Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 35 Bölüm Özeti 9 Mart Dev Boşanmak İster

Yaralı Kalbim 35 Bölüm Özeti 9 Mart Salı. Naintara zehir içecek. Dev’i suçlayacak. Dev Naintara’dan boşanmak isteyecek. Detaylar Yaralı Kalbim 35. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 35. Bölüm; Maan ile Geet’in evin önüne gelmesi ile başlar. Geet neden eve geldiklerini sorar. Maan ise artık kimseye güvenmediğini, gözünün önünden ayırmak istemediği için eve getirdiğini söyler.

Dev ise Geet’in memleketine gidip Naintara hakkında bilgi toplamak için gistese de maalesef eli boş döner. Ne Geet’in ailesi ne de olaya şahit olan hiç kimseyi bulamadığını, polis karakoluna gitmesine rağmen Geet dosyasının kapandığını söyler.

Meera bu kadar kötü haberin ardından Div’e Maan ile Geet’in yakında evleneceğini, parti de Maan Geet’e evlenme teklifi ettiğini söyleyince Dev mutlu olur. Meera bu haberi verdiği için teşekkür eder. İkili arasında duygusal anlar yaşanır.

Yaralı Kalbim 35. bölüm Özeti başlıyor!

Bizim aşıklar nerde mi? Elbette Maan Geet’i odasına getirdi. işe gitmek için ayağa kalksa da Geet onun ayrışmasını istemeyince Maan da işe gitmekten vaz geçer. Gerçi Maan da Geet’in yanından bir an olsun yarılmak istemiyor.

Akşam partide Maan kendi kanı ile Geet’in alnına kan sürmesi ile “bu kadın arık eşim olur” dediği için Geet kendisinin Maan’a layık biri olmadığını, insanlar karnında bir bebeği olan kişi ile evlendiği için laf söz edeceğini Maan’a söyler. Maan bunları kafasına takmamasını ister. Lakin Geet “Ben sana layık biri değilim” der. Maan ise kimsenin ilişkilerine laf etmeye hadlerinin olmadığını söyler.

Masum 35 bölüm özeti - Maan evlenmek istediğini söyler

Geet mutlu olduktan sonra yeniden ortada kalmadan korktuğunu açık açık söyler. Maan ise her daim yanın da olacağını, korku ve kaygıyı artık bir kenara bırakmasını ister. Çocuk meselesi açılır. Maan şöyle der;

“Bu çocuk sadece senin değil, aynın zamanda benim çocuğumdur. Bu çocuk bizim mutluluğumuzu temsil ediyor.”  (Yaralı Kalbim 35 bölüm özeti) Maan Kurana

Bu sözleri Geet’i bir nebze olsun rahatlatır.  Naintara halen Swety’in evinde gerek Saşa’nın gerekse Maan’ın söylediklerini düşür. Sonun da yaşadıklarında sinir olup aynayı kırar.

Yaralı Kalbim 35 Bölüm Özeti

Naintara yeni hamlesini yapmak üzere kocası Dev’in yanına gider. Meera kapıda Naintara’yı görünce şaşkınlığını gizleyemez. Dev ise kendisini nasıl bulduğunu sorar. Naintara sadece beş dakikalığına geldiğini, ömür boyu bir daha yüzünü görmeyeceğini söyler. Sadece birlikte bir kadeh içki içmeye geldiğini söyler.

Dev de Naintara bir an evvel gitsin diye içki içmeyi kabul eder. Naintara içkinin içerisine zehir katar. Akıllara hemen Dev’i öldürmek istediği gelse de kendi içkisine ilaç katmıştır. Çok geçmeden Naintata’nın ağzında kan gelir. Meea ile Dev Naintara’yı kurtarmaya çalışır.

Maan artık zamanı geldiğini ve evlenmek istediğini söyler. Geet ise evliliklerinin önünde bir çok engel olduğunu söyleyince Maan bir arada olduktan sonra tüm zorlulukları aşacaklarını dile getirir. İkil birlikte büyükannenin karşısına el ele çıkarlar.

Yaralı Kalbim 35 bölüm özeti - Dev Boşanmak istiyor

Naintara hastanede yoğun bakıma alınır. Hemişre’ye kağıt verip “Lütfen arayın bu numarayı” yazan kağıdı okuyan hemşire Naintara’nın dediğini yapar.

Maan ile Geet büyükannenin duasını almaya geldiklerini söyler. Uzun bir süre düşündükten sonra büyük anne cevap vereceği sırada telefon çalar. Arayan Dev’dir. Naintara’nın intihar olayından bahseder. Maan hastaneye gitmek istemese de büyük annenin ısrarı sonunda gideceğini söyler.

Geet’i evde bırakıp hastaneye giderler. Dev Maan’ın geldiğini görünce hemen saklanır. Zira Maan ile yüzleşmeye cesareti yoktur. Lakin Meera ona cesaret verince Dev Man’ın karşısına çıkıp özür diler. Ancak Maan affetmeyeceğini söyler.

Bu sırada hastaneye polis gelir. Naintara’yı öldürmek isteyen kişi yada kişilerin olduğunu söyler. Maan ve Meera öyle bir şey olmadığını söylerken, Dev bu işin arkasında olduğunu bildiği Niantara’nın yanına gider. Naintara  da kendisi hakkında hapse gönderecek delilleri bulmaya çaba harcamamasını, aksi takirde zehir olayını üzerine yıkacağını söyler. Dev mecburen Naintara ile anlaşma yapmak zorunda kalır.

Büyük anne Naintara hastanedeyken düğün yapmanın uygun olmadığının biraz daha beklemelerini ister. Maan eve gitmek üzere hazır olan Geet’in yanına gelip beklemeleri gerektiğini söyleyince, Geet’in tüm umutları tükenir. Maan sözlerini tutamadığı için kendisini suçlayıp Geet’in yanından ayrılır.

Büyük anne ortadaki yanlış anlaşılmayı çözmek üzere Geet’in kaldığı misafirhaneye gider. Maan’a kendisi düğünü ertelemesini istediğini, Naintara’nın herkesi suçladığı zehirlenme olayını anlatır. Geet gerçekleri görünce mutlu olur.

Dev Naintara’nın yaptıklarından bıktığı için hastaneye gidip boşanma evraklarını verir. Boşanma evraklarını imzalamadığı takdirde kendisi hakkında elde ettiği delilleri polise verip hapse göndereceğini söyler.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 36 bölüm özeti - Man'ın kardeşi gelir


Yaralı kalbim 37 bölüm özeti - Naintara'nın kardeşi geldi


Yaralı Kalbim 38 Bölüm Özeti 12 Mart Arjun ile Annie Karşılaştı


Yaralı Kalbim 39 bölüm özeti ve fragmanı


Yaralı Kalbim 40 bölüm özeti - Geet'in abisi Birij gelir


Yaralı Kalbim 35. bölüm Fragmanı

9 Mart Salı günü kanal 7’de yayınlanacak olan ve yukarıda Yarlı kalbim 35 bölüm özeti verdiğimiz bu bölüme ait olan  Yaralı Kalbim 35. bölüm fragmanı eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu