Radha, oğlunun yaptığı terbiyesizliğin aslında kendilerine karşı olmadığını Arkey kendisi ile mücadele ettiğini bütün bunların başlangıç noktası babasının intihar etmesi ile başladığını söyler. İbadetini (Ganiş kutlamalarında) yapmak için annenin yanına gidebilirsin der. Madhubala ise bu ibadetimi burada yapacağım Arkey’de bunu kabul etmek zorunda yakında Arkey, gerçek bir evlat olacağına söz veriyorum der. Mafya lideri Bittu’yu arar ve hala gereken parayı göndermediği için çok pişman olacağını söyleyip tehditlerine devam eder.

Yalancı Bahar 23. bölüm Resmi3

Üvey  baba Bhatia ve Keny, evdeki paralar suyunu çektiği için yıldız olan Akey ile bir anlaşma yapmak isteyecekler. Madhubala Arkey’in Ganiş Festivalinde gidip dua etmesini engellediği için festivalin bir benzerini evde tertipler. Madhubala Arkey’i kutlama yaptıkları yere davet eder. Arkey bu kutlamaların bir parçası olmayacağını söyleyip Madhubala’nın elindeki tepsiye vurunca tepsideki sindur Arkey’in alnına yapışır. Ganiş festivalin en önemli anı da eşler bir birlerine sindur sürmesi gerektiği için Madhu istesen de istemesen de artık alnına sindur sürüldü der. Arkey çok sinir olur.

Yalancı Bahar 23. bölüm Resmi4

Yalancı Bahar 23. Bölümün devamını 25 Aralık Pazartesi 23:15 te  Kanal 7 de izleyebilirsiniz iyi seyirler.

Yalancı Bahar 23. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=RVZbfcpNfC0

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

21 Yorum

 1. İyi akşamlar nasılsınız canlarım?İlk yorum benden olsun Filizim saol canım yeni özet için. TATLIM sən necəsən imtahanın necə keçdi inşallah yaxşı geçmişdir sənin üçün darıxdım hardasan

 2. Dipalii şeytansın sinsisin hainsin ama güzel kadınsın neme lazım şık giyiniyosunnn esmer güzeliii ???

 3. Merhaba kizlar.Nasilsiniz.Nurdanim canim bende seni ozledim.Nasilsin.Sinavim cok iyi gecdi sag olun.Sizin destekleriniz sayesinde.Canim seni seviyorum.Opuyorum seni.Kendine iyi bak.

 4. Aylinim canım necəsən.Elə canım.Eyni burc eyni ay.Ay nə gpzəl.Canım imtahan cox yaxşi keçdi.İnşalla cavablarıda yaxaı olar.Bu Nazirlik imtahaniydı.Birinidə sabah yazacam.O da Nazielik imtahanidi.Amma sınaqdi.Oda yaxşı keçər.Mənim ən yaxşı dostum səni cox sevirəm.Öpürəm səni.

 5. Filizcim dogru soyluyorsun.Azeri dili cok guzel bir dil.Amma kiz oldu sende.Canim benim.Biz bir millet iki devletiz.Dilimiz bir dinimiz bir.Dilimiz bir birnebenziyor zaten.Opdum seni HAYATIM.

 6. Günaydın Tatlım Filizim Nurdan ablam nasılsınız? Beni sordunuz içi saolun benniyim sizlər iyi olun Filizim canımsınya çok teşekür ederim

  1. günaydın Aylinciğim ben iyiyim sen nasılsın malum haftasonu olunca daha geç kalktım daha iyi hissediyorum kendimi ee dinlenmek gibisi yok :) rica ederim canım benim :) sen nasılsın?

 7. Sabahın xeyir əziz şirin Tatlım necəsən ürəyim? Men yaxşıyam imtahanını yaxşı keçməsinə sevindim inşallah digər imtahanlarıda əla keçər sənə uğurlar səni çoox amma çox sevirəm canım mənim öpdüm♡TATLIM♡

 8. Günaydın cablarım nasılsınız? Sabahın xeyr Tatlım necəsən hardasan sənin üçün çox darıxmışam ürəyim bu gün imtahanında var sənə uğurlar öpürəm səni

 9. Filizcim, ozetleriniz ucin tesekkurlar. Ben bu diziyin hay rani. Arkey cok yakisikli, ama Madhubala kotu dawranislary hic hosuma gitmeyor. Sizin yeni ozetlerimize sabirsizlik bilen bekleyorun. Keska kanal7 bu dizini her gun yayinlasaydi.

  1. Çok teşekkür ederim Shirina hoşgeldin sitemize her zaman bekleriz canım :) keşke canım keşke

 10. İyi akşamlar canlarım Filizim Tatlım Shirina nasılsınız? Shirina sende hoş geldin aramıza

 11. Tatlım hardasan sənin üçün çox darıxmışam niyə yazmırsan unudun məni tez gəl canım

 12. Her kese selam.Yine ben.
  AYLİNİM canım heç səni unutmaq olar.Bilirsən səndən ötrü necə darıxmişam.Hər gün aglımdan sen kecirsən.Ürəyim imtahanı yaxşi keçdim.İnşallah cavabları yaxşı çixar.Amma deyielər cavabları bie aydan sonra çıxacaq.Gec çıxır çıxsın amma yaxşı çıxsın.Canım dostum öpürə səni.Özüvə yaxşı bax.Görüşərik.

 13. Filizcim canim aen nasilain.Seni de cok ozledim.Hayatim isler nasil.Yalanci Bahara sen baska bahar getiriyorsun.Opuyorum seni.Kendine iyi bak.

 14. Aaa Aylinim birdada yox.Canım sənin üçün çox darıxmışam.Nə olar tez gəl.Aylinim vu çənim yeni adımdı.Qrəyim səndən bir xaişiş var.Səndə adını dəyiş.Məslən qoy AİDƏ♡AYLİN.Çünki canım artiq tatlım isdəmieəm.Mənə tarlısın deyin.Amma məni TAYLIMNAN çağırmayın.Olar canim?Ürəyim öpürəm səni.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu