Tv Programları

Yaparsın Aşkım 28 Şubat Cuma Neden Yok! Yeni Bölüm Ne Zaman

28 Şubat Cuma Yaparsın Aşkım neden yok! Yeni bölümünü merakla bekleyen hayranların akşamı iple çekerken yayın saatinde Fox TV de yayınlanması beklenen eğlence programı yeni bölümü yayınlanmayacak.

Yaparsın Aşkım 28 Şubat Cuma günü yayınlanmadığı için bugün arabayı alan çiftin de kim olduğu bilgisini maalesef veremiyoruz.

Yaparsın Aşkım Bugün Neden Yok!

28 Şubat Cuma günü Fox TV ekranlarında yayınlanan ve İlker Ayrık’ın sunumu ile ekrana gelen eğlence programı bu akşam yayınlanmayacak.28 Şubat Cuma Yaparsın Aşkım Neden yok (görseli)

Bildiğiniz üzere İdlib de 27 Şubat Perşembe günü akşam saatlerinde Türk askerine yapılan hain saldırı neticesinde 33 askerimiz ilk belirlemelere göre şehit olduğunu, 30’dan fazla askerimiz de Hatay devlet hastanesinde tedavi altına alındığı bilgisi ülke gündemine bomba gibi düştü. 

Ülkemiz bu hain saldırıya karşı tek yürek olmak adına bugün yayınlanacak tüm eğlence programları yeni bölümlerini yayınlamayarak destek oldular. Bu programlar arasında her hafta Cuma günü yeni bölümü ile bizleri eğlendiren ve güldüren yarışma programı bu akşam yeni bölümü yayınlanmayacak.

Yaparsın Aşkım Yeni Bölümü Ne Zaman yayınlanacak

28 Şubat günü 200 bölümü ile karşımıza gelecek olan eğlence programı İdlib şehitleri nedeni ile yeni bölümü yayınlanmayacağından dolayı, 200 bölüm bir sonraki bölümde yani 4 Mart 2020 Çarşamba günü yayınlanacağını buradan programın sevenlerine duyuralım.

28 Şubat Cuma Fox TV Yayın Akışı

  • 07:15 => İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat
  • 10:00 => Zümrüdü Anka (Tekrar)
  • 14:00 => Temizlik Benim İşim
  • 16:00 => Zuhal Topal’la Sofrada
  • 19:00 => Fox Ana Haber
  • 20:00 => Hadi Be Oğlum

Fox TV gündüz kuşağında bulunan temizlik benim işim ve Zuhal Topal’la Sofrada programlarını halen yayından kaldırmadı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu