Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 30 Bölüm Özeti 4 Mart Perşembe Seninle Evlenmek İstiyorum!

Yaralı Kalbim 30 Bölüm Özeti 4 Mart. Maan kameralar karşısında Geet ile evleneceğini açıklayacak. Geet Div’in cezaevinden çıkmasının yanlış anlayacak.  Detaylar haberimiz de sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 30. bölüm Özeti; Maan Geet’in çağırdığı yere gelir. Geet’in dışarı çıkmasını ister. Geet mumları yaktıktan sonra Maan’ın yanına gelir. Maan neden Kurana inşaattan ayrıldığını sorgular. Ancak Geet geçmişindeki Dev melesini söyleyemez.

=> Yaralı Kalbim 31 bölüm özeti okumak için lütfen tıklayınız.

Maan ile Geet nişanlandığı gece Dev ile yaşadıklarını Maan’a anlatmak istese de bir türlü yapamaz. Zira Dev ile daha önce evlendiğini ama Dev kendisini kandırdığını söylerse, Maan ile birlikteliğinin son bulacağını düşünür.

Yaralı Kalbim 30 Bölüm Özeti Başlıyor

Dev de ilk eşi Naintara’nın çevirdiği haltlardan haber olsa da halen Naintara’ya rol yapmaya devam eder. Naintara ise Dev’i kandırdığını düşünür. Dev artık gerçekleri söylemenin vakti geldiğini düşünüp Naintara’nın kolundan tutup Maan’ın odasına götürür.

Maan Gerçekleri Öğrenir

Maan ile Geet’in nişan günü neden çekip gittiğini Geet tek tek anlatır. Hayatını mahveden, abisini kendisini öldürme neden olan, altınlarını çalan kişi Dev olduğunu söyleyince, Maan duyduklarına inanamaz. “Kardeşim bunun yapmış olamaz” diyerek karşı çıktığı anda Dev gelir ve der “Abi Geet’in söylediği her şey doğru” der. Maan sinirle orayı terk etmek isterken Dev abisini durdurup yaptıklarında pişman olduğunu söyler. Maan sinirle Dev’e tokat atar.

Geet arayua girip kardeş kavgasının önlemeye çalışır. Bu sıada görevli Maan’ın hediyesi çiçekleri getirince Gget ağlayarak odadan çıkar. Maan polisi arayıp eve gelmesini ister.

Geet giderken Naintara ile çarpışır. Kendisine kurulan tuzakta parmağı olduğu için Get Naintara’nın kaçmasına engel olur. Eve polis gelir. Div’e kelepçe takar. Geet ayak üstü ifadesini verirken, Maan’ı da görgü şahidi olarak yazarlar .

Yaralı Kalbim 30 Bölüm Özeti

Dev yaptıklarından dolayı tutuklanır. Naintara da tıpkı Dev gibi tutuklanır. Evden ayrılırken büyük anne ailesinin adını yerler bir eden Dev’in yaptıklarında daha fazla dayanamaz ve bayılır. Naintara bunda fırsat bilip polislere söylemesini, şikayeti geri çekmesini ister. Ancak büyük anne ses çıkarmayınca polisler de Dev ile Naintara’yı alıp götürür.

Geet’in aklında hep Maan ile olan birlikteliğinin sona ereceğini düşünür. Ancak Maan Geet’in yanına gelir ve der ki;

“Tüm dünya değişse bile en hep senin yanında olacağım. Bunu sen biliyorsun!” (Yaralı Kalbim 30 bölüm özeti) Maan

Sözleri ile Mana Geet’in yanında yer alacağını açıkça dile getirir. Gitmemesini burada kalmasını istese de Geet gitmenin doğru olduğunu söyler. İkili birbirinden ayrılırken Geet göz yaşlarının tutamaz. Giderken de nerede kalacağının söyler.

Yaralı Kalbim 30 bölüm özeti

Ertesi gün Geet’in nişanda yaşadıkları olay ve Geet Honda’nın köyden Delhi’ye geliş hikayesini birazda taraflı bir şekilde yazılı ve görsel basın yazar. Kısaca Geet’in adı kötü kadına çıkar.

Basına ve gazetelere bu haberi gizliden servis eden elbette Saşa’dır. Geet kendisine bunu yapanın çok iyi bildiğini söyler. Adi ve Pinky telefonda arayıp Saşa’nın telefonun ele geçirecekleri plan yaparlar. Adi istemeden çarpar. Pinky de çaktırmadan telefonları değiştirir. Geet Saşa’nın telefonuna kontrol ettiğinde Saşa’nın gazeteyi aradığını ortaya çıkartır.

Adi ve Pinky’nin desteği ile ofisin ortasında Geet Saşa’yı rezil eder. Gazeteyi aradığı ses kayıtlarını ofis çalışanları dinler. Geet Saşa’ya bunun neden yaptığını sorunca Maan’ı korumak için yaptığının söyler. Geet ise Maan’ı korumadığını toplumda saygınlığını kaybetmesine neden olduğunu dile getirir.

Yaralı Kalbim 30. bölüm özeti - Maan evlenme teklifi eder

Geet ofisten çıkarken Maan ile karşılaşır. Maan ile konuşurken muhabirler aniden gelip, sorular sormaya başlar. Mana da “Geet benim nişanlım. Yarın onunla evleneceğim” diyerek muhabirleri başından savar. Geeet ile birlikte arabaya binerler. Arabada Maan evlilik konusunu Geet ile konuşmadan muhabirlerin önünde söylediği için pişman olur.

“Az önce kameraların karşısında düşünmeden konuşsam da söylediklerimin hepsi doğruydu. Benimle evlenir misin Geet” (Masum 30. bölüm özeti) Maan

Deyinde Geet çok mutlu olur. Bu sırada Maan’a bir telefon gelir. Telefonda büyük anne onun yanına çağırır. Gizlice bir şeyler söyler. Bu sırada Geet de Mana ile olan evliliği hakkında konuşmak için Maan’ın arkasından onun evine gider. Maan büyükannesine evlilikten bahseder. Büyük anne de evliliklerini onaylar.

“Büyük anne sen Geet ile evliliğimizi Dev’in yaptıklarını unutturmak için evet diyorsun.” (Yaralı Kalbim 4 Mart Özeti) Maan

Sözlerini Geet yanlış anlar. Sanki Maan Dev’i korumak için Geet ile evlenmek istediğini anlar. Bu sırada Maan Geeti’ fark edip arkasından gider. Geet evlenmek istemediğini söylemeye çalışır. Zira kurana ailesinin şefefini kurtarmak için Maan’ın kendisi ile evlenmek istediğini düşünmüştür. Bu arada Adi Maan’ı arayıp, basında çıkan haberlerden dolayı iş ortakların acil toplantı istediğini söyler.

4 Mart Perşembe Yaralı Kalbim Özeti - 30. bölüm

Maan acil şirkete gider. Ortaklarına Geet ile yarın evleneceğini söylerken Geet de büyük anelenin evinde bekler. Bu arada içeri Dev girince şok olur. Sinirle ofise gidip Maan’a ağızına geleni söyler. Tabi odada bir tek Maan zanneden Geet, odada ki ortakları sonradan fark eder. Lakin iş işten geçmiş olur. Geet sinirle ofisten geri çıkarken, basına yakalanır. Dev’e karşı şikayetini geri çekmeyeceğini, kimsenin yardımı olmadan bunu yapacağının söyler.

Maan Gget’in bu sözleri canını epey sıkar. Kendi yardımı olmadan Delhi de bir gün bir hayatta kalamayacağını söyler. Mana bir tarafa Geeti bir tarafa gider. Devamı Yaralı Kalbim 31. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Yaralı kalbim 30 bölüm Özeti son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 31 bölüm özeti yazı kapak görseli


Yaralı Kalbim 32 bölüm özeti kapak resmi


Yaralı Kalbim 33 bölüm özeti - Maan ile Geet yeniden nişanlandı


Yaralı Kalbim 34 Bölüm Özeti - Geet ölümden döner


Yaralı Kalbim 35 bölüm özeti - Dev Boşanmak istiyor


Yaralı Kalbim 30. bölüm Fragmanı

4 Mart Perşembe günü kanal 7 ekranlarında gelecek olan Yaralı Kalbim 30. bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

  1. Yarali kalbim dizisi çok guzel bi dizi. Ben hint dizilerinin en guzel dizilerinin birisi oldugunu dusunuyorun

  2. Filiz hanim rica etsem bana adini sen koy yorumculari taniyalim sayfaya nasil resmini koyulabilir soylermisiniz.

    1. bana mail atarsan resmini ekleyebilirim. sitemizin iletişim bölümünden mail gönder ben o mail içindeki resmi ekleyebilirim canım
      mail ile uğraşmak istemiyorsan bana instagrram sayfanı yorum ksımına yaz (link olarka eklersen sadece ben göreblirim yorum olarak kimse göremez)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu