Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 31 Bölüm Özeti 5 Mart Cuma Naintara Hapisten Çıkar

Yaralı Kalbim 31 Bölüm Özeti 5 Mart Cuma. Dev ve Naintara hapisten çıkar. Maan Geet’i partiden kovar. Detaylar Yaralı Kalbim 31. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 31. Bölüm; Geet’in hazırlanması ile başlar. Aradan bir hafta geçmesine rağmen Geet kendisini toparlamaya çalışmakta. Diğer yandan Maan da bir hafta boyunca adeta yürüyen bir ölü gibi yaşamakta. Maan evde ve iş yerinde kendisine Geet’i hatırlatan her şeyi kaldırmaya çalışmakta.

Geet yaşamak için Delhi de işe girmesi gerektiğinin farkında. Meera’ya artık kendisine yeni bir hayat kurmak için Delhi de iş aramaya gideceğini söyler.

Geet basına kimsenin yardımı olmadan Dev’e karşı açtığı davadan vaz gelmeyeceğini açıkça dile getirmiştir. Maan ise Geet’e kendisinin yardımı olmadan Delhi de yaşayamayacağını ileri sürmüştür. Geet kendi başına ayakta kalabilmek için harekete geçer. Bir hafta sonra iş bulmak için dışarı çıkar.

Yaralı Kalbim 31. bölüm Özeti başlıyor!

Yolda Maan ile Geet’in arabaları yan yana gelse de ikili birbirlerini görmez. Yash’ın daveti üzerine boya fabrikasına gider. İşçiler ilk defa bir bayanın geldiğini görünce aşırı tepki verir.

Maan da bu sırada boya fabrikasının sahibi Yash ile anlaşma yapıp fabrikayı Maan satın alır. Zira Geet’in orada çalışacağını çok iyi bilen Maan bunun Geet’e belli etmeden yapar.

Geet işi kabul etmediğini Yash’ın yanına gidip söyler. Yash Maan’ın verdiği parayı alabilmek için “Korkuyor musun?” deyince Geet gaza gelir ve işi kabul eder. Tüm bu olanları Maan uzaktan izler.

Yaralı Kalbim 31 Bölüm Özeti

Geet iş yerinde düzeni sağlamak isterken oraya müşteri gelir. Boyalarının hala teslim edilmediği konusunda şikayet eder. Geet hemen gerekeni yapacağını söyler. İşçiler Geet’i iş yerinde istemediği için müşterilerin listesi depoda olduğunu söyler. Geet depoya gidince çalışanlar Geet’i oraya kilitler.

Bu esnada Maan da iki adamı ile birlikle boya fabrikasına gelir. Geet depoda kilitli kalınca pencereden kendisine bir merdiven yapıp oradan çıkar. Tam ineceği sırada Maan’ın omzuna basar. Geet ile Man karşılaşır. Maan şirketi satın aldığını kaba bir dille söyler. Geet buna inanmak istemese de gerçeği öğrenir. Üstüne bir de Yash ile imzaladığı iş sözleşmesinde iki yıl istifa edemez. Ettiği takdirde dört yıllık çalışma bedelini ödemek zorunda olduğu yazar. Geet zaten parası olmadığı için işe girdiği için mecburen katlanmak durumunda kalır.

Yaralı Kalbim 31 bölüm özeti yazı kapak görseli

Ertesi gün Maan Geet’den kahve ister. Geet bu defa sekreter olmadığını boya fabrikasının “ceo” yöneticisi olduğunu söyler. Mana Geet’e iyi bir ders vermek için 4 saat içinde 21 müşterinin boyalarını teslim etmesini ister. Geet 21 müşterinin listesi elinde olmadığı için çalışanlardan istese de eli boş döner Maan yine ağlayan Geet ile dalga geçip ilk fırsatta pes edip ağladığının söyler.

Geet Maan’ın dediği işi sadece bir dakika geç bitirip. Saat 14:00 da bitmesi gereken işi Geet 14:01 de bitirdiği için Maan Geet’i boya fabrikasının ceosu görevinden sekreterliğe düşürdüğünü açıklar. Elbette Geet bunun kabul etmez. Bu sırada içer giren çaycıyı da şirketin ceosu olarak ilan edince Geet Honda sinirden deliye döner.

Kendisine eziyet eden patronuna iyi bir ders vermek isteyen ve iş yerindeki çaycıyı ceo yaptığı için onu rezil etmek için başka işçilerle anlşaşır. Şirkete gelen Çinli yatırımcılara boya fabrikasın rezil ve lakayıt bir yer gibi gösterince, Maan yeniden ceo vazifelisi Geet’e verir.

Hayalin ceo olmak. Ancak her gün seni zorluklar bekliyor olacak. Baklam ne kadar katlanacaksın buna Geet Handa! (Yaralı Kalbim 31 bölüm özeti) Maan

Diyerek Çinli yatırımcıları kaçırmanın bedelini Geet’den ödeteceğini açıkça dile getirir. Büyük anne Maan’daki değişimi ofis çalışanları ile kutlamak hemde Divaliyi bir arada geçirmek ister. Önce ofis çalışanlarını, daha sonra Maan’ın yeni satın aldığı boya fabrikasında ki çalışanları kendi evine divali kutlamsına çağırır. Büyük anne telefonun diğer ucunda ki kişinin Geet olduğunu anlar.

Geet partiye çok geç gider. Maan Geet’i görünce “Neden geldin” der. Büyük anne araya gidip kendisi çağırdığını söyler. Büyük anne ile Geet sakin bir yer de konuşurlar. Maan ile yeniden konuşmasını ister. Geet büyük annenin ısrarı karşısında yeniden yapacağını söyler.

Divali kutlaması sırasında poja töreni yapılır. Geet elindeki tepsiyi herkese götürür. Sıra Maan’a gelir. Maan tepsinin içindeki mumun üzerine elini koyup Geet’i partiden kovar. Lakin büyük anneye verdiği sözden dolayı evden ayrılmaz.

Bu sırada Meer partiye geç gelir. Kapı girişinde Dev’i yağmur alında ıslanırken görür. Hapisten çıkmasına şaşırırken Dev kendisi için değil kardeşi için endişelendiğini Naintara sahte belgelerle cezaevinden çıktığını, yakında Maan’ın ve Geet’in başına bela olacağını söyler. Yaralı Kalbim 31 bölüm özeti burada son buldu. Devamı Yaralı kalbim 32 bölüm içerisinde sizleri bekliyor.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 32 bölüm özeti kapak resmi


Yaralı Kalbim 33 bölüm özeti - Maan ile Geet yeniden nişanlandı


Yaralı Kalbim 34 Bölüm Özeti - Geet ölümden döner


Yaralı Kalbim 35 bölüm özeti - Dev Boşanmak istiyor


Yaralı Kalbim 36 bölüm özeti - Man'ın kardeşi gelir


Yaralı Kalbim 31. bölüm Fragmanı

5 Mart Cuma günü kanal 7 ekranlarında gelecek olan Yaralı Kalbim 31. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadığını, lakin Yaralı Kalbim son bölüm fragmanını alt kısma eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu