Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 33 Bölüm Özeti 7 Mart Maan ile Geet Yeniden Nişanlanır

Yaralı Kalbim 33 Bölüm Özeti 7 Mart Pazar. Geet yanlış anlaşılmadan dolayı özür dileyecek. Maan ile Geet yeniden nişanlanacak. Detaylar Yaralı Kalbim 33. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 33. Bölüm; Maan’ın kapıyı açmaya çalışması ile başlar. Ancak kapı sıkıştığı için açılmaz. Bu sırada Naintara da ofis de Maan’ın olmadığını düşünüp keyfince gezer. Ofis çalışanları yakın zaman da hapse giren Naintara’nın ne zaman çıktığını ve hangi yüzle geldiği konusunda konuşurlar.

Naintara ofiste Saşa ve Taşa anlaşıp kendisi için çalışmaya ikna eder. Zira Saşa’nın en büyük düşmanı onu her defasına rezil eden Geet’dir. Bundan dolayı Saşa Naintara’ya yardım etmeye karar verir.

Depoda Maan kapıyı açmayı başarsa da Geet bir kaç dakika önce bayıldığı için ayağa kalkamaz. Maan onu kucağına alıp depodan çıkartır. Bu sırada Naintara ofis fe gezerken Maan ile Naintara karşılaşır. Bu sıradea Geet’in gözleri kapalı olduğu içinNaintara’yı görmez.

Yaralı Kalbim 33. bölüm Özeti başlıyor!

Maan farklı bir kapıdan Geet’i kucağında dışarı çıkartır. Geet neden farklı kapıdan çıktıklarını sorgularken, Maan en kestirme yol olduğunu konusunda yalan söyler. Bu sırada Pinky’i fark eden Maan Geet’i hastaneye götürmesini emreder.

Maan bilerek Geet ile hastaneye gelmez. Zira kendi ofisinde Naintara’nın geziyor olması Geet ile arasının yeniden bozacağını, yine yanlış anlaşılmaya sebep olacağını bildiği için hemen Naintara’nın yanına gidip ofisten kovar. Lakin Niantara mirastan pay sahibi olduğunu, ofisin de bir kısmının kendisine ait olduğunu ileri sürüp ofisten çıkmaz.

Geet hastanede kontrolünü tamamladıktan sonra Maan’a telefon edip bir saat içinde ofise geleceği konusunda bilgi verir. Ancak Maan gelmemesini, eve gidip dinlenmesini ister.

Yaralı Kalbim 33 bölüm özeti - Geet Özür diler

Dev ise Geet’e karşı yaptıklarından pişman olduğu için Naintara’nın Geet’e karşı bir şey yapmaması için cezaevinden çıktıktan sonra Naintara’nın izini sürse de onu hiç bir yerde bulamaz. Bu sırada Naintara’nın hapisten çıktığını öğrenen Maan Dev’in de hapisten çıkmış olabileceğini düşünür.

Maan ne olursa olsun Naintara ile Geet’i karşılaştırmak istemez. Naintara ofiste Dev’in hissesi olan %25’lik kısmıın kendi üzerinde olduğunu ancak yönetim kuru kararı ile dışarı atabileceğini söyler. Maan fa yönetim kurulunu toplayacağını, o zaman kadar ofisini terk etmesini için kolunda tutup kapı dışarı eder.

Bu sırada Geet Maan’ı merak edip ofise gelir. Naintata ile Geet kapıda karşılaşır. Lakin bunu Maan göremez. Zira o Naintara’yı kapı dışarı ettikten sonra ofisine geri dönmüştür.

Yaralı Kalbim 33 Bölüm Özeti

Geet ile Naintara konuşurken onları Pinky görür. Pinyk hemen Maan’a haber verir. Maan Geet’i karşısında görünce şok olur. Zira onu evine gönderse de o geri işe dönmüştür. Geet açık açık şöyle der.

“Naintara bu ofiste çalışacaksa ben işten çıkarım” (Yarlı Kalbim 33 bölüm özeti) Geet Handa

Bu sözün ardında Geet depoda ki işine geri döner. Maan peşinden gidip doktorun tavsiyesi üzerine evin de dinlenmesini ister. Geet Maan’ın neden kendisini ofisten uzak tutmaya çalıştığını anlayamaz. Maan ise Geet’i Naintarta ile karşılaştırmamak adına böyle bir yol seçmiştir.

Yaralı Kalbim 33 bölüm özeti - Maan ile Geet yeniden nişanlandı
Yaralı Kalbim 33 bölüm özeti Maan ile Geet

Naintara yönetim kurulunda ki kişilerle görüşmesi için Saşa’yı onlarla konuşmaya gönderse de Saşa’nın eli boş döner. Naintara ikinci hamlesini yapıp Dev’i ofise çağırır. Lakin Dev gelmek istemez.

Maan ile Naintara’nın konuşmalarına kulan misafiri olan Geet Maan’ın gerçekten ne yapmak istediğini ve kendisini korumak için nelere katlandığını görünce çok mutlu olur. Ertesi günü Geet ofise tekrar gelir. Maan neden geldiğini sorsa da Geet gerçekleri öğrendiğini söyler.

Dev, Naintara’nın evine gidip ofise gitmemesi konusunda ikaz eder. Ancak Naintara Kurana inşaatın %25 lik hissesini kendi üzerine verdiği vekalet sayesinde aldığını söyler. Dev başka bir amaçla verdiği vekaleti Naintara şirketi üzerine yapmıştır.

Geet öğrendikleri karşısında Maan’dan özür dilemek ister. Ancak Maan geçmişi unutturamayacağı için geleceklerinin de olmayacağını söyler. Kısaca ayrılmak istediğini dolambaçlı yoldan söyler. Geet ise yaptığı hatanın farkına varıp toplantının ortasın da içeri girip başka bir müşterinden fax gelmiş gibi kendi duygu ve düşüneceklerini anlatır.

Man ile Geet’in arası düzelirken, ofise gelen şarkıcı sadece Geet ile çalışmak ister. Geet depodaki işlerini yaparken yeni inşaat işi ile ilgilenmeye söz verir. Ancak yeni iş sadece Naintara’nın planın bir parçasıdır. Lakin Geet ve diğerleri bunun farkıda bile değil.

Yaralı Kalbim 33 bölüm özeti burada son buldu. Devamı Yaralı Kalbim 35 bölüm içerisinde sizleri bekliyor.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 34 Bölüm Özeti - Geet ölümden döner


Yaralı Kalbim 35 bölüm özeti - Dev Boşanmak istiyor


Yaralı Kalbim 36 bölüm özeti - Man'ın kardeşi gelir


 

Yaralı kalbim 37 bölüm özeti - Naintara'nın kardeşi geldi


Yaralı Kalbim 38 Bölüm Özeti 12 Mart Arjun ile Annie Karşılaştı


Yaralı Kalbim 33. bölüm Fragmanı

7 Mart Pazar günü kanal 7 ekranlarında gelecek olan Yaralı Kalbim 33. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadığını, lakin Yaralı Kalbim son bölüm fragmanını alt kısma eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu