Yalancı Bahar

Yalancı Bahar 24. Bölüm Detaylı Özeti #Arkey Vurulur

Yalancı Bahar 24. bölümde Neler Olacak? Yalancı Bahar 26 Aralık’ta neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında ayrıltılı bir şekilde bulabilirsiniz.

Yalancı Bahar 24. Bölüm Detaylı Özeti

Kanal 7 ekranlarında efsane dizi haline gelen Yalancı Bahar dizisinin yeniden yayınlanmaya başladı. Yalancı Bahar Dizisinin 26 Aralık’ta ekranlara gelecek olan 24. bölümünde, Malik Arkey’in yardımı ile hastanede tedavisi tamamlanır ve eve çıkar. Mali eve geldiğinde aklına kızı gelir ve çok duygulanır. Malik kardeşine iş bulup bulamadığını sorar. Pandimi hemen lafa girer. Şimdi bunları düşünmemesini ister. Malik ne olursa olsun 4.000.000 rupi’yi toplayıp kızını Arkey’in cehenneminden kurtaracağını söyler. Radha ile Madhubala, Arkey hakkında konuşurken Deepali lafa girip ben bunları anlatmaya çalıştığını ama dinlemediğini söyler.

Yalancı Bahar 24. Bölüm resmi 3

Radha oğlu Arkey’in gelenek ve göreneklere karşı soğuk olduğunu söyler. Madhubala bu konuda Arkey’i düzelteceğine söz verir. Trishna ise babasının Madhubala yüzünden düşünceli olmasına kızar. Bu sırada annesi Padmini gelir. Niçin üzgün olduğunu bildiğini ve bu olanları baban Malik’e söylememesini ister. Trishna, annesi Padmini’ye söz verir ancak Madhubala’yı da affetmeyeceğini de söyler. Arkey’in evinde ise Ganiş kutlaması için hazırlıklar yapılır. Bu sırada Bittu’yu Sultan arayarak istediği parayı bu gün içerisinde vermez ise gerekeni yapacağını söyleyip telefonu kapatır. Arkey ise dışarıdan eve doğru gelmektedir.

Yalancı Bahar 24. Bölüm resmi 4

Halk Ganiş festivali kutlamakta olduğu için Trafikte kalır. Bittu patronu Arkey’in kutlamalar arasında trafikte kaldığını duyunca Annesi bittu Deepali aramaya çıkar. Arkey’in aracını kalabalığın içerisinde bulsalar da Arkey içersinde yoktur.Arkey ise almış eline davulu kutlamalara katılmıştır. Madhubala Arkey’in bu durumuna oldukça şaşırır. Sultan ise istediği parayı alamayınca Arkey’i öldürmek için yüksek bir yere çıkar ve çantasından silahını çıkarır. Arkey bu sırada kutlamalar eşlik etmektedir. Ev halkı da Arkey’in yanına gelir ve kutlamalara katılır. Sultan ise Arkey’i sol omzundan vurur. Arkey yere düşer düşmez bayılır.

Yalancı Bahar 24. Bölüm resmi 5

Herkes panik içinde Arkey’in iyi olup olmadığına bakar. Basın da olayı öğrenir. Arkey hemen hastaneye kaldırılır. Ameliyata alınan Arkey için kan ihtiyacı olduğunu hemşire Keny ile üvey baba Bhatia kan vermek istemezler. Deepali, Arkey’in başına gelenlerden sorumlu tutar. Deepali artık çekip gitmesini ve Arkey’in hayatını karanlıktan kurtarmasını ister. Arkey’in hayatından çıkmasını ister. Madhubala ne olursa olsun Arkey’i bırakmayacağını ve onun karısı olduğunu söyler. Polis olaya el koyar ve şahitlerden ayak üstü hastanede ifade almaya başlar. Bitti kendisini bir aradığını bu durumu daha önce Arkey’e söylediğini ama umursamadığını söyler.

Yalancı Bahar 24. Bölüm resmi 7

Arayan kişi Arkey’i öldürmekten söz ettiğini söyler. Polis arayan numarayı Bittu’dan alır. Polis şefi 24 saat içerisinde olayı aydınlatacaklarını söyler. Bu arada Madhubala Arkey için kan verir. Ameliyat sırasında Arkey’in kalbi durur. Doktorlar hemen kalbine şok kullanır ancak Arkey’in kap atışı yeniden başlamaz. bu sırada Madhubala Arkey’in kalbinin durduğunu duyunca ameliyata girer.Doktorlar artık kalbe şok uygulamayı sonlandırır. Yani doktorlar öldüğüne kanaat getirip ameliyathaneden çıkarlar. Madhubala ise ameliyathanede Arkey’in yanında kalır.doktorlar Arkey’in öldüğünü ailesine söyler. Radha yıkılır. Madhubala Arkey ile konuşur ve kalkması gerektiğini söyler.

Yalancı Bahar 24. Bölüm resmi 8

Madhubala alnına beyaz sindur sürüp eline mabetten aldığı çiçeği eline verip Allah’a dua etmeye başlar.Bu sırada ev halkı ameliyathaneye Arkey’in yanına girer. Padmini Arkey’in elinin kıpırdadığını görür. Bittu hemen doktoru çağırır. Bu sırada Arkey’in kalbi yeniden atmaya başlar. Doktor hemen gereken müdahaleyi yapar. Arkey ise Madhubala’nın kolunu tutup bırakmaz. Deepali ise bu durum karşısında çok kıskanır. Doktor bu sefer ikinci bir açıklama yapar ve Arkey hayati tehlikeyi atlattığını söyler. bu sırada komiser bu olna olaylardan Sultanın bir ilgisinin olmadığını söyler. Keny ile üvey baba Bhatia Arkey’i vuran kiralık katilin yanına gider. Adam kendisi vurmadığı tam sıkacakken başkasının ateş ettiğini söyler.

Yalancı Bahar 24. Bölümde Çalan Şarkı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. Merhaba.Ilk yorum benden plsun.Aylinim.canim nerdesin seni cok ozledim.Cabuk gel.
    Filozcim coooooooooooooook guzel olmus.Ellerine saglik.Cooooook beyendim.Cooooooooook tesekkur ederim.Bu arad en sevdiuim.an ARKWYIN MADHUNUN elini borakmamasi.Bayildim.

    1. aynene bende çok şaşırdım canım o sahneye kalbi duran bir tekrar hayata geliyor sonrasında madu nun elini

  2. Salamlar hərkəsə necəsiz Aide məndə sənin üçün çox darıxmışam canım mənim mq qurtarmışdı yaza bilmirdim səni çox öpürəm əzizim

  3. Ay nəhayət.Canım xoş gədin.Necəsən.İşlərin necədi.Öpürəm səni.Görüşərik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu