Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 37 Bölüm Özeti 11 Mart Naintara’nın Kardeşi Arjun Geldi

Yaralı Kalbim 37 Bölüm Özeti 11 Mart Perşembe. Naintara yine ofise gelecek. Ancak Geet onun için çok büyük bir sürpriz hazırlayacak. Detaylar Yaralı Kalbim 37. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Yaralı Kalbim 37. Bölüm; Anni’nin gece abisi Maan ile konuşması ile başlar. Maan’a eskiden sabahlara kadar dertleşip konuştuklarını, ancak şimdi eskisi gibi olamadıklarını söyler. Maan da zamanı geldiğinde eksisi gibi olacaklarını, ancak onun öncesinde Geet ile konuşmasını, onu anlamaya çalışmasının ister. Annie önce mırın kırın eder. Maan ilk defa ısrar ettiğini söyleyince, Annie Maan’ı orada bırakıp Geet’in kaldığı odaya gider.

Geet karanlıkta yatağına giderken Annie ile çarpışır. İkisi de korkudan çığlık atarlar. Geet hemen ışıkları yakınca, karşısında müstakbel görümcesini görünce şaşırır. Geet ile Annie arasında sıcak bir sohbet geçer. Annie yeniden odasına giderken, Geet de Annie’nin iyi birisi olduğunu düşünür.

Yaralı Kalbim 37. bölüm Özeti başlıyor!

Ertesi gün Maan kahvaltı yapmadan ofise gitmek ister. Bu nedenle Geet’in hazırlanmasını istese de evin görevlisi Geet’in çok erkenden işe gittiğini söyleyince Maan çok şaşırır. Hemen Maan da ofise gider. Ofiste tüm personel erken mesaiye başladığını görür ve şaşkınlığını gizleyemez.

Bir kaç saat sonra Naintara hiç bir şey olmamış gibi gelir. Herkes Maan’ın Naintarayı ofisten kovmasını beklerken, Maan hiç bir şey demez. Bu sırada Geet elinde dosyalarla Naintara’nın karşısına çıkar. Açıkça herkesin içinde Naintara’yı ofisten kovar. Lakin Naintara şirketin %25’lik hissesi kendi üzerinde olduğunu, basit bir çalışanın kendisini kovamayacağını söyleyince Geet elinde ki mahkeme kararını gösterir.

Naintara’nın son yaptığı olaydan sonra Geet mahkemeden uzaklaştırma kararı aldığını, Naintara’nın kendisine 500 metreden daha yakına gelemeyeceğini söyler.

Naintara gitmek istemeyeceğini çok iyi bilen Maan çoktan polislere haber verdiği için ofise polisler gelir. Naintara yine ofisten çıkmak istemeyenince, polisler zorla Naintara’yı ofisten dışarı çıkartır.

Yaralı Kalbim 37 Bölüm Özeti

Naintara eve gelir. Sinirden her yeri döküp saçar. Bu sırada derginin arasından kardeşi Arjun’un resmi düşer. Resmi eline alıp şöyle der.

“Bu dünyada sadece sen bana inanıyorsun!” (Yaralı Kalbim 37 bölüm özeti) Naintara

Arjun gezmeyi çok seven, kavgacı ve gözü kara biridir. Naintarta bilerek kardeşine haber vermiştir. Zira geldiğinde Arjun’un aklını yalan yanlış bilgilerle doldurup, Maan’un üzerine salmak ister.

Geet ile Maan Naintara’yı ofisten kovmak için daha önce planladıkları bu olay sonrasında Geet kendisini kötü hisseder. Zira hala aklında Niantara’nın “Bebeğini öldüreceğim” sözleri kulaklarında yankılanmaktadır. Maan Geet’in kötü olduğunu görünce onunla ofisinde ilgilenir.

Bu sırada ofise Annie gelir. Abisi Maan’ı cep telefonu işle arayıp konuşmak ister. Ancak bu sırada Maan Geet ile ilgilendiği için acil bir işi olduğunu, daha sonra onun arayacağını söyleyip telefonu kapatır. Lakin Annie ofisin dışında Maan ile Geet’i görüp artık abisi Maan’ın kendisine eski değeri vermediğini düşünür. O sinirle ofisi terk eder.

Yaralı kalbim 37 bölüm özeti - Naintara'nın kardeşi geldi

Annie eve gelip abisi tam bir Romeo olduğunu, aşkın bir insanı bu kadar değiştirmesine anlam veremediğini açıklar. Büyük anne da aşkın yeri ve zamanı olmadığı gibi kime aşık olacağını insanların seçemediğini dile getirir. Annie de aşık olacağı insanın özelliklerinden bahsederken, sahne bir anda Naintara’nın kardeşi Arjun’a geçer. Anlaşılan o ki ileride Arjun ile Annie aşk yaşayacak.

Arjun sonunda Naintara’nın evine gelir. Kendisini öldürmeye çalıştığı konusunda haberi alır. Kardeşine kimsenin zarar vermeyeceğini, veren olursa onları öldüreceğini söyleyince Naintara tüm suçu Kurana ailesinin üzerine yıkar. Özellikle kocasından ayrılması, evden kovulması ve hapse düşmesinin tüm sorumlusu olarak Maan’ı hedef gösterir.

Büyük anne ile Annie Maan’a bir oyun oynarlar. Sık sık gizlice Geet’in kaldığı odaya giden Maan’ı yakalayan büyük anne ve Annie Hindistan geleneklerine göre evlenmeden önce gelin ve damadın görüşmemesi gerektiğini, bundan dolayı artık Geet’in ofise gelmeyeceğini, günde sadece 30 dakika görüşmelerine müsade edeceğini söyler. Maan kabul etmek istemez. Zira Geet’in ofiste işleri idare ettiğini ileri sürer. Annie de Geet’in tüm işlerini ofiste yapacağını söyleyince, Maan da sesini çıkartamaz.

11 Mart Perşembe Yaralı Kalbim Özeti

Maan ile Annie ofise giderler. Herekse Geet’in neden gelmediğini merak eder. Annie, Maan odasına geçtikten sonra Geet’in bir kaç gün gelemeyeceğini söylemek ister. Ancak kimse Annie’yi dinlemez. Bu defa Annie ses tonunu yükseltip, Geet’in mutluluğu için geldiğini, düğünde sürpriz yapmak istediğini ve bu konuda herkesin yardımına ihtiyacı olduğunu söyleyince, şirket çalışanları Annie’nin sözünü dinler.

Yaralı kalbim 37. bölüm özeti - Arjun Gelid

Maan Geet’i bir şekilde ofise getirmek için herkesi oradan oraya koşturup dosya ister. Annie Maan’ın isteklerine daha fazla dayanamaz ve büyük anneyi ofise çağırır. Kendisi de büyük anne gelmeden kaçar. Otopark da daha önce hiç görmediği Naintara’nın abisi Arjun ile karşılaşır. Arjun Annie’nin arabasına çarpar. Lakin Annie’ye cevap bile vermede Maan’ın yanına gider.

Naintara ise kardeşinden habersiz bugün işe Geet’in gelmediğini duyunca ofis gider. Maan sinirle Naintara’yı durdurur. Ancak Naintara Geet’in olmadığını söyler. Bu sırada Naintara’nın abisi gelir. Naintara’nın elinde olan şirket evraklarını geri Maan’a teslim eder. Naintara’nın yaptığı usulsüzlüklerden ve kötülüklerden dolayı özür diler.

Naintara’nın bir daha kendilerini rahatsız etmemesi için Kuruna ailesi adına Naintara’ya yapılan şikâyetin geri çekilmesini, bu sayede kardeşine pasaport alıp yurt dışına göndereceğini söyler. Maan cevap vermeden büyük anne Arjun’un teklifini kabul eder.

Naintara Arjun’un düğün organizasyonu yapan şirketine gidip Kurana inşaatın evraklarının kendisine sormadan verdiği için kızar. Annie ise Delhi’de en iyi düğün organizasyonu yapan firmanın sahibi ile defalarca telefonda görüşmek istese de görevli patronların ofiste olmadığını söyler.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Yaralı Kalbim 38 Bölüm Özeti 12 Mart Arjun ile Annie Karşılaştı


Yaralı Kalbim 39 bölüm özeti ve fragmanı


Yaralı Kalbim 40 bölüm özeti - Geet'in abisi Birij gelir


Yaralı Kalbim 41 bölüm özeti - Geet ölümden döner


Yaralı Kalbim 42 bölüm özeti - Birij açığa çıkar


Yaralı Kalbim 37. bölüm Fragmanı

11 Mart Perşembe günü kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan ve Yarlı kalbim 37 bölüm özeti verdiğimiz bu bölüme ait olan  Yaralı Kalbim 37. bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. ancak Yaralı kalbim son bölüm fragmanı geçici olarak eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. Programın adını gelinim mutfakta değil dansöz gelin mutfakta diye değiştirmeniz lazım reyting için kalsın cambazındasınız çiğ ve olmamış yemeklere bilerek 5 geçiriyorsunuz yazık yazık çok ayip

  2. Merhaba arkadaslar lutfen Yarali kalbim yeni bolimlerini lutfen Filizcim lutfen yeni bolimliri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu