Yalancı Bahar 26. Bölüm 1 Ocak 2018 Özeti #Polisler Malik’in Evine Gelir

Yalancı Bahar 26. Bölümde Neler Olacak? Yalancı Bahar 1 Ocak 2018 de Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Yalancı Bahar 26. Bölüm Detaylı Özeti

Kanal 7 ekranlarında 1 Ocak 2018 Günü Yayınlanacak olan Yalancı Bahar dizisinin 26. Bölümünde, Arkey yüzü maskeli kişi tarafından öldürülmek üzere iken Madhubala gelip Arkey’in hayatını kurtarır. Olay yerine gelen polis ekipleri Malik’in şüphelenip durdurur. Madhubala babası olduğunu ve ziyarete geldiğini söyleyince polis Malik’i bırakır. Radha ise oğlunu yine öldürmek isteyenlerin olduğunu duyunca oğlunu hastaneden taburcu edip evde bakmak istediğini Bittu’ya söyler. Bittu durumu doktor ile değerlendirip çıkmasını ister. Doktor enfeksiyon nedeni ile riskli olsa da Bittu’nun kararına uyup Arkey’i taburcu eder.

Evde özel bir durum olduğu için Radha oğlunun yanına aile üyelerinin bike girmesini istemesini sadece karısı Madhubala bakımını yapacağını söyler. Duydun mu Deepali diyerek lafının kime karşı söylediğini üstüne bastıra bastıra söylemiş oldu. Arkey gece uyumayan ve ağlayan Madhubala’nın sesini duyunca Arkey babası ile olan hikayesini anlatıp alamaması gerektiğini ve acı veren ne varsa hayatından çıkarman gerektiğini söyler. Arkey terse yatağa yatmak istediğinde Madhubala’nın yardım etmesine müsade etmese de Madu kendisinin de inatçı olduğunu söyler bu sırada arka planda “Hum Hai Deewane Tere Deewane” şarkısı çalar.

Bu arada Malik de gece vakti suikast girişimi başarısızlığı ile evine gelir. Padmini bu saatte nerden geldiğini sorar. Malik kızı hastane de gördüğü için gerçeği Padmini ‘ye söyler. Kızını hastaneye girmeye gittiğini söyler.

Bu arada Deepali Arkey icin kahvaltı hazırlar. Arkey’e gidecek kahvaltı tepsisi içerisinde çorbayı görünce çöpe atmak isterken Madhubala gelir ve bu çorbayı kendisi yaptığını ve doktorlar hafif bir şeyler yemesini bu sayede gücü yerine geleceğini söyler. Deepali Arkey bunları sevmediğini söyler. Madhubala kocamın ne yemesine ben karar veririm diyerek Deepali’nin ağzının payını verir. Arkey ise uzun zaman aradan sonra ilk defa babasının resmini masaya koyar. Bu duruma hem madu hem de kaynanası Radha sevinir. Keny yolda giderken iki motosikletli yolunu keser ve babası Bhatia’nın borcunu daha patronlarına ödemediğini ger geçirirse gerekeni yapacaklarını söyleyip tehdit ederler. Bhatia ise tuttuğu kiralık katil de polis izini bulduğu için kaçması için para ister.

Bhatia istediğini yapmadığım halde beni ne yüzle arıyorsun der. Kiralık katıl eğer yakalanırsa Bhatia’nın adını vereceğini söyleyince Bhatia para vereceğini ama kendisine biraz süre vermesini ister. Malik ise Arkey’i öldürmek istediği sırada boynundaki madalyonun yerinde olmadığını görür. Bu sırada polisler Malik’in evine gelmiştir. Malik polisleri görünce kaçmaya çalışır. Ama polisler sadece basit bir kaç soru sormaya gelmiştir.

Yalancı Bahar 26. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 28 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yalancı Bahar 26. Bölüm 1 Ocak 2018 Özeti #Polisler Malik’in Evine Gelir (23 Yorum)

 1. Sabahınxeyr canım Aidəm necəsən? sənən bahəm qoy allah 2018 də bütün gözəlikləri bəxş etsin arzularına çatdırsın səni inşallah mənim üçün ən böyük hədiyə səni tanımaqım oldu nə yaxşı ki sən mənim dostumsa səni çox sevirəm öpürəm çiçəyim

 2. Günaydın canlarım nasılsınız? Filizim saol hayatım bən iyim sizlər iyi olun

 3. Canim Aylinim çox sag ol.Yaxşı ki varasan.Yaxşı ki səninlə dostam.Canım məndə səni təbrik edirəm.Qoy bu YENİ OL SƏNƏ çoxlu şansalar gətirsin.Ailənlə birlikdə gözəl günlər arzu edirəm.Bu il sevinc hər zaman səninlə olsun.Öpürəm səni ürəyim.Bizdə də bu gun tort var.Ax nə yeyərdim sənin bisirdiyi tortdan.

 4. Sabahınız xeyir Aidəm necəsən? Birdaha yeni ilin mübarək canım dünən gec yatmışdım tort bişirirdim gəl səndə qonaq ol canım mənim on görə gec yazdım sənə gözəl yeni il arzulayıram ürəyim

 5. Her lese gunaydin.Nasilsinoz bakiyim.
  Aylinim ureyim hardasa.Niye gec gec girirsen.Darixoram axi semdem sari
  Ne olar tez gel.Canom seni cooox sevirem.Opurem seni goruserik.

 6. Canım ürəyim çooooox sag ol.Seninlə bir yerde.Keşkə görüşə bilsək.Canım mənim nə edirsən.Ürəyim məndə səni sevirəm.

 7. Xoş gəldin çiçəyim həmişə şənliklərdə qoy bu yeni ildə bütün arzuların çin olsun inşallah həyatın sevinclə xoşbəxtliklə dolsun canım mənim məndən səni çox sevirəm birdənəm öpürəm səni

 8. Aylinim ürəyim gəldim.Bax burdayam.Məndə sənin üçün çooooox darıxmışam
  canım necəsən.Aaa elə şey olar.Yox canı gor ah kalbimə.Ordada gözüm hər zaman səni axtarır.Dünən şənliyimiz var idi sinifyoldaşlarım və müəllimlərimnən.Ona görə girə bilmədim.Bu gün sabahada məktəbə gecikordim.Əslində gecikmişdim.Ona gorə girə bilmədim.Canım dostum səni çoooooooox sevirəm.Öpürəm səni.

 9. Sabahınxeyr canım Aidem necəsən hardasan darıxmışam sənin üçün həyatım dünəndə yazmamısan tez gəl səni çox sevirəm canım mənim öpdüm gözəlik♡♡♡

 10. Nice mutlu seneler diliyorum aslen pazartesi olduğunu biliyorum şimdiden kutlarım dedim seni seviyorum iyiki dogdun

 11. Sabahınxeyr şipşirin dostum Aide çox saqol həyatım mən yaxşıyam sən necəsən? Ah kalbimə çox girmirə çünkü küsmüşəm səndən başka heçkim mənim üçün darıxmır mənim orda olmadıqımı belə hiss etmirlər canım mənim ona görədə yalnız bura yazıram ora hərdən səni çox amma çox sevirəm birdənəm öpürəm səni şirinim♡♡

 12. Günaydın güzəl arkadaşlarım nasılsız? Filizim birtanem özet mükəməl teşekür ederiz canım benim

 13. Aylinim canım dostum necəsən.Mən yaxşıyam.Ürəyim niyə AH KALBİMƏ az az girirsən.Gözüm hər zaman səni axtarır.O qədər darıxıram ki.sənin üçün.Ürəyim səni çox sevirəm.Öpürəm səni.Görüşərik.
  Aylin♡♥Aidə

 14. Merhabalar YALANCI BAHAR AILESI.Nasilsiniz bakalim.
  Filizcim cok hizla ve guzel ilerliyorsun.Hayranim san.Canim boyle devam et.Senden bir ricam olucak.Canim bolumlerde ki. fotorafkari artira bilirmisin.Opuyorum seni.

 15. Merhabalar YALANCI BAHAR ailesi.Nasilsiniz bakalim.
  Filizcim cok hizla ve guzel ilerliyorsun.Sana hayranim.Cok guzel.Canim boyle devam et.Canim benim s

  • teşekkür ederim yalancı bahar daha önce yayınlandığı için kısa geçiyorum ama konunun özünü bozmadan.