Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 36 Bölüm Özeti 10 Mart Maan’ın Kardeşi Annie Geldi

Yaralı Kalbim 36 Bölüm Özeti 10 Mart Çarşamba. Geet ile Maan’in evlenmelerine büyük anne izin verecek. Maan’ın kardeşi Annie gelecek. Detaylar Yaralı Kalbim 36. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 36. Bölüm; Maan’ın dışarıda uyanması ile başlar. Hatırlarsanız geçtiğimiz bölüm sonunda Geet bekar bir kadın olduğu için Maan’ı gece vakti içeri almamıştı. Maan da bunun üzerine Geet’in kapısının önünde sabahlar.

Maan uyanıp kendisine geldiğinde Geet’in yanına gider. Geet de kapının diğer tarafında uyuduğunu görünce çok mutlu olur. Zira kendisini her ne kadar içeri almasa da kendisine yakın hissetmek için kapının diğer tarafında yatmıştır. İkili arasında duygusal ve romantik anlar yaşanır.

Yaralı Kalbim 36. bölüm Özeti başlıyor!

Naintara hastane odasında Dev’in kendisini boşamaya karar vermesini nasıl engelleyeceğini düşünürken aklına büyük anne gelir. Son şans diyerek onun arasa da büyük anne Dev’in boşanmak kararı alması kendi suçu olduğunu söyler. Bu sırada Maan büyük annenin yanına gelir. Naintara ile konuştuğunu duyunca telefonu alır. Dev boşandıktan sonra Khruna ailesi ile hiç bir bağının kalmayacağını, buna engel olursa sahte delillerle çıktığını ama bu defa şansının yaver gitmeyeceğini söyler.

Büyük anne Mana’ın sinirlendiğini görünce düğün meselesini açar. Neden ertelediğini baştan sorna anlatıp Geet’i korumak için yaptığını, artık beklemeye gerek kalmadığını, rahipten düğün tarihi aldığını söyleyince Mana’ın yüzünde tebessüm oluşur.

Yaralı Kalbim 36 bölüm özeti - Annie gelir

Hemen Geet’in yanına gidip düğün davetiyesi verir. Geet ilk başta bunun anlayamaz. Ancak gerçekleri söyleyince Geet rüyada olduğunu düşünür. Geet Khurana malikanesine gider. Orada büyük anne ile dertleşir. Ertesi gün Maan birlikte ofise gitmek istese de Geet gelmeyeceğini, patronundan izin aldığını söyler.

Maan işe gittikten sonra mutfağa gidip Maan’ın en sevdiği yemeği hazırlamak ister. Ancak Maan’ın en sevdiği yemeğin adını bilmediği için büyük anneden yardım alır. Büyük anne öğlene kadar aşçılar yemeği hazırlayacağını, bu süreçte kendisinin gidip dinlenmesini ister. Maan da evde ne olup bittiğini öğrenmek için eve dosyayı almak için geri gelir. Lakin temizlik görevlisi dosyayı kapıda Maan’a verince Maan Geet’i göremez.

Yaralı Kalbim 36 Bölüm Özeti

Maan Geet’i görmeden gitmek istemez. Onun yanına gider. Süslendiğini görünce nedenini sormadan ona yaklaşır. Elindeki dosyayı da masaya koyar. Geet kendisine çok yaklaşan Maan’dan kaçmak isterken dosyaya su dökülür. Maan da şakadan sinirleniyor numarası yapıp, Geet’e ofiste dosyayı yeniden yazması gerektiğini söyler.

Büyük anne düğün alış verişine gideceklerini, Geet’e gitmemesini söyleyince Maan tek başına evden çıkar. Büyük anne bir kaç dergiden gelinlik resimleri göstermesine rağmen Geet’in gözü dışarıda Maan’ı aradığını fark eden büyük anne Geet’in gitmesine izin verir. Geet koşarak dışarı çıkınca kendisini dışarıda bekleyen Maan’ı görür ve oldukça şaşırır. Zira çoktan ofise gitmesi gereken Maan hala dışarıda kendisini bekleme nedenini sorar. Mana da şöyle der.

“Ben zamanında demiştim. Hiç bir zaman seni yalnız bırakmayacağım!” (Yaralı Kalbim 36 bölüm özeti) Maan Khruna

Diyerek Maan her zaman Geet’in yanında yer alacağını söyler. Geet de bu defa kendi peşinden geleceğini açıklayan Maan’a kur yapıp ofise gitmediğini, başka bir yere gitmek istediğini, verdiği sözden dolayı kendisini takip etmesini ister.

Maan sinirlenip oradan ayrılır.Büyük anne düğün alış verişi yapmak için yola çıktığını, Geet’in de oraya gelmesini ister. Bu arada Maan’ın kardeşi Annie’ye de Maan’ın evliliği konusunda bilgi verir. Annie Delhi de olmadığı için ilk uçakla Delhi’ye geleceğini haber verir.

Yaralı Kalbim 36 bölüm özeti - Man'ın kardeşi gelir

Büyük anne ile Geet alış veriş yaptıktan sonra büyük anne alış veriş merkezinden eve döner. Bu sırada Geet de şirketin şoförünü beklerken Annie alış veriş merkezine gelir. Kalabalığın arasında röportaj için muhabir “Hint kültürü mü? yoksa batı kültürü mü?” diye soru yöneltmek isterler.

Annie soruya cevap vermez. Geet ise hiç bir kültürün kötü olmadığını, faydalı olanları almaları gerektiğini söyler. Bunun üzerine Annie sinir olup tamamen batı kültürünü destekler. Geet sinir olup ofise döner. Toplantıo çoktan başlamıştır. Geet de toplantıya katılır. Bu sırada Annie Maan’ı arayıp kendisini almasını ister. Maan toplantıyı yarıda bırakıp kardeşinin yanına gider. Geet’in de sunuma devam etmesini ister. Yaralı Kalbim 36 Bölüm Özeti devam ediyor.

Geet gelen müşterileri etkileyecek harika bir sunum yapar. Ancak anlaşmanın imzalanması için Maan’ın gelmesini bekleyemezler. Geet Maan’ın cep telefonunu arasa da telefona Annie çıkar. Annie Geet’e fırça atıp telefonu kapatır. Geet müşterilere Maan’ın geç geleceğini söyleyince ertesi gün sözleşmeyi imzalamaya geleceklerini söyler. Geet bunun üzerine hemen eve gider. Maan için sürpriz hazırlar.
Geet mutfakta yemek hazırlarken Maan ve Annie gelir. Annie ve Geet karşılaşınca ikisi de şok olur. Akşam yemeğinde Geet kendi yaptığı yemekleri servis etse de Maan bilerek gıcıklık yapıp çok sevdiği yemeklere karşı hiç sevmediğini söyler. Hatta tatlıyı yemeden masadan kalkar. Geet buna çok sinir olsa da Mana bilerek Geet’i kızdırmak istemiştir. Gece olduğunda Maan Geet’in gönlünü alır. Bu arada Geet Annie’nin kendisini kabullenmemesi konusunda ki düşünceleri Maan ile paylaşır.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı kalbim 37 bölüm özeti - Naintara'nın kardeşi geldi


Yaralı Kalbim 38 Bölüm Özeti 12 Mart Arjun ile Annie Karşılaştı


Yaralı Kalbim 39 bölüm özeti ve fragmanı


Yaralı Kalbim 40 bölüm özeti - Geet'in abisi Birij gelir


Yaralı Kalbim 41 bölüm özeti - Geet ölümden döner


Yaralı Kalbim 36. bölüm Fragmanı

10 Mart Çarşamba günü kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan ve Yarlı kalbim 36 bölüm özeti verdiğimiz bu bölüme ait olan  Yaralı Kalbim 36. bölüm fragmanı eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu