Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 32 Bölüm Özeti 6 Mart Geet Maan’a Tokat Atar

Yaralı Kalbim 32 Bölüm Özeti 5 Mart Cumartesi. Geet yanlışlıkla Maan’a tokat atacak. Naintara Saşa ile iş birliği yapacak. Detaylar Yaralı Kalbim 32. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 32. Bölüm; Geet ile Maan’ın konuşması ile başlar. Büyükanne Geet’e geçtiğimiz bölümde Maan ile bir kez daha konuşmasını ısrarla rica etmesi üzerine Geet kabul etmişti. Bunun üzerine Geet Man’ın yanına gidip ona krem getirdiği söyler.

Maan kremi fırlatıp atar. Sonra da “Senden nefret ediyorum” der. Geeti devamlı peşinde koşan Maan’ın bunun yapmasına anlam veremez. Geet aralarında ki ilişkiyi açmak ister. Lakin Maan nefret ettiğini söyleyince, Geet “Nefret de bir ilişkidir” deyip evden ayrılır.

Yaralı Kalbim 32. bölüm Özeti başlıyor!

Ertesi gün Geet mecburen ofise gelir. Ancak Maan’ın gelmediğini görünce bir planı olduğunu düşünür. Çok geçmenden Maan Geet’i telefonla arayıp çiftlikte ki eve Çinlilerin istediği dosyayı yarım saate kadar getirmesini isleyip telefonu yüzüne kapatır.

Geet Maan’ın bir planı olduğunu düşünüp ofisteki diğer üç çalışanla birlikte Maan’ın istediği yere giderler. Ancak Geet orada bir toplantıdan çok partinin olduğunu görünce şaşırır. Elindeki dosya ile kabalığın arasında Maan’ın bulsa da Mana Geet ile muhatap bile olmaz. Partiye gelenler arasında Arhana Geet’i havuza atar. Ancak Geet yüzme bilmediği için “İmdat” diye bağırır.

Yaralı Kalbim 32 bölüm özeti kapak resmi

Geet’in yardım çığlıklarına Maan yetişir. Havuzdan onu kurtarır. Sonra Geet’i kendisinden uzaklaştırıp partiden ayrılır. Meera Divali kutlamasında dışarıda ıslanan Dev’i görünce onu alıp evine getirir. Ancak bunu Geet’e söyleyemez.

Geet ise Mana’a çok kızar. Zira kendisini herkesin içinde küçük düşürüp iteklediği için akşam Maan’ın yanına gider. Maan ise yine Geet’i tersler. Başka kızlarla dans edip Geet’i kıskandırmaya çalışır. Geet partiyi terk etmek için dışarı çıktığında, karşısında yine Maan’ı bulur. Maan zorla Geet ile dans etmeye çalışır. Geet sinirle Maan’a biraz da istemeden tokat atar.

Yaralı Kalbim 32 Bölüm Özeti

Meera evde Geet ile birlikte kalmasına rağmen ondan habersiz Dev’i eve germiştir. Lakin bundan Geet’in haberi yoktur. Meera da bunun hala itiraf edemedi. Geet Maan’a karşı yaptıklarından pişman olur. Özellikle parti gecesinde attığı tokattan pişman olan Geet bir yolunu bulup Maan’dan özür dilemek ister.

Ofis de Geet Maan ile konuşmak istese de her defasında Maan Geet ile kocuşmak istemediğini söyler. Sonunda Get Maan ile konuşup, partide tokat attığı için özür diler. Ancak bilerek de vurmadığını sözlerine ekler. Maan ise hiç cevap vermeden önemli bir toplantısı olduğunu söyleyip ayrılır. Geet Maan’ın arkasından “cevap vermedin Maan” der. Maan ise şöyle cevap verir.

“Bir saat içinde cevabını alacaksın” (Yaralı Kalbim 32 bölüm özeti) Maan Karuna

Geet merakla Maan’ın ne cevap vereceğini beklerken iş yerinde çalışanlar “Olamaz” diye bağırır. Geet ne olduğunu kontrole gittiğinde, Maan Karuna’nın boya fabrikasını sattığını öğrenir. İşçiler işsiz kalacaklarına yakınırken, Geet bun neden yaptığını sormak için Maan’ın yanına gider.

Yaralı Kalbim 32. bölüm özeti - Naintara Saşa ile konuşur

Maan şirketi sattığının doğrular. Geet ise kendisine sinir olduğu için diğer işçilerin de işsiz kaldığını söyler. Mana Geet dahil diğer işçileri Karuna şirketinde işe başlattığını söyler.

Ertesi gün Saşa boya işçileri ile Geet’i görünce sinir olur. Ancak Geet Saşa’yı herkesin içinde rezil eder. Maan Geet’i depoya görevlendirir. Geet depoda çalışırken hastaneden hemşire Maan’ı arar. Maan Geet’i hastaneye götürmek için depoya gidince Geet çok çalışmaktan dolayı bayılır.

Saşa Geet’in gelmesine sinir olur. Naintara Saşa’yı arayıp “Düşmanımın düşmanı benim dostumdur” der. Bu sırada Maan ile Geet depoda kilitli kalır.

Yaralı Kalbim 32 bölüm özeti burada son buldu. Devamı Yaralı kalbim 32 bölüm içerisinde sizleri bekliyor.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 33 bölüm özeti - Maan ile Geet yeniden nişanlandı


Yaralı Kalbim 34 Bölüm Özeti - Geet ölümden döner


Yaralı Kalbim 35 bölüm özeti - Dev Boşanmak istiyor


Yaralı Kalbim 36 bölüm özeti - Man'ın kardeşi gelir


Yaralı kalbim 37 bölüm özeti - Naintara'nın kardeşi geldi


Yaralı Kalbim 32. bölüm Fragmanı

6 Mart Cumartesi günü kanal 7 ekranlarında gelecek olan Yaralı Kalbim 32. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadığını, lakin Yaralı Kalbim son bölüm fragmanını alt kısma eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. Merhabalar arkadaslar lutfen 33 bolimi okamak isteyorum lutfen Filicim hayyr men eski yorumcy dalim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu