Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 34 Bölüm Özeti 8 Mart Ölüme Ramak Kala

Yaralı Kalbim 34 Bölüm Özeti 8 Mart Pazartesi. Naintara Geet’in bebeğini öldürmek isteyecek. Detaylar Yaralı Kalbim 34. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 34. Bölüm; Geet Asansör de Maan ile karşılaşmamak için dua ederken birden Maan asansöre gelir. Geet ne yapacağını bilemez. Yukarı kata çıkarken Maan asansörü durdurur. Bir önceki gün “Seni Seviyorum” demediği için o kelimeyi ilk olarak Geet’in söylemesini ister. Ancak Geet erkeklerin ilk söylemesi daha anlamlı olduğunu dile getirir.

Geet üzerine baskı kuran Maan istediğini alamaz. Zira Geet oldukça utangaç biridir. Asansörden çıkmayı başarır. Bu arada Naintara’nın emri ile Saşa üç defa ertelenen müşterinin toplantı istediğini söyler. Maan mecburen kabul etmek durumunda kalır. Naintara’nın diğer elemanı şarkıcı Sweety ise Geet’den yardım ister. Akşama evde parti vereceği, akşam yeni bir albümü piyasaya süreceği için kendisine yardım etmesini ister. Geet de Kurana inşaatın yeni müşterisi olan Sweety’i memnun etmek adına davetini kabul eder.

Geet akşam olmadan Maan’a “Seni seviyorum” demek için yanına gider. Lakin herk ikisi de birbirlerine sevdiklerini dillendiremezler. Maan toplantıya giderken Geet de Sweety’nin evine gider.

Yaralı Kalbim 34. bölüm Özeti başlıyor!

Div Naintarta’nın şirkette hisse almasını geri çevirmek ve onu yeniden cezaevine göndermek için avukatlarla konuşsa da bir çözüm bulamaz. Bu sırada büyük anne Div’in yanına Meera’nın evine gelir. Maan ile yeniden abi kardeş olabilmeleri için Naintara’nın yeniden cezaevine girmesini sağlaması gerektiğini söyler. Div de bunun yapmak için Naintara’nın suçu işlediği Geet’in memleketine gidip delil aramaya karar verir.

Yaralı Kalbim 34 Bölüm Özeti - Geet ile Maan yan yana

Geet Sweety’nin evine boya fabrikasından ofise çalışan olarak getirdiği arkadaşları ile birlikte gider. Niantara ısrarla Sweety’i arayıp Geet’i depoya göndermesini, orada karanlıkta korktuğunu söyler. Ancak Naintara planından kimseye bahsetmemiştir. Zira avizeyi iple bağlamış, ipi de Geet’in alacağı kutulara sabitlemiştir. Kısaca Geet kutuları kaldırdığında avize başına düşecek şekilde organize etmiştir. Lakin bunda Swteey’in haberi yoktur.

Yaralı Kalbim 34 Bölüm Özeti

Geet depoya gittiğinde kutuları bir bir kaldırırken, avize de her kutunun kaldırılması ile bir adım Geet’e yaklaşmaktadır. Geet son iki kutuyu da kaldıracağı sırada Adi elinde telefonla gelir. Maan’ın aradığını söyler. Maan arabada toplantıya giderken iki kelimelik söylemesi gereken sözcükleri söylemesini ister. Geet de şöyle der.

“Buraya gelirsen söylerim” (Yaralı Kalbim 34 bölüm özeti) Geet Handa

Bunun üzerine Maan toplantı yapacağı müşterisini telefon ile arayıp tüm şartları kabul ettiğini söyler. Hızla Geet’in yanına gider. Depoda Geet ile kısa bir konuşma yapsa da Geet hala “Seni seviyorum” diyemez. Bu sırada kolileri kaldırmaya Maan da yardım eder. Maan son kutuyu kaldırdığın da avize yere düşer. Lakin Maan erken davranıp Geet’in hayatının kurtarır.

Yaralı Kalbim 34 Bölüm Özeti - Geet ölümden döner
Yaralı Kalbim 34 Bölüm Özeti kapak resmi

Mana sinirle onun depoya gönderen Sweety’e kızar. Sweety de çaktırmadan durumu Naintara’ya anlatır. Naintara işi kendi yapması gerektiğini, parti sırasında Geet’i ortadan kaldırmayı planlar. Naintara Geet’in bebeğini öldürmek ve onu ömür boyu ızdırap çekmesini sağlamak için bizzat partiye gelir. Akçam partide Geet ile Maan dans ederler.

Saşa Naintara’nın planını uygulaması için Maan’ın çok önemli bir toplantısı olduğunu söyler. Maan gittikten sonra Sweety’den Geet’i yukarı odaya göndermesini ister. Sweety de Geet’e yardımcısını yukarı gönderdiğini ve hala gelmediğini, gidip kontrol etmesini ister.

Geet yukarı çıktığında karşısında Naintara’yı görünce şaşırır. Naintara yukarı kattan Geet’i aşağıya iter. Son anda bilerek tutup herkes Naintara Geet’i kurtarıyor gibi gözükmesini sağlar.

Naintara bilerek rol yaptıktan sonra Geet’in elini bıraktığı anda Maan onun elini yakalayıp kurtarır. Geet kurtulduktan sonra çocuğunu öldürmek istediğini herkesin içinde söyler. Naintara ise kendisini kurtarmak istediğini söylese de kimse buna inanmaz. Bu defa eski defterleri açıp karnında ki çocuğun kimden olduğu belli değil diyerek iftira atınca, Maan bardağı alıp eli ile kırar. Eli kanamaya başlar. Elinin kanı ile Geet’in kafasına sürer. Bir nevi sindur gibi. Sonrasın da Geet’e kimsenin laf edemeyeceğini, artık kendisi ile birlikte anılacağını söyler.

Partiden Maan ve Geet ayrıldıktan sonra Naintara’nın kandırdığı Saşa ve Sweety Naintara’nın çirkef biri olduğunu, doğmamış bir bebeği öldürmeye çalıştığını söyleyip onun rezil eder. Naintara partinin ortasında herkes onun terk edince tek başına kalır.

Yaralı Kalbim 34 bölüm özeti burada son buldu. Devamı Yaralı Kalbim 35 bölüm içerisinde sizleri bekliyor.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 35 bölüm özeti - Dev Boşanmak istiyor


Yaralı Kalbim 36 bölüm özeti - Man'ın kardeşi gelir


Yaralı kalbim 37 bölüm özeti - Naintara'nın kardeşi geldi


Yaralı Kalbim 38 Bölüm Özeti 12 Mart Arjun ile Annie Karşılaştı


Yaralı Kalbim 39 bölüm özeti ve fragmanı


Yaralı Kalbim 34. bölüm Fragmanı

8 Mart Pazartesi günü kanal 7 ekranlarında gelecek olan Yaralı Kalbim 34. bölüm fragmanı  alt kısma eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. kanal 7 sen seyircinle alay edip küçük düşüremessin kaç yaşındasınız çocukmusunuz yaralı kalbim sizler akşam saatlerinde verilen her hint dizisinin tekrarını öglen kordunuz
    ne zamanden bu yana kanalınız seyircilerini ciddiye almamaya başladı siz hiç bir zaman çookkkk büyük bir kanal olmadınız sadece hint dizileri için izleniyorsunuz ama dizileri n tekrarlarını veremiyorsunuz
    dizilerin saatlerini bilinçli bir biçimde ayarlayın sorumsuz davranışlar var dizilerin tekrarları öglen konur lakin 7[24 tatlı bela gibi eski dizileri akşam saatine koyacak cesaret olmalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu