Yalancı Bahar 25. Bölüm Detaylı Özeti #Malik Arkey’i Öldürmek İster

Yalancı Bahar 25. Bölümde Neler Olacak? Yalancı Bahar 27 Aralık’ta Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Yalancı Bahar 25. Bölüm Detaylı Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar Dizisinin 27 Aralık’ta ekranlara gelecek olan 25. bölümünde Arkey hala yoğun bakımda baygın bir şekilde yatar Radha oğlunun bu halde olmasına çok üzülür. Doktor Arkey’in 24 saat içerisinde kendisine geleceğini söyleyince madu kaynanası Radha’ya gidip dinlenmesini ister. Madu Arkey’in başında kalacağını söyler. Bittu Radha’yı evine bırakıp hastaneye geri gelince Madu sen de git dinlen der. Bittu bundan onca yaptıklarından dolayı Madu’dan af diler. Madu her şeyin geride kaldığını söyler. Bittu Arkey’in bilerek veya bilmeyerek yaptığı en iyi şeyin senin ile evlenmek olduğu söyler.

Bittu bundan sonra sana yenge diyeceğim deyip sana çay getirmeye gideceğim der. Bu sırada hemşire gelip reçetede yazan ilaçları almasını ister. Madu biraz sonra alsam olmaz mı der. Çünkü Arkey’i yalnız bırakmak istemez. Hemşire ilaçların hemen alınmasını isteyince Madu ilaçları almaya gider. Arkey yalnız kalınca Deepali Arkey’in yanına girer. Deepali Arkey’i tam boğmak üzere iken Bittu ile Madu içeriye girer. Burada ne yaptığını sorar. Deepali sadece kolye takmaya geldiğini söyler. Bittu ziyaret kapa nasıl gizli girdin der. Deepali gizlice girmediğini sadece ziyaret etmek istediğini söyler. Madu kolya takmasına müsaade etmez. Deepali sen ne karışıyorsun der. Bittu karısı tabi karışacak der. Deepali satın alınmış karısı değil mi der.

Deepali Madu’yu sinir edip oradan uzaklaşır. Gecenin ilerleyen zamanında Arkey sayıklamaya başlar. Madu Arkey’i uyandırmaya çalışır. Arkey uyanmayınca doktora haber vermeye giderken Arkey baba diye seslenince Madu tekrardan Arkey’in yanına gelir. Arkey geçmişinde babası ile olan yaşadıkları anı yaşadığını anlar. Madhubala Arkey’i uyandırmak isterken Arkey kendiliğinden gözlerini açar ve karşısında Madhubala’nın olduğunu görünce sinir olur ve elini yüzünden çekmesini ister. Bu arada Radha da eve gelmiş ama Keny ile babası Arkey hakkında konuşurlar. Radha birden içeri girince Bhatia bütün konuştuklarını karısı Radha’nın duyduğunu zanneder.

Bir an sessiz kalır. Radha oğluma kim nazar değilde bu hale geldi der. Bhatia, hemen lafı değiştirip karısının ağzından konuşmaya çalışır sanki ona destek oluyormuş gibi yapar. Yalancı Bahar 25. Bölümün en kısa özet ise Madhubala’nın babası Malik, Arkey’i vuran kişidir. işini tam manası ile bitiremediği için hastaneye öldürmeye gelir ancak gene başarılı olamaz.

Yalancı Bahar 25. Bölüm Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 27 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yalancı Bahar 25. Bölüm Detaylı Özeti #Malik Arkey’i Öldürmek İster (9 Yorum)

  1. Sabahın xeyir əzizim xoş gördük mən yaxşı sən necəsən dərslərin əlbətdə birbir tapıb oxumuşam canikom səni çox sevirəm öpdüm ürəyim

  2. Günaydın canlarım nasılsınız? Semam saol canım ben iyim sen iyi ol tabi YB çok seviyorum özellikle RK yi öpüyorum sizi canım

  3. Ay AYLİNİM gəlmiş xoş gəlmiş.Ürəyim bağişda mən gec gec girirə ona görə.Mən sənə əvvəl ki bölumdə yorum yazdim.Oxuyarsan.Öpürəm səni.Özünə yaxşı bax ÜRƏYİM.

  4. Merhaba her kese.Bu defa ne kadar cok kisi oldu.Semacim sende burdasin.Ne guzel.Canim nasilsin.Isler nasil.Opuyorum seni.

  5. Aide canım mənim hardasan mən gəldim sənhələdə yazmamısan axı sənin üçün çox darıxmışam çiçəyim