Oyuncu Kadrosu

Yalancılar ve Mumları Meliha Bakın Kaç Yaşında!

Yalancılar ve Mumları Meliha dizinin dikkat çeken karakterlerinden bir tanesi. Bakın Yalancılar ve Mumları Meliha kim, hangi dizide rol aldı, kaç yaşında!

Yalancılar ve Mumları Meliha Karakteri Kim?

Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Yalancılar ve Mumları dizisinde Meliha kim sorusu ile yazımıza başlayacak olursak;

30’larının başında başarılı bir psikiyatrist. Soğuk kanlı, duygularını kolay belli etmeyen, fazla prensipli oluşuyla tanınan biri. Hayatta kendine hata payı bırakmıyor. Her işte başarılı olmak ve her şeyi kuralına göre yapmak konusunda takıntılı. Her ne kadar başkalarının dertlerine derman olacak bir iş yapsa da terzi kendi söküğünü dikememiş ve çocukluğundan getirdiği (değersizlik travması yüzünden) her şeyin doğrusunu yapma eğiliminden vazgeçmemiş. Evinin düzeninden, kılık kıyafetine, insan ilişkilerine hep düzen ve doğruluk takıntısı var. En büyük hatası ile yüzleşmekten korkuyor ve bu durum bütün karakterine ve yaşam tarzına ihanet gibi geliyor. Fox Tv

yalancilar ve mumlari meliha resmiDizinin ana karakterlerinden biri olan Meliha rolüne hayat veren oyuncu bakın gerçekte kim!

Yalancılar ve Mumları Meliha Gerçek Adı Dizileri

Şafak Pekdemir Yalancılar ve Mumları Meliha rolüne hayat vermektedir. Son olarak “Yasak Elma” dizisinde Zehra rolüyle izlediğimiz güzel oyuncu, Haziran 1988, İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur.

33 yaşında olan oyuncu “Yasak Elma” dizisinde Zehra rolüyle seyirciden büyük beğeni almıştır. 2011 yılında Aslı adlı dizi ile ekranlara merhaba diyen oyuncu daha sonra Trt ekranlarının sevilen dizisi Leyla ile Mecnun adlı dizide Nisan karakterini canlandırmıştır.şafak pekdemir resim

Show Tv ekranlarının hafızalara yer eden dizisi Asla Vazgeçmem adlı dizide İclal karakteriyle beğeni toplamayı başaran oyuncu, İncir Reçeli filminde rol almıştır. Ayrıca Tersine Dünya, Savaş ve Barış adlı oyunlarda rol alan oyuncu Şüphe dizisinde Aslı, Türk Malı dizisinde Zehra ile seyirciyle buluşmuştur. Sadist adlı kısa filmde rol almıştır.

Yalancılar ve Mumları Meliha Boyu Kilosu

1,74 boyunda olan oyuncu 57 kilo.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu