Yalancı Bahar 27. Bölüm Detaylı Özeti #Deepali Madhubala’yı Kandırır

Yalancı Bahar 27. Bölümde Neler Olacak? Yalancı Bahar 2 Ocak’ta Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Yalancı Bahar 27. Bölüm Detaylı Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar dizisinin 2 Ocak’ta ekranlara gelecek olan 27. bölümünde, Malik Arkey’i bıçak ile öldürmek için Padmini evde yokken sakladığı bıçağı silip keskinleştirdiği sırada Padmini dışarıdan alış veriş yapmış eve gelir. Malik Pencereden eşi Padmini’nin geldiğini görünce bıçağı hemen kutusuna koyup dolaba saklar. Padmini mutfakta kocası Malik’in ne yaptığını sorar. Malik ne yaptığımı boş ver dini tören için kızımız Madhubala’yı daha fazla bekletmeyelim der. Padmini de olayı üzerinde fazla durmaz. Deepali ise tören yerini düzenleyen Madhubala’nın sarisinin üzerine çaktırmadan gaz yağı döker. Madhuba’nın başka kıyafeti de olmayınca Deepali kendi kıyafetlerim arasında sana göre olanlar vardır diyerek kurduğu tuzağa çeker.

Deepali kırmızı sari verir. Bu sari Arkey için kötü anılarını hatırlattığı için Madhubala’nın herkesin gözündeki değerini düşürmek ister. Madhubala hemen kıyafeti giyer. Arkey’in yanına gidince bu kıyafeti niçin giydin çıkar hemen der. Madhubala niçin değiştirmemesini gerektiğini söylemeden çıkarmayacağını söyler. Arkey ise eğer Sariyi çıkarmaz isen törene katılmasına müsade etmeyeceğini söyler. Bu arda Malik ve Padimini Arkey’in evine gelir. Radha, Madhubala ve Malik’i Keny ve Bhtai ile tanıştırır. Keny Malik’i bir yerde gördüğünü ama hatırlamaya çalışır. Keny sonunda Malik’i nerede gördüğünü hatırlar.

Malik de bir oyuncu olduğu için Keny kendi oyununda dublör oynadığını hatırlar. Bu arada Deepali, Arkey ile Madhubala’nın hala inmediğini aralarında bir sorun mu var diyerek fitne ateşini yakar. Radha Bittu’ya Arkey ile Madu’yu çağırmasını ister. Bittu kapıya gelip misafirlerin geldiğini haber verir. Arkey karısı ve kendisi kutlamalara katılmayacağını söyler. Bittu ne yapacağını düşünürken Deepali’de kapıda  Bittu ile karşılaşır. Bittu olanları Deepali’ye anlatır. Deepalide yüksek sesle Arkey ile Madhubala’nın arasının bozuk olduğunu ve aşağıya gelmeyeceklerini söyler. Malik ise karısı Padmini’ye kızı Madu’nun dua’ya bile gelemediğin ve hapis hayatını yaşadığı söyleyip  kızı hakkında düşündüğü düşüncelerin ne kadar doğru olduğunu söyler.

Keny ise eşi Deepali’ye bu dua yerine oturursak bu evde değerin daha fazla artar deyince Deepali kabul eder. Tam oturdukları sırada Arkey ile Madu merdivenlerde belirir. Madu anne ve babasına hoş geldin diyerek dua yerine oturmak için Arkey ile Deepali’yi dua yerinden herkesin içinde kaldırır. Arkey ile Madu dua yerine oturur. Peder Arkey’den önce kendi adını sonra baba ve annesinin adını söylemesini ister. Arkey kendi adını baba adını doğru söyler. Ancak annesi Bhatia ile evli olmasına rağmen ölmüş babasının soy ismi ile söyleyince Bhatia kudurur ve Arkey’e karşı çıkar.

Radha herkesin içinde yaşanan bu olaydan dolayı gözyaşlarını tutamaz. Bu sırada törene komiser gelir ve suikasti aileden biri yaptığını ve deliller bunu gösterdiğini ama kimin yaptığını henüz bulamadığını söyler.

Yalancı bahar 27. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yalancı Bahar 27. Bölüm Detaylı Özeti #Deepali Madhubala’yı Kandırır (4 Yorum)

    • aylin canım gece ben yattıktan sonra ne gariptir ki ah kalbim katagorisi için saldırı olmuş ben aynı yazıyı başka türlü yayınladım

  1. Günaydın canlarım nsılsınız? Aidəç necəsən ürəyim mən Siyəzənliyəm cann kaşn səni görə biləydim səni çox sevirəm öpdüm

  2. Merhabalar YALANCI BAHAR AILESI.Her kese gunaydin.
    Aylinim cok tesekkur ederim.Canim inan ki mənim üçündə ən gözəl hədiyyə səninlə dost olmaq oldu.Birdə ürəyim sən AZƏRBAYCANIN harsındamdın.Bəlkə bəxt elə gətirdi görüşdükCanım mənim öpürəm səni.Görüşərik.
    AİDƏ♥AYLİN