Oyuncu

Yaprak Medine Kimdir? Menajerimi Ara Beren

Menajerimi Ara Beren rolüyle ekranlara gelecek olan Yaprak Medine kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizide ve filmde rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

“Çukur”, “Kuzgun” gibi dizilerin yapımcısı olan Ay Yapım’ın ünlülerin hayatlarını mercek altına aldığı Menajerimi Ara Beren rolüyle ekranlara gelecek olan Yaprak Medine hayatı hakkında detayları sizler için derledik.

Yaprak Medine Hayatı Yaşı Dizileri (Menajerimi Ara Beren)

Yaprak Medine, oyunculuk dışında modellik kimliğiyle tanınmaktadır. 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Yaprak Medine, daha önce herhangi bir dizide rol almamıştır. Asıl mesleği hemşirelik olan oyuncu modellik yapmaktadır. RA talent Management’a bağlı olarak çalışmaktadır. yaprak medine resmi

Yer aldığı ilk dizi olan Menajerimi Ara dizisinde Kıraç’ın kızı Beren rolüyle ekranlara gelmeye hazırlanan Yaprak Medine sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla herkesin dikkatini çekmekte.yaprak medine kim resmi

Dizi sektörüne Menajerimi Ara dizisiyle adım atacak olan Yaprak Medine, daha önce pekçok reklam filminde rol almıştır. Bunlardan bazıları: “Eti – Karam Gurme”, “H & M”, “Atasay”

Gökcan Sanılman’ın “Aramızda” adlı şarkısının klibinde rol alan Yaprak Medine Menajerimi Ara Beren rolüyle ekranlarda olacak. Oyuncu 2018 yılında “Gazapizm: Ölüler Dirilerden Çalacak” adlı sinema filminde rol almıştır.

Yaprak Medine Boyu Kilosu (Menajerimi Ara Beren)

1, 75 m boyunda ve 54 kg ağırlığındadır

Yaprak Medine Kaç Yaşında? (Menajerimi Ara Beren)

Güzel oyuncu 23 yaşındadır.

Yaprak Medine Dizileri ve Filmleri (Menajerimi Ara Beren)

  • Menajerimi Ara (Beren) – 2020
  • Gazapizm : Ölüler Dirilerden Çalacak – 2018

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu