Oyuncu Kadrosu

Yalnız Kurt Sare Kimdir? Gerçek Adı Yaşı

Yalnız Kurt Sare kim, gerçek adı, yaşı, dizileri yazımızda sizleri bekliyor! Atv ekranlarının yeni sezon dizilerinden biri olan “Yalnız Kurt” dizisinde Sare bakın kim!

Yalnız Kurt Dizisi Sare Karakteri

Osman Sınav’ın yeni projesi “Yalnız Kurt” dizisi oyuncu kadrosu şekillenirken kadrodaki isimlerin canlandıracakları karakterler de netleşmeye başladı. Bu karakterlerden biri de Sare Türkmen karakteri. yalniz kurt sare resmiBakın Yalnız Kurt Sare rolüyle ekranlara gelecek olan güzel oyuncu kim!

Yalnız Kurt Sare Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Damla Colbay Yalnız Kurt dizisinde Sare rolüne hayat vermektedir. İzmir’de dünyaya gelen Damla Colbay son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Hekimoğlu” dizisinde Zeynep karakterine hayat vermiştir.hekimoglu damla colbay resmi

Güzel oyuncu 1993 doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Sahne Sanatları mezunu olan Colbay,  kamera karşısına ilk kez Atv dizilerinden olan “Kara Para Aşk” adlı dizi ile geçmiştir. Üniversitenin stajerlik programı dolayısıyla İstanbul’a gelen Colbay, dizide rol alarak bir anda adını duyurmuştur. Genç oyuncu, “Hayat Mucizelere Gebe” adlı dizide rol almış ve İnci karakterine hayat vermiştir.

Damla Colbay denilince akla gelmesi gereken dizilerin başında Ay Yapımın unutulmaz yapımı “İçerde” dizisi var. Bu dizide bir gazeteci olan Eylem karakteri ile büyük beğeni alan Colbay, Atv’nin geçtiğimiz sezonlarda ekranlara gelen “Zengin ve Yoksul” dizisinde Aysel karakteri ile hafızalara yer etmiştir.

Yalnız Kurt Sare Boyu Kilosu

Damla Colbay 170 cm boyunda ve 55 kg ağırlığındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu